Hluboký banánEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:413
Počet zobrazení:3 641

Speciální epizoda Equals Three je tady. Čeká nás projížďka na kolech nepřátelskou přírodou, slečna s úžasným talentem a nakonec jedno naprosto normální hudební video z Japonska.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Asi vás zklamu, ale dnes nebudou žádné vtipy o penisech. První video jste už určitě viděli. Mělo 6,5 milionů zhlédnutí za tři dny. Ti týpci asi závodí na kolech skrz Safari. To ho jako trefil jelen? Kde je Chris Tucker, když ho potřebujete? "To jsem z toho jelen, vole." Asi je to odplata za dobu strávenou hraním Lovce jelenů.

A proč vůbec jezdíte na kole skrz Safari? Proč nejezdí jako všichni ostatní? Pomalu proti mému autu. Líbí se mi, jak do toho přidali ponaučení. "Proto noste helmu!" Vážně? Kdyby se náhodou odnikud zjevila zasr*ná antilopa a chtěla vás obskočit jako buzna. Jak mohu pomoci? Dívka v dalším videu má... talent. Žádný vtipy o penisech.

Žádný vtipy o penisech. Nežije náhodou na polykacím ranči? Takový polknutí jsem naposledy viděl ve vězení. Moc mi to chybí. Takhle hluboko v ženský jsem byl jen při porodu. Dal jsem to video na Twitter a John napsal: "To je fakt hezký, ale co bude s mojí večeří?" Přesně tak, Johne.

Ženský jsou dneska emancipovaný. Měly by se zaměřit na respektuhodné činnosti. Dámy a pánové internetu, jděte do toho. Pohrajte si s ovocem a natočte se při polykání banánů, šoustání hroznů, to je fuk. Ellen Page, mluvím k tobě. Doufám, že se to k tobě donese. Přátelé mi poslali tohle video, které je údajně naštvalo. S radostí vám ho tedy ukážu. Je z Japonska, takže to bude stát za to. Ten týpek asi natáčí nějaké fanouškovské video k písni od Britney Spears?

Je to trochu divný, ale není to tak zlý. Co to kur*a bylo? Nevím, jestli je vhodné teď mít erekci, ale já ji mám. Až to Lady Gaga uvidí, tak řekne: "Ty děláš teda kur*vsky divný videa." Kéž bych mohl ukázat část, kde mu visí koule. Jako masožravci mi to přijde urážlivé. Vidíte? To je šunka. Zasr*ná šunka! Na tu se nikdy nesmí dávat třpytky. Jste to vy, doktore Zoidbergu? "Ztrapňuje všechny gaye a buzny."

To je podruhý, co jsme použili slovo "buzna". Zas budu mít komunitu gayů za zadkem. Doslova za zadkem. Vězení mi fakt chybí. A já si myslel, že jste vy ti nejdivnější fandové. Bejt Britney Spears, tak jsem posr*nej strachy. Týpkovi, co to natočil, chci říct pouze jedinou věc: "Nech Britney na pokoji!" Myslím to vážně. Nepotřebuje úchyla ověšenýho šunkou, který napodobuje její videa. Není divu, že se zcvokla a oholila si hlavu.

Jen se na sebe podívej. Tohle je divný. Chce se mi jít do kostela, vykoupat se ve svěcené vodě a vymejt myšlenky na to video. Možná se podívám na něco méně odpornýho. Třeba na Lidskou stonožku nebo na tohle video. To je o hodně lepší. Když jsme u videoklipů, koukněte na ten nový od Your Favourite Martian. Je to náš oblíbenec. Jde o obchod, kde se prodávají zadky. Je to přesně tak skvělý, jak to zní.

Děkujeme za podporu. A co dál? Otázka dne. Otázka dne je od uživatele jménem... "Nad čím lámete hůl?" Japonka natáčející divný video. Kdo by to řekl? Nad čím tedy lámete hůl? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Povězte mi, lidi. Co máte v batohu? Přestaň číst na konci ty komentáře. Celý to kazíš. Myslíš, že Lucas přepisuje Star Wars pokaždý, co je znovu vydá? Raye Williama Johnsona. Skvěle tam pasuje. Se*u na batoh! Vyber můj komentář! Další batoh. Počátek. Odpověď na ekonomickou krizi. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Žádný vtipy o penisech.

Čas na polykání, přátelé! Tohle je moje velikost. Nejsem zvyklej dávat si ho do sebe.

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ona si to tam vážně STRČILA :o :o

200

Odpovědět

Vážně ta holka s tím banánem, ještě předtím než ho strčí do pusy řekne: ,,Jdeme na to." a nebo to slyším jenom já, protože jinak by to bylo úžasný:D

192

Odpovědět


Odpovědět

Tak tých posledných 20 sekúnd bola najlepšia časť tohto dielu =D

192

Odpovědět

Miluju Erin (poslední s banánem :D) ještě o něco víc ;)

202

Odpovědět

Ten konec mě zabil, jak tam zařval jak gorila.

190

Odpovědět

Prosím o přeložení toho songu o řitích :) děkuji... Jinak jeden z nej dílů :)

184

Odpovědět

...and this girl has some .... BOOBS .... talent :D

192

Odpovědět

ale inak je pravda to s tým čítanim komenotu na konci ked to necital a nekomentoval bolo to lepsie

184

Odpovědět

Tomu se říká dlouhé hrdlo:-D Opět další skvělý díl, který mě pobavil. 10

182

Odpovědět

FYI slečna se jmenuje Erin Schmalfeld ;)

191

Odpovědět

na banan FO, tohle ma grady;)
http://www.youtube.com/watch?v=8GLWxgvfz3A

181

Odpovědět

ajo, díky scr00chy! :D

182

Odpovědět

nojby: řekl beďárovitý masturbátor :D mno nic.. jdi si ho pohonit, já mezítím dám tomuhle videu 10/10

184

Odpovědět

Sakra ten konec byl dojemnej xDDD

181

Další