Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:453
Počet zobrazení:4 847

Tento týden bohužel Brousitch nestihl přeložit vaši pravidelnou dávku Raye a jeho =3, ale doufáme, že vezmete zavděk jeho ruským "kolegou", který si už na VideaČesky také začíná hledat vlastní publikum. Nová dávka videií poslaných fanoušky a doplněná vtipným komentářem Stase. Dnes si zaplaveme, podíváme se na slečnu, která umí imitovat Pokémony, a na závěr si zazpíváme.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov. Stasi, Sandora 97 nám poslal video, má 1,5 mil. zhlédnutí a je bolestivé. Je bolestivé a s melodií 20th Century Fox! Hudba, všechno dělá hudba. Co může být horší než chlap ve zpomaleném záběru tančící s datlem a hudbou 20th Century Fox. Nejsme ale na internetu poprvé. Když tady můžeme najít trpasličí porno, tak proč ne upravené video tohoto? 10, 10, lepidlo.

Aneb udělej idiota idiotičtěji. Tomu všemu dodává jiskru chlap v pozadí, který svými emocemi připomíná Kristen Stewart. Kolem běží kluk, bouchne se genitáliemi o zábradlí, dělá salto a padá do vody. Asi je omámen svou sexualitou, aby na to nějak reagoval. Třeba právě on to tam polil něčím kluzkým. Ahoj chlapečku ve slipech. Já jsem Anička, tvůj nový učitel zpěvu. Zdá se mi, že tvůj hlas je malinko hluboký.

Skoč prosím tě z toho mola. A to je dobře. Druhé video nám poslal SpardaDante7. Holky dělají na YouTube dvě věci: Nastavují prsa na kameru, aby nikdo neviděl jejich příšerný obličej, ukazují jakou kosmetikou se mazat, aby zamazaly příšerný obličej... pokud nemají prsa. Přitom jsou i holky, které doopravdy vědí co ukázat. Stačí jen imitovat hlasy 150 Pokémonů. Žena, která nepere a nevaří, ale imituje Pokémony?!

Nevadí. Budem jíst rohlíky. Hlavně nepřestávej. Stop, vždyť jsem chlap! Chci žrát, mlátit ženy, nosit ponožky v sandálech! Mohl bych z tohoto videa ukázat něco i pro opravdové chlapy. Tak to by stačilo. Jinak mám rádost, protože slečna ukázala mé oblíbené Pokémony. Meowtha, Psyducka, Nicki Minaj, Slowpokea i Jigglypuffa.

Zdá se ti, že ses právě podíval na nějaký hovno? Tak mi vysvětli, proč to má statisíce zhlédnutí, mnoho sdílení a každý třetí divák našeho pořadu nám toto video poslal. Když už taková blbost se lidem líbí, tak se podíváme dál. Než začnu komentovat samotné video, podíváme se na četnost videa na YT.

Jdu na YouTube, zadám vyhledávat Huňatý čmelák Jako rána Biebrovi do rozkroku! 3 stránky Huňatého čmeláka! Proč tam lidi video nahrávají znovu a znovu? To si ho nemůžou dát do oblíbených? Vždyť je to mnohem jednodušší. Nejspíš to jsou ti, kdo si monitor fotí a videa natáčí na kameru vertikálně. Necháme to bejt, jdeme na video. Zajímalo by mě, kolikrát jejich učitelka na zpěv už seděla. Možná je to nějaký vězeňský slang a my takovému umění nerozumíme.

Pojďte se zaměřit na to, co sedí u piana. A teď, aby to bylo napínavý, budeme předpokládat, že to, co vidíme není týl hlavy, ale obličej. Říkám vám, takhle je to větší sranda. Najednou obličej Giny zachvátil strach. Všechny ty roky žila a nevšímala si toho. Až teď si položila otázku: "Bože, co dělám se svým životem?"

A to je dobře. Novou otázku nám položil TheTetyaAsya a dostává tak od nás tričko. A jak jsi strávil... pátek 13. ty? Jaký byl váš nejhorší pátek 13.? Podělte se v komentářích dole pod videem. Překlad: RS117 www.videacesky.cz Moment, dám se dohromady. Nemůžu.

Obvykle v noci neslyším, jak chrápu. Jestli chrápu. Čmeláci!

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta holka se jmenuje Brizzy na utube je celkem popularni :)

00

Odpovědět

Já to velice pěkný a hodně mně to baví

20

Odpovědět

Kratke postrehy, ten typek v prvnim jak sleduje toho padajiciho je bozi, holcina umi Pitchu, deticky jsem nepobral, a na konci cuza v tricku - zachvev umelotiny... ta nebyla charaso...

51

Odpovědět

5:30 to mě dostalo.

20

Odpovědět

Trochu škoda, že neprekladáte aj tie ruské texty, ktoré sa tam zobrazujú... :-/

380

Odpovědět

Co je to za pisničko na konci?

00

Odpovědět

Našel jsem akorát tohle http://www.youtube.com/watch?v=4mvXPagidiE

00

Odpovědět

Mrzí mě jedna věc- že má tak nízké hodnocení jen a pouze kvůli tomu, že hovoří rusky.
A ti, co tvrdí, že je to obšlehnutý Ray, mají pravdu. Ale je to starý Ray a jelikož ten už není, je třeba vyplnit mezeru na trhu. :)
Díky moc za překlady a těším se na další! Ten chlap je legendární!

4812

Odpovědět

Tak ta písnička je super, kdyby ji někdo hledal, tak tady :D http://www.youtube.com/watch?v=lGBCiQWgzJY Jen by mě zajímalo, o čem tam ty holky zpívaj :D

01

Odpovědět

O tom, že na čmeláky přichází vánice... což mi moc nejde na rozum

30

Odpovědět

Mně jste udělali větší radost, než kdybyste přidali Raye. :)

3916

Odpovědět

to je těžce obšlehlý od Raye. I holku v tričku má na konci, jako měl kdysi Raye.
Jinak docela dobrý, Rusko je velký takže fanoušky asi má.

1611

Odpovědět

Jediná jeho výhoda oproti Rayovi je ta, že je to rus a vyzná se v šílených ruských videjích.
Ale je to pořádná výhoda.

343

Odpovědět

Ten pocit nestihnout přeložit 3 minutové video^^

2421

Odpovědět

tak šup jdi překládat

136

Odpovědět

probirat silene videa na internetu je dobry napad ... probirat silene ruske videa je bozi napad :D

561

Odpovědět

Být soused té imitátorky a slyšet to, volám Bohnice :D

341

Odpovědět

peknt jen skoda ze jste neprelozili i tu pisnicku :-D

451

Další