Amerika má talent: Mim Larry

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:541
Počet zobrazení:6 438

Někteří soutěžící v Amerika má talent nemají soudnost a rozhodnou se jít před kamery i přesto, že toho moc neumí. To je i případ mima Larryho. Ten pravý fičák však přijde až po jeho vystoupení.

 

Přepis titulků

Začneme vyvolávat čísla. Začneme s nula nula jedna. A půjdeme až k nula dva pět. Tak jo, vítejte. Povězte nám svoje jméno, věk a odkud jste. Dobře. Povězte mi něco o porotcích. Co si myslíte o Howardu Sternovi? O Howie Mendelovi? Co si myslíte o Heidi?

A co takhle Mel B? - Jdeme na to. - Jdeme na to! Co děláš? - Proč jsi to udělal? - Já nic neudělal! Dobrý den. Tohle půjde skvěle. Víte... Musím se přiznat...

Musím se přiznat, že dělat rozhovor s mimem mám nejradši. Zeptal bych se vás na jméno, ale budu vám říkat prostě jenom Mim. Můžu? Dobře. Víte co? Radši se podíváme na vaši pantomimu. Co vy na to? To asi bude nejlepší. Tohle z toho bylo nejlepší. Možná, že teď ten mikrofon použijete, protože po čtyřech křížkách byste se měl na pantomimu vykašlat a začít na nás mluvit. Nejlepší část byla, když přišel ten pán a podával mimovi mikrofon.

To bylo nejvtipnější. Nebyl v tom žádný příběh. Kdyby byl, měli bychom se čeho chytit. Nemělo to žádný obsah. - Howie. - Jít proti větru a být uvězněný v imaginární bedně, to diváky neohromí natolik, aby ti dali milion dolarů. To se ukazuje. Tak jo, Howie, tvůj hlas, prosím. Ne. - Mel? - Za mě taky ne, promiňte. - Heidi? Je mi to líto, máte čtyřikrát ne.

Ale díky, že jste před námi vystoupil. Jakým právem mi zrovna vy budete říkat, jak se dělá pantomima? No... Já tády působím jako zástupce lidu a mluvím za ně. Víš, jak je těžký nemluvit? Víš, jak je těžký nemluvit? Ne, nevíš, protože jenom meleš pantem, Howarde! Nic jinýho neděláš. Jsi pitomec, to jsi. Pitomec! Já bučím na vás!

Já bučím na vás! Já bučím na vás! Bučte sami na sebe! Bučte sami na sebe! Já chápu... já chápu, že... To neberu! Ty plešatej, ty nerad saháš na lidi. Spice Girl! A supermodelky maj radši držet hubu! Bučte sami na sebe! Co? - Ochranka!

- Zavolej ochranku! - Co si myslíte o tomhle? - Bacha na něj! To jsi ty! To je Nick! To je Nick! A mám vás! To je tak podlý! To bylo krásný. - Dostal jsi mě. - Dostal jsem tě. Vyděsil jsi mě k smrti!

Vyděsil jsi mě! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stupidní, nekreativní a očividně celé nahrané.

64

Odpovědět

Podle mě dost blbě vybraný video, myslím, že se pobaví lidi, kteří to sledují, ale pro ostatní je to nic moc, proto tak malé hodnocení.

40

Odpovědět

Čekal jsem, že řekne dojemnej životní příběh a oni ho pustí dál, ale nakonec je zněho nějek mofo Nick, no...

30

Odpovědět

Tolik negativních komentářů a hodnocení, Docela fajn? Asi to fakt nechápete. Takže, za mě,
S tím se jdi bodnout!

33

Odpovědět

Ten plešatý týpek .. hotovej akční hrdina :D

200

Odpovědět

No to byl teda fičák jak blázen :D unbelieveable

152

Odpovědět

Bohužel, jeho hlas ho i přes make up prozradil. Kdyby to byla předělaná fousatá ženská co jí prosvítá pindík - určitě by to vyhrál/a jako Eurovision

75

Odpovědět

soutěž by se měla přejmenovat Amerika nemá talent

295

Odpovědět

jedna hvězda za videa typu Amerika má talent a slovo fičák v popisku.. doufám, že tady nebude za chvíli přehlídka Big Brotherů, Vyvolených a dalších televizních sraček!

345

Odpovědět

*Zív*

132

Odpovědět

Náramně jsem se bavil. Děkuji za zpříjemnění sobotního dne.

1221

Odpovědět

Dafuk? Příště mi radši strčte rozžhavenej pohrabač do p****e, možná se pobavím víc.

408

Odpovědět

sice to nesleduju ale ten mim vypadal jak ten černoch co vždy vodí lidi na podium

166

Odpovědět

tak hlavně že to nesleduješ :D

181

Odpovědět

+Kyklopnesleduju:D viděl sem par dilu co někdo da na někde na fun stranky jako je tahle nebo drsny svět:) novinky .cz atd...

10

Odpovědět

J, kdo je Nick? Sice si to najdu na netu, ale mohly byste tam ještě dát nějakej popis o koho se jedná :-)
Aspoň do komentářů aď to lidem v popisu nezkazí zábavu.

311

Odpovědět

a kdo je Nick ?

371

Odpovědět

Nick je moderátor show.

282

Odpovědět

+JackoloStálo by za to to napsat i do videa, např: "To je Nick (moderátor týhle debilárny)"

151
Další