10 nejlepších Super Bowl reklam roku 2016

Thumbnail play icon
36 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:366
Počet zobrazení:4 538

Z jubilejního padesátého Super Bowlu odcházeli šťastnější fotbalisté z Denveru. Klub z Colorada Denver Broncos si tak připsal již celkově třetí titul v historii. My se pojďme podívat na výběr deseti nejlepších reklam pro letošní Super Bowl.

Přepis titulků

10 nejlepších Super Bowl reklam roku 2016 Colgate Během umývání s puštěným kohoutkem zbytečně spotřebujete 4 galony vody (cca 15 l). To je větší množství než mají někteří lidé k dispozici na celý týden. Zavírejte prosím kohoutek! PETA masožravec x vegan Vydrž déle.

Vydrž déle. Staň se veganem. SoFi Jim je skvělý. Sara není skvělá vůbec. Tento chlápek nikdy nebyl skvělý. Ne! Ona je skvělá.

V téhle partě není skvělý nikdo. Jeho máma si myslí, že je skvělý. Mýlí se. Ona je skvělá. Con Carne jsou skvělé. A Brandon je prostě skvělý. Takže mu dáme skvělý nízký úrok na jeho půjčku 50 000 $. Skvělé půjčky pro skvělé lidi.

Zjisti, jestli jsi skvělý na SoFi.com. Zřejmě ale nejste. Mini Wow, musela jsem se vypořádat s mnohými předsudky. Příliš silná, příliš sexy, příliš zaměřená na tenis, zlá. Příliš silná? Co to znamená?

Nevím. Prostě to znamená, že jsem silnější než vy. Přenést se přes tyto předsudky pro mě bylo docela jednoduché, protože mám sama o sobě jasno. Vždy mě to motivuje dostat ze sebe to nejlepší, prostě do toho jít a nedělat nic menšího než vyhrávat. Myslím, že svou sebedůvěru čerpám z toho, jak jsem byla vychována.

Má máma byla velice sebevědomá a mně se vždy snažila vštípit přesně to samé. Proč Mini? Mini je značka automobilů, která se nesnaží být stejná jako každá jiná značka. Snaží se být vždy unikátní. Lidé mě mohli vždy vidět ve žlutém Mini s kostkovanou střechou. To mě charakterizuje.

Nemějte strach z toho, co si o vás ostatní myslí, co o vás říkají nebo jak by vás chtěli zaškatulkovat. Nikdo vás nemůže definovat, pouze vy sami! Campbell´s Chunky Jdi na to! - Příště je to naše, žádný strach.

- Chraň míč! Hej, buď v klidu, to zvládneš. Tenhle je pro mámu. Acura Pokémon To zvládnu. Cesta k velikosti. To zvládnu. 1, 2, 3 to zvládnem.

Jak nikdo přede mnou Může být poražen? To zvládnu. To zvládneš. Trénuj! Pokémon 20leté výročí AXE Ale no tak, pekáč buchet?

Kdo potřebuje pekáč buchet, když máte nos jak kos? Nebo nos, když máte oblek? Nepotřebujete oblek, když máte dobrý pohyby. Nebo pohyby, když v sobě máte oheň. Nebo oheň, když to rozbalíte na podpatcích. A podpatky, když to rozjedete na těchto kolech. A vzhled, kdo sakra potřebuje vzhled, když máte knížky. Nebo knížky, když máte prostě koule.

A kdo potřebuje cokoliv z toho, když dostanete pěknou holku! Když máte z čeho vařit, intelekt, cit, koči....eh. Přesně tak, kdo potřebuje něco dalšího? Když máte to svoje.

Tak teď na tom zapracujte! OBJEV SVÉ KOUZLO Shock Top Ok, šoupni mi to sem. TJi, tady, malá oranžová hlava se svěžím tělem. Co to ku...

Kde ses tu vzal? Líbí se mi tvůj styl. Kdo, kde jsi, co jsi? Vypadáš jako nezaměstnaný generál občanské války. No jo, zrovna teď není moc práce pro generály z občanské války. Vypadáš, jako by ses teď vystěhoval ze sklepa rodičů. Vážně? Ty zase vypadáš, jako by ses vystěhoval z bedny pomerančů tvých rodičů. Vypadáš jak na škeblích, co nefungují.

Uvědomuješ si, že když mluvíš, tak se ti hýbou brýle? - Celej já. - Je to strašidelné. Vypadáš jako někdo, kdo se chodí svěřovat s pocity své želvě. Terex výborně naslouchá. Bylo obtížné, vzdát se snu stát se punk rockerem, abys mohl řídit obchod s elektronikou v San Diegu? Vypadáš jako vychovaný v divočině, kdy tvůj táta vlk pořád pracoval. Jasně, nosil domů vlčí slaninu.

Považuješ za vraždu čerstvě vymačkaný pomerančový džus? Vypadáš jak batole užívající růstové sérum. A ty jsi citrusový instruktor snowboardu? Vypadáš jak kouzelník bez práce. Je to hobby! Vrcholu jsi dosáhl na střední. Jsi příšerně drzý na někoho bez těla. Tvou super schopností je těžký dech.

He, to by vlastně byla docela dobrá superschopnost. Lidé by si tě všimli. Tvá matka byla pomeranč. Není tvůj táta lékařská marihuana? Vypadáš, jako bys zlomil svou podložku na jógu. Máš pod tím vůbec oči? - Hej, mám pro tebe tip na film. - Hm? Vejde ztroskotanec do baru. Říkám tomu "Právě teď."

Zásah! A co kontakt? Ťukni si! Doritos Běžte! Ven! Kša! Ven, rychle ven! Vypadněte! Bylo všechno v pořádku pane? Coooo? Přeji příjemný den, pane! překlad Lexter www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt by mě zajímalo, kolik na to PETA prosrala peněz, místo toho aby to dala na útulky a tak. Možná by měli přestat utrácet i prachy i zvířata...

42

Odpovědět

Tak jediná povedená mi přišla na Axe, jinak celkem bullshit

110

Odpovědět

Proč mám pocit že americký marketing je založený čistě na urážení a škaltukování lidí. Jinak celkem ironie. Mají tam reklamu že máme vypínat vodu, protože ji někde jinde ve světě potřebují k životu, a pak na stadionu prodavaji flašku vody z vodovodu za 7 dolaru.

82

Odpovědět

Ta reklama na zavirani kohoutku je celkem trefna a snad i pomuze, protoze nam vykladala znama ucitelka, ktera se vratila z Ameriky, ze tamni lidi jsou schopni pustit kohoutek naplno, jit hodinu ucit, vratit se a napit se (aby meli tu vodu dost studenou).

10

Odpovědět

Ragbista bílej, máma černá ?

32

Odpovědět

Některý jsou děsný shity a ten zbytek je typicky americkej.

70

Odpovědět

Shlédnutím tohohle videa jsem zjistil, že i v Americe reklamy nedávají smysl.

130

Odpovědět

Tak hned k první reklamě bych měl připomínku. Nechápu jak lidé stále tupě věří tomu, že nejlépe pomůžete světu, tak že budete šetřit vodou u sebe v domácnosti. (věděli jste že na jeden hamburger je potřeba 2500 litrů vody v US?) 51% celosvětového využití vody jde pro dobytek. A že se o tom na stránkách předních ochránců jako greenpeace a jim podobným nedočtete? Asi netřeba říkat proč.

78

Odpovědět

Podle mě je celý ten koncept "plýtvání vodou" úplně nesmyslný. Ta voda přece nikam nezmizí. Myšlenka, že když si doma nechám puštěný kohoutek, tak ta voda pak bude chybět nějakým černouškům v africe je dost úsměvná :)

166

Odpovědět

na džíny třeba 10 000 litru vody (nehlede na pesticidy a chemikalie, ktere mnohonasobne mnozstvi znecisti...casto pres rozvojove zeme...je to jako mocit v jednom strane bazenu a delat, ze se to na druhou stranu nedostane...a dostava...zvysene riziko rakoviny i v nizsim veku, snizena fertilita apod.) nebo např. na 1 kg masa 15 000 litru (hovezi)...svetu by v tomto smeru mnohem vice prospelo, kdyby se lide vzdali masa (nerealne, ale aspon ho omezili, stejne je v tom mnozstvi, v jakem ho lide konzumuji skodlive) a ekonomiky nebyly tak posahane nastavané na vyrobu nesmyslu (superlevneho obleceni, pravdepodobne nejvetsi zlo pro prirodu a hafo nesmyslu, ktere jsou k obchodech k videni...vsechno jede pres chemicky prumysl) a i kdyz uz to neni nesmysl, tak se hrozne plytva, viz nekde potraviny (pocinajici regulace vyhazovu...nejde o potraviny samotne, ale ze se na jejich vyrobu drancuje a travi puda, voda, vzduch, vypaluji pralesy apod. = spojene nadoby)

10

Odpovědět

Nj, když lidé nejsou z etickým důvodů schopni přestat páchat genocidu na některých druzích zvířat tak se ne ně musí působit jinak než důrazem na etiku. :D

15

Odpovědět

Proč jsem čekal, že nějaké z těch reklam bude stát za zhlédnutí? Vždyť jsou to reklamy! 8 minut života, které už nikdy nedostanu zpátky.

330

Odpovědět

A legenda praví, že ten vegan tam p*** dodnes, péro má z toho už celý napuchlý a furt ne a ne se udělat.

Go vegan!

691

Odpovědět

Za mě tam byla jediná dobrá na AXE a pro tupce, co nevypínají vodu asi pak ten Colgate.
Samozřejmě Vegani největší trapáci =D

242

Odpovědět

Lol to s tím veganem. Megalol

162

Odpovědět

Nevím, jak jsem se z tohodle videa dostal sem:
https://youtu.be/slcbRsywcXM
ale to je taky slušná volovina.

41

Odpovědět

Nejvíc mě popravdě zaujala ta reklama na konci.... vlastně se too v ní moc nedělo.... byla to jenom useknutá fotka.... boobieees!

20

Odpovědět


Další