Přidat do sledovaných sérií 21
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:409
Počet zobrazení:4 619

V dnešní epizodě Rayovi trochu vypomohl Robin Williams. Ano, ten Robin Williams z filmů Dobrý Will Hunting a Táta v sukni. Jinak vás ale čeká krutá příroda, zhulená příroda a mořská příroda.

Přepis titulků

Jak je, lidi? V dnešní epizodě uvidíte chlupatou bestii a vaše oblíbené vlhké čubky. První klip pochází z pořadu BBC Frozen Planet a měl 140 000 zhlédnutí během jednoho dne. Sákryš! Jde o stádo bizonů pronásledované vlky, ve kterém platí "přežije nejschopnější". "Se sklopenými hlavami myslí stádo pouze na útěk." Páni, to mi připomíná střední. Koukněte na toho píču*e. Jen tak dál, Železnej Miku Bysone. Popravdě bych ale udělal to samý s váma, kdyby nás pronásledovali zombíci.

Předhodil bych vaše zadky vlkům... Obrázek z Kassemovy vlčí složky. Je mi to úplně u prd*le. Osedlal bych ty šmejdy jako borec. To ani neznáte moje indiánský jméno, který zní: "Jezdil bez sedla na bizonech". Další video se jmenuje: "Nindža veverka versus zhulenci." Skvělej název. Mělo 200 000 zhlédnutí za týden. "Ty vole, kámo. Úplně po tobě skočila. Nevím, jestli jsem to natočil, páč mě to vylekalo. Ty vole. Zkurv*ná veverka." Kur*a, ta veverka na ně vyskočila pozadu, což docela dává smysl.

Vždyť sežrala to, co tam ti zhulenci vyhodili. Starou vodu z vodnice a zvětralý brambůrky. Nejlepší je ale reakce toho zhulenýho kámoše. "Ta veverka je nindža, vole. Málem jsi od ní chytil vzteklinu." Málem jsi od tý veverky chytl vzteklinu, vole. Žárlíte, protože jste si nemohli sáhnout na vevelku. Mně se to video líbilo, ale já jsem jen malej chlupatej týpek.

Co kdybychom se šli zeptat jiného malého chlupatého týpka? - Co je? - Robine, řekni, co si myslíš o tom videu. Zhulenci versus nindža veverka je jeden z nejlepších filmů všech dob. Skvělý je, že tam tu veverku asi dali sami a pak na ni zapomněli, když se zhulili. Veverka pak najednou udělá: "Uááá!" A oni: "Ty vole!" Veverka se pak vrátí za ostatníma a řekne: "Poslechněte... Právě jsem potkala dva zhulence a najednou mám strašnej hlad. Chci Nutellu." A teď odsud vypadni!

Poslední video je největší kousek se svými 3 miliony zhlédnutí za 5 dní a právě jsem poprskal kameramana. Jde o nahrávku ze Santa Cruz, kde od pobřeží migrují plejtváci... Plejtváci. Divný je, že tohle vidím pokaždý, co vejdu do klubu. Jedna sexy holka a její dvě tlustý kámošky. Jak jsem ale řekl dřív, klidně se pomiluju s tlustou holkou. Je mi to u prd*le. Pokud bude mít nízký nároky.

Já bejt na tom prkně, tak vypustím velrybí bobek, protože je to strašidelný. Co tam ty velryby vůbec dělají? Je to vlastně jeden z přírodních zázraků. Plejtváci vytváří síť z bublin, - která nutí ryby plavat k povrchu, aby... - Co to sakra děláš? Equals Three není žádnej dokument. Nemůžeš jen tak přijít a učit tady lidi. Zmiz! Řekla "plejtvák". Ale víte, co taky plejtvá? Otázka dne, která je od dvojice slečen a ty se ptají: "Moje otázka dne zní: Co vám vyrazí dech?"

Takže co vám vyrazí dech? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Děkuju za sledování dnešní epizody =3 a taky Robinu Williamsovi. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak jste poznali moji matku? "Neil Patrick Harris mě představil."

"Zakopl jsem o tvýho tátu." "Potkal jsem ji na Google+. Byla tam jediná holka." "V kostele." "Ve White Castlu." To je rekvizita. Dodržujeme Stanislavského metodu. Jak je kur*a ta věta? Jestli dovolíte, tak já tady bydlím. Já taky nechodím sr*t do vašeho domu. Vypadněte odsud!

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

R.I.P. :-(

40

Odpovědět

Mimochodem, abychom ji neoslovovali jen Rayova kamarádka nebo normální holka, její jméno je Erin Schmalfeld.

190

Odpovědět

Nešlo by nějak přeložit komentáře i nepovedené záběry najednou? Například jedny titulky dolů druhé např. nahoru? :D

181

Odpovědět

Když si budete číst titulky tak tam je napsáno že to nikdo nečte.

181

Odpovědět

ta rayova kamarádka je tak roztomilá :D :(

190

Odpovědět

Opravdu? Jako vážně? Namísto přeložení Robina Williamse, přeložíte hloupé komentáře? Děkuji za překlad, ale zábavnější by byly ty nepovedené záběry.

191

Odpovědět

Tak tahle jeho kamarádka se mi líbí čím dál tím víc. :-) Proč? Protože:
1) Má přisprostlý vtipy.
2) Má chytrý kecy (myšleno v dobrém).
3) Je krásná.
4) Umí si strčit banán do krku, aniž by se dávila (hmmmm... xD)
Takže 10/10 pro slečnu i pro díl :D

191

Odpovědět

prej z vodnice.... :-D To byl..Bong.. :-D

181

Odpovědět

re Nojby.bloger.cz ani ne, hlupáku...

184

Odpovědět

Já se na to stejně koukám jen kvůli té "kozaté krávě na konci". :D

1825

Odpovědět

Robina Williamse zeru! Prosim prosim prelozte s nim neco :D Ten clovek je buh!! :D

192

Odpovědět

kdyby to uváděla ta holka místo toho divného týpka, díval bych se pravidelně. Pokus s banánem je nezapomenutelný :)

188

Odpovědět

@Nojby.bloger.cz spíš Insomnie

1810

Odpovědět

Divím e že uznáváte tu normální Holku .. :D Nevím ale je strašně sympatická ;) Lepší než ta kozatá kráva co bývá na konci :D

1912

Odpovědět

Ano... Kvalita postupně stoupá a Ray je opravdu lepší a lepší. Jo a taky se přimlouvám za překlad toho, co Ray a další lidi v průběhu otázek dne říkají... Opravdu mě to zajímá víc. A podle toho kolik mám názor od Dalarena palců nahoru, snad se najde více takových lidí!

184

Další