10 nechutných faktů o kanibalismu

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:3 954

Od kmenů, které si pochutnávají na vlastních sousedech, až po jedince nabízející své vlastní genitálie ostatním strávníkům. To jsou jedny z mnoha nechutných faktů o kanibalismu podle youtube kanálu Alltime10s.

Přepis titulků

10 nechutných faktů o kanibalismu 10. V roce 2003 byl Berndt Brandes zavražděn a sněden Arminem Meiwesem. K tomuto aktu se nabídl dobrovolně, když se s Meiwesem potkal na fetišistických stránkách. Před svou smrtí se k Meiweseovi připojil v konzumaci svého odseknutého penisu. Meiwes jedl celé tělo v průběhu několika týdnů až do jeho zadržení.

Nakonec zkonzumoval cca 20 kg lidského masa. Roku 1970 uvedli vědci Garn a Block, že průměrné lidské tělo vážící 50 kg obsahuje zhruba 4 kg proteinu. To by vystačilo na doporučenou denní dávku pro 60 dospělých jedinců.

9. U některých kmenů jsou mrtvá těla konzumována jejich rodinami a sousedy jako známka respektu. Kmen Wari´ů shromažďuje maso několik dnů od smrti a chystá ho na veliký pohřební obřad, během kterého maso konzumují jako symbol odcházející duše. Kmen z Fidži zase konzumuje mrtvé po následující čtyři dny od smrti, kdy zabraňují duši zemřelého odejít a pomoci nepřátelským kmenům.

Další kmeny konzumují mrtvé s nadějí "zdědění" dovedností zesnulého, například snězení nohou rychlého běžce k získání rychlosti. 8. V roce 2012 Mao Sugiyama z Japonska uvařil svůj penis, který servíroval strávníkům v tokijské restauraci. Chirurgicky odstraněný penis byl vařený na houbách a petrželi, přičemž porce vyšla na 250 dolarů.

Celkově pět lidí penis ochutnalo poté, když zareagovali na inzerát, který Sugiyama vyvěsil na svůj Twitter. V inzerátu požadoval 10 000 jenů a dokládal, že netrpí žádnými sexuálně přenositelnými nemocemi. Strávníci museli podepsat prohlášení, že pokud by po konzumaci nějak onemocněli, nebyla by to vina Sugiyamy.

7. V roce 1934 dav lynčujících Američanů přinutil černého muže sníst jeho genitálie poté, co byl obviněn ze znásilnění a zavraždění bílé ženy. Claude Neal byl mučen a vykastrován předtím, než byl přinucen sníst svůj penis a následně prohlásit, že si to užil.

Další zprávy o kanibalismu na sebe samém přišly na začátku roku 2000, kdy Armáda božího odporu vedená Josephem Konym unášela děti. Některým obětem ženského pohlaví byly odřezány jejich nosy, rty a uši, přičemž poté byly nuceny k jejich konzumaci.

6. Kmen Fore z Papue Nové Guinei byl zasažen smrtelnou chorobou způsobenou pohřebním rituálem konzumace mozků z ostatků zemřelých. Kuru infekce vedla k tvorbě a rozvinutí infekčních proteinů, které způsobily poškození v jejich vlastním mozku. Touto infekcí byly v největším rozpuku každoročně zahubeny zhruba dvě procenta populace kmenu.

U těch, kteří zvládli nákazu přežít, se vyvinula genetická mutace chránící proti lidské formě nemoci šílených krav. 5. Diváci holandské televizní show Guinea Pigs byli v roce 2011 šokováni, když si dva moderátoři navzájem snědli části svých těl.

Dennis Storm a Valerio Zeno podstoupili operaci, při které si nechali odstranit pár centimetrů masa ze svého břicha a pozadí. Maso bylo poté uvařeno a servírováno také muži z publika ve studiu. Tento akt byl považovaný za naprosto legální, neboť dvojice vše podstoupila dobrovolně. Na otázku chuti se oba muži shodli, že je neroznatelná od jiného masa.

4. V roce 1932 zemřelo v Sovětském svazu sedm milionů lidí, když Stalin zosnoval hladomor, který zasáhl Ukrajinu. Výrobky byly posílány pryč ze země, stejně tak vlastníci půdy.

Miliony lidí musely přežívat na kůře stromů, žížalách a v některých případech i na lidech. Ti, kteří se uchýlili ke kanibalismu, jedli obvykle již zemřelé, nicméně se objevily také zprávy o vraždách, kdy matky zabily jedno dítě, aby nakrmily další děti.

Na konci třicátých let bylo zhruba 1000 lidí ve vězení za kanibalismus. 3. V roce 1884 byli postavení před soud dva přeživší ztroskotání lodi za vraždu. Po 20 dnech v záchranném člunu a 9 dnech bez jídla se Thomas Dudley a Edward Stephens rozhodli zabít a sníst třetího nezletilého člena posádky.

Po čtyřech dnech přežívání na jeho mrtvole byli nakonec zachráněni. Muži byli odsouzení k trestu smrti za vraždu, nicméně žádost o milost měla za následek snížení trestu na šest měsíců ve vězení. 2.

Terapeutka Karen Hylen tvrdila, že konzumace lidského masa může způsobit stejnou závislost jako drogy. Největší podobnost údajně pozorovala s kokainem, neboť konzumací lidského masa se produkuje dopamin, který ovlivňuje centrum potěšení v mozku. Toto uvolnění ale může způsobovat také uspokojení z provozování věcí, o kterých sníme.

V důsledku toho je pak mozek podmíněný vyhledáváním lidského masa. Akt stopování oběti se pak přisuzuje stejná důležitost, jako když závislého kanibala vnitřně vzruší plánování svého dalšího jídla. 1. Formy medicíny z 16.

století známé jako Ko Ku a Ko Kan nabádaly členy rodiny obětovat své části těla k uzdravení nemocných příbuzných. V rámci Ko Ku si například snacha nemocného pacienta uřízne kousek vlastní paže nebo nohy, který pak uvaří v polévce pro stárnoucího příbuzného. Metoda Ko Kan zachází dokonce ještě dál. Dospělé děti si samy vyoperují svá vlastní játra, která uvaří a krmí s nimi nemocné.

Lidé takto konzumující lidské maso jsou velice často drženi v nevědomosti, co vlastně jedí. překlad Lexter

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

O tom prvním je natočený i film - dobrovolná oběť.

11

Odpovědět

Osobně mi nepřijde nechutný sníst maso z člověka, zvíře jako zvíře, maso jako maso. Nechutný mi příjde jíst genitálie a to jakýkoliv ať už z člověka nebo z prasete.

62

Odpovědět

Kotletky na hrášku?!

50

Odpovědět

prelozte i 10 creepriest website :D

110

Odpovědět

Už se na tom pracuje, taky mě to zaujalo :).

90

Odpovědět

Haha :D

https://www.youtube.com/watch?v=gOE-q20RcDM

131

Odpovědět

No jo, takové veselé nedorozumění :D

40

Odpovědět

poslední fakt nedává smysl.. nemocní neví co jedí?? aha u nich koluje kanibalismus několik let a sami pořád netuší že jedí lidské maso když jejich sourozenec si řeže svoje maso.. určitě je plno faktů jen smyšlených pro zajímavost a sledovanost

83

Odpovědět

samozrejme holandsko basta liberalizmu a tolerancie, dekadencie, nema problem s kanibalizmom, ved uz tam maju aj stranu pedofilov, fuj

514

Odpovědět

Tak co by na tom bylo špatného. Oba to dělají dobrovolně, tak co se jim do toho plést...

146

Odpovědět

+Tarylinminimalne to je neeticke a nechutne

919

Odpovědět

Nedá mi to. Co je podle tebe strana pedofilů?

12

Odpovědět

+luftmausmannsi to najdi. nie je to problem najst dokonca ani pre teba

04


Odpovědět

+luftmausmannaha... pod výrazem strana pedofilů se skrývala strana pedofilů. To jsem nečekal. Už ale pár let neexistuje.
#deletebuttonmatters

10

Odpovědět

+luftmausmannno vidis aky si sikovny, strana bola povolena mimochodom zrusila sa sama

00

Odpovědět

Pokud má právo na existenci emtrémně pravicová PVV není důvod aby toto právo bylo upíráno straně která je mnohem méně nebezpečná.

33

Odpovědět

+Flagellum_dei*extrémně

01

Odpovědět

+Flagellum_deisorry ak toto myslis vazne tak sa nemame o com bavit

23

Odpovědět

+Flagellum_deiCo není zakázané je povolené. Stejně jako Nizozemský soud by o legalitě této strany musel rozhodnou jakýkoliv jiný.

00

Odpovědět

27Jestliže mě přesto všechno nebudete poslouchat a budete se nadále stavět proti mně, 28postavím se i já zuřivě proti vám a budu vás trestat za vaše hříchy sedmkrát více: 29Budete jíst maso vlastních synů a maso vlastních dcer!

Leviticus 26

219

Odpovědět

Chceš naznačit, že toto byla Stalinova oblíbená část Bible?

153

Odpovědět

+orcinusorca2014Nikde jsem nenapsal, že to je dílo člověka, ale že je to třeba trest za život co člověk vede. A že neni zrovna příkladnej, i když si to drtivá většina lidí myslí, jak jsou "morální".

17

Odpovědět

Jazak Alláh bratře!

21

Odpovědět

Bod dva mi připomíná scénku z Hal and Pace. :D

https://www.youtube.com/watch?v=-SncyeqHQwE

70

Odpovědět

Svet by bol raj, keby európa stihla kolonizovať celý svet ...

613

Odpovědět

Vzhledem k tomu co jsem právě viděl tak nesouhlasím, když evropani v americe donutí sníst černocha vlastní péro tak je to trošku hell ne?

244

Odpovědět

+AlennNeříkej, že bys to nechtěl vidět...

720

Odpovědět

+AlennKdyž šahal na bělošku, věděl do čeho jde. V podstatě to podstoupil dobrovolně za plného vědomí.

105

Odpovědět

+AlennLol, byl obviněn, nikoliv uznán vinným.

174

Odpovědět

+Alennpatejl ... obvinění ze znásilnění bělošky byla v té době jedna z nejčastějších záminek pro lynčování černochů, v drtivé většině případů byly obvinění falešné a účelové ... v dnešní době už by to asi bylo jinak, ale tenkrát černoši ještě moc nevybuřovali

123

Odpovědět

Karel Hylen. V čase 4:27.

10

Odpovědět

překlep, díky :) opraveno

00

Odpovědět

Video o kanibalismu.

Překladatel: Lexter

Lecter + Dexter

Vůbec se nebojím… vůbec.

910

Odpovědět

Hehe, to je dobrý! Takhle jsem nad tím vůbec nepřemýšlel :D

100

Odpovědět

Tak devítka mi nepřišla tak špatná, sníst mrtvého příbuzného má určitý smysl. Jeho tělo aspoň nepřijde nazmar a lidé budou nejblíže k pořekadlu "zůstane v našich srdcích".

402

Odpovědět

A když pak budou po letech na nebožtíka vzpomínat – „Byl to dobrý muž“ – bude to pravda.

840

Odpovědět

Trochu morbidní. :D Navíc maso starého příbuzného bude asi pěkně tuhé... :/

100

Odpovědět

+Gustik5Tepelně zpracované maso bude pořád mňamka.

40

Odpovědět

Nepojídáme lidi protože jakoukoli nemoc kterou ten člověk měl jeho konzumováním dostaneš. U ostatních zvířat to neplatí, proto je jíme s mnohem nižším rizikem. Evoluce.

31

Odpovědět

+SiranchaKdyž maso dobře tepelně zpracuješ, tak riziko minimalizuješ

80

Odpovědět

+TarylinJistě, mnohokrát úspěšně vyzkoušeno :)

00

Odpovědět

+SiranchaNemoc Kura způsobila úbytek populace o 2% ročně, přeživší však získali imunitu proti "nemoci šílených krav".

Tohle je evoluce.

161

Odpovědět

+SiranchaTo jako když sním dědu s rakovinou, budu mít rakovinu? houby... jediné co se nevyplácí jíst je mozek.

01

Odpovědět

+SiranchaRakovina je nemoc způsobená nesprávným dělením buněk. Tedy buňka, která se začne vyvíjet "nenormálně", pak také produkuje "nenormální" buňky.

Je tak nějak jedno, jestli je to buňka tvá, nebo tvého dědy.

Na druhou stranu jezení je vlastně chemický rozklad pomocí kyselin, enzymů a bakterií, takže by musela být rakovinná buňka dost odolná.

02

Odpovědět

+SiranchaJá bych řekl, že přeživší ji nezískali, ale prostě už měli, jen je to takhle postupně vyselektovalo...

00

Odpovědět

Jak kterého příbuzného, z některý se mi dělá zle už teď a odmítám přijmout fakt, že jsme jedné krve.

70

Odpovědět

Pak sii můžou všichni příbuzní říct ... kousek z Karla je v každém z nás

10

Odpovědět

+pecaTo můžeš říct o každém, který se narodil v okruhu 80 kilometrů od tvého rodiště. S velkou pravděpodobností budete sdílet nejméně 25% stejných genů.

11

Odpovědět

Doufám že pak chystáte i 10 chutných faktů o kanibalismu.

1241

Odpovědět

nuda nuda, šeď šeď…
pouhý výčet pro mne nezajímavých faktů

416

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK