Přidat do sledovaných sérií 21
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:542
Počet zobrazení:5 922

Každé pondělí 20:00, to je vysílací čas nového webseriálu s názvem =3 (Equals Three), který nově poběží na našich stránkách. Jeden díl jste už tady mohli zhlédnout, ale pro zopakování připomenu, že se jedná o velice populární komediální show vytvořenou Rayem Williamem Johnsonem, který se pomocí ní vyšplhal na druhé místo v počtu odběratelů na YouTube. Jeho speciální hodnocení tří vybraných videí permanentně sledují skoro 2 000 000 diváků. Jelikož pořad běží už přes rok, Ray se často uchyluje k odkazování na starší díly a používá fráze, které by leckomu nedávaly smysl. Většinu těchto celosvětově populárních hlášek tu určitě uvidíte ve starších dílech, které budu kombinovat s těmi nejnovějšími. Tak co, fórum? Dáte Rayovi šanci? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářu pod videem.

O Rickrollingu se více dozvíte v našem starším videu Rick Astley - Never Gonna Give You Up.

 

Přepis titulků

Jak se máte, bando? Moje zas*aný vlasy, Ty se moc dobře nemají. Rád bych, abyste se podívali na tohle video, ve kterém spadla větev na elektrické vedení. Vím, že si myslíte: "Rayi, ty chceš, abych se díval na větev?" Kdepak. Vlastně chci, aby tvůj táta přestal chlastat. Tak už se začněte dívat.

Tak tohle bylo pěkně drsný. Vůbec to nevypadá jako hořící větev. Spíš jako cestování v čase. A co teprve ty zvuky, které to vydává. Podobný zvuk byste slyšeli, kdybyste hodili humra do vařící vody nebo polomrtvou děvku do kufru svého auta. Jedno nebo druhé. Kéž bych tohle video neviděl, protože mám teď nutkání jít ven a házet holuby na elektrické vedení.

Dál tu máme dva moderátory z Austrálie. Jo, tihle dva. Oba se rozhodli, že si zahrají curling na Wii Fit. Všichni mi říkali, že ti dva to dělají špatně. Co myslíte? Počkejte chvíli. Nevidím, co přesně by měli dělat špatně.

Pořád nevidím nic špatného. Nejsou tam žádné sexuální náznaky. Doopravdy. Oni prostě... No, vždyť víte. "UŽ TO BUDE! UŽ TO BUDE!" Proč se teď cítím tak oplzle. Tak dobře. O tomhle posledním videu toho moc nevím.

Jde o nějakého ruského zpěváka ze 70. let. A pravděpodobně se jedná o jedno z nejlepších vystoupení na internetu. JASNÝ PLAYBACK? No tak. Jak můžete tohohle chlápka nemilovat? Nejenom, že je talentovaný textař, ale také má určitý výraz ve tváři. NÁSILNÍK Tuhle písničku si dám jako vyzvánění. V jedné chvíli se mi zdá, že zpívá jenom "LOL".

Zpěv tohohle chlápka mohl zaručeně ukončit studenou válku. Tak jo. To by stačilo, kámo. Tak jo. To stačí, kámo. Začíná se mi zdát, že se mi posmíváš. Jen žertuji, komunistický Tome Jonesi. Opravdu si myslím, že tahle píseň by měla být další Rick Roll. Chcete kliknout na video, které má "kozy" v popisku a objeví se tenhle chlápek a začne...

Tak jo. Už toho mám dost. Ale víte, čeho není nikdy dost? Otázky dne, která přichází od uživatelky ShortRooney696. A ta se ptá: Doplňte mezeru. Jsem v pěkným průšvihu, protože ______. Takže doplňte mezeru. Jsem v pěkným průšvihu, protože ______.

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, bando. Na čem jste závislí? "Jsem závislý na Hitlerově knírku!" "Křičení na nebe!" "být Číňan" "dívky pod zákonem...

počkat... A SAKRA" "kalhoty norského curlingového týmu" Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

awwwwww :'(

10

Odpovědět

Troll face :D

180

Odpovědět

jsem v pěkným průšvihu protože trolololol :D

200

Odpovědět

trollolololol

180

Odpovědět

jedno z najlepších =3 aké som kedy videl to dievčatko zlaté tie spevy som sa na tom šúlal na posteli...

190

Odpovědět

Tak tenhle díl dal i moje oblíbený "WTF?!", ten chlapik nema konkurenci. Kam se hrabe Chuck Norris?

190

Odpovědět

sem závyslí na závyslostech ;)

180

Odpovědět

ja zneho nemóžem :D

190

Odpovědět

lolololololololololololol hóóó hóóó hóóó lalalalalalalaalalalalalala!!!!!!!!!!Hehehehehe!!!!lololololollolololololoooooooooooooooo!lalalalalalalalalalaaaaaaaaaaaaa! hohohohohohhohohohohooooo!
Co na to říct? Asi jen: lolololololoolololooooo!!!!!!

191

Odpovědět

Náhodou, to trololo je fakt umělecký dílo. Už asi rok ho zpíváme na chlastacích akcích :D

180

Odpovědět

lollloloololloololloololololol XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD já se z toho pochcal

180

Odpovědět

ScreaMaker: Fakt dík :D. I lost the game!

180

Odpovědět

Viem ze mavate asi viac roboty ale neslo by prekladat viac casti za tyzden ?

180

Odpovědět

uf 1) jestli si nakej uchylak tak asi jo xD
uf 2) good job xD
... : treba tebe , myslim ze bychom mohli byt rádi tak možna za PREKLAD : ...
dal uz jen google traparna

180

Odpovědět

KOukám na RWJ už dlouho a je to fakt super, ale myslim že když začnete od 100+ videa tak lidi tady nepochopěj termíny který používá jako narážky na minulý díly...surprise buttsecks :D no jinak GL s těma comic questions of the day :D

190

Další