Přidat do sledovaných sérií 21
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:3 880

Ray se dnes zaměří hlavně na poslední video, ve kterém Jim Carrey vyznává lásku jedné známé herečce. Předtím ale ještě uvidíte pejska a kočičku a striptýz v přímém přenosu.

Přepis titulků

Dneska začneme něčím opravdu jednoduchým, ale taky docela cool. Jde o patovou situaci, do které se dostala kočka a pes. Takže tam na sebe takhle zírají asi pět minut a říkají si: "Udělej něco, čubko." Já na to tedy koukám a říkám si, ať už se něco děje, protože se nudím. Ke konci videa ten pes ale zaútočí. Je mi toho psa líto. Určitě si chtěl jen hrát. "Ahoj, jmenuju se Tony.

Jak se jmenuješ ty? Hraješ na Xboxu? Ó Jéžiš!" To video mělo 400 000 zhlédnutí za pár dnů. Je skvělý, vtipný, srandovní a tak podobně. Nechci u něj ale trávit moc času, abych se pak mohl zdržet u toho posledního, takže udělejte ten hustej přechod. UDĚLÁM SI PŘECHOD, AŽ SE MI BUDE KUR*A CHTÍT. Kdykoliv. Kdykoliv budeš... Brandone, můj střihači, jseš kret*n.

Děkuji. Po uplynulém týdnu se asi shodneme, že hurikán Irene je pěkná čubka. A víte, co se má podle Lil Wayna udělat s čubkama? Ošuk*t je. Tohle je živý televizní přenos během hurikánu Irene. Věnujte pozornost týpkům, kteří běhají v pozadí. Nejsem expert na počasí, titul mám z historie, takže o tomhle toho moc nevím. Proč si ale chlápek vyndavá pé*o uprostřed hurikánu, jako by to byl barometr?

Tohle je závažná otázka. Pokud uvidíte něčí erekci během hurikánu, znamená to dalších šest týdnů zimy, nebo šest týdnů léta? Pokud to znamená šest týdnů zimy, tak by se vám nechtělo běhat venku navostro, protože každý divák těch zpráv by řekl naprosto totožnou věc. "Hele, byl mu vidět penis. Ten ho má malýho." Kámo, nedobírej si týpka, kvůli tomu, že má malý pé*o během hurikánu. Je chladno, tak se trochu zcvrknul. Já jim to vůbec nemám za zlý.

Občas mi taky visí penis z gatí. Třeba ve Wallmartu a tak. Mimochodem, tohle video běželo živě na kanálu o počasí. A jde o nejvíc strhující věc, která se na tom kanálu kdy přihodila. "Hej, Bobe, jak zlej byl ten hurikán?" "Fakt zlej. Trefilo mě do hlavy pé*o." Poslední video je největší kousek s necelým milionem zhlédnutí za čtyři dny. Normálně nekomentuji videa s celebritami, protože už tak mají dost pozornosti. Ale tohle konkrétní je...

výjimečné. Takže Jim Carrey, známý herec a komik, udělal zničehonic tohle video. Prostě natočil zasr*ný video, ve kterém vyznává lásku Emmě Stone. Chtěl jsem, abys věděla, že jsi velice překrásná. Kdybych byl o hodně mladší... oženil bych se s tebou a měli bychom malé buclaté pihaté dětičky. A sex...

Když jsem to viděl poprvé, byl jsem zmatený. Jim Carrey chce opích*t tu holku z Harryho Pottera? Ukázalo se ale, že jde o Emmu Stone. Koho by to ale překvapilo, že si chce Jim Carrey zahrát na pannu a orla? Kdo by Emmu Stone neošoustal? I papež by ji ošoustal. Jen na ni koukněte. Jen nechápu, proč natočil takové úchylné video, kde zírá do kamery jako nějaký sexuální násilník. Jim Carrey přece nemá problémy se ženama.

Kdybyste byli Jim Carrey, máte jedinou balící hlášku. Jste Jim Carrey, přijdete k ženským a řeknete: "Zdravím, dámy. Nevím, jestli jste si všimly, ale já jsem Jim 'Zamrd*nej' Carrey." O ony okamžitě začnou provádět felaci. Já bych to tak udělal. Když jsem já natočil před třemi měsíci video, ve kterém jsem vyznával lásku Ellen Page, dostal jsem soudní příkaz.

Lidé mi říkají, že Jim Carrey jen vtipkoval. Já si myslím, že vtipkoval, ale zároveň taky ne. Jde o jednu z těch věcí typu: "Ne, jen jsem vtipkoval, Emmo Stone. Ale jestli jseš pro, tak to můžem zkusit." Neberte mě zle, Jima Carreyho mám rád a myslím, že bysme ho měli následovat. Všichni bysme měli nahrát videa, ve kterých vyznáváme lásku celebritám. Danny DeVito, oženil bych se s tebou. Měli bychom malé, tlusté a odporně hnusné děti.

A sex... Řekněte, že byste neopích*li Dannyho DeVita? Lžete! Kdybyste viděli Dannyho DeVita na ulici, tak k němu poběžíte s vytáhnutým ptákem. "Hele, byl mu vidět penis. Ten ho má malýho." Ale víte, co není tak malé? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Ahoj, Rayi.

Moje otázka zní: Kdo je váš oblíbený superhrdina?" Kdo je tedy váš oblíbený superhrdina? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Nebo mi to nechte u dveří, mně je to u prd*le. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Jaké je vaše hurikánové jméno? "Je to velice skličující pohled." Hurikán Potrat. Hurikán Ježíš. Hurikán McLovin. Exmanželka. Hurikán, kluk jako ty. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Takovej čůr*k.

Promiň, Brandone, dostávám spoustu SMS. Přestaňte mi psát. Lidé nemají žádný respekt. Jsou to moji kamarádi, takže samozřejmě nemají respekt. Nedobírej si chlápka s malým pér*m. Posr*l jsem to. Potom tam vlož... ...malý pé*o. Malý pé*o. Zase jsem to posr*l. Zkusím to ještě jednou.

Chudák Ellen Page. Malý pé*o. To je vše.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý díl :) Každopádně mým oblíbeným superhrdinou je Batman :) I když velkej podíl na tom má asi Joker :D

190

Odpovědět

Perfektní, jako vždy jsem se pobavila :D

180

Odpovědět

Stejně na to koukám jen kvůli té holce nakonci.. :D

223

Odpovědět

Provádět felaci ? Děláš si srandu ? :D Proč si tam prostě nenapsal že mu ho začaly kouřit... ?

1912

Odpovědět

Nejlepší Super hrdina je stejně Chuck Norris

180

Odpovědět

Oblíbený Superhrdina jednoznačně Spider-Man , nebo Captain America pořád se nemůžu rozhodnout :D

180

Odpovědět

šup: to je 8-BIT WORLD

181

Odpovědět

jak se jmenuje ta písnička při názvech hurikánů?..chytlavá :D

180

Odpovědět

u =3 se vždycky těším na konec... kvůli té holce co předvádí to tričko :) té bych poslal nějaké video s vyznáním lásky :-D

183

Odpovědět

Musím říct, že mě kolikrát nejvíc rozesmívají ty komentáře na pozadí :D....

190

Odpovědět

B-Man or Flash....LOBO

180

Odpovědět

muj oblibeny superhrdina je ray :D

181

Odpovědět

muj oblibeny superhrdina je Spider-Man, kdyz mu dojde stava :)

181

Odpovědět

Bratricek 22:28 - 10.10.2011: RWJ komentuje videa pomocí videa. Ty komentuješ videa pomocí komentářů. Dělá to z tebe taky "nemocného extroverta"?

190

Odpovědět

superhrdiba-Capitan hammer

181

Další