66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:292
Počet zobrazení:4 294

Do show Amerika má talent občas chodí i nejrůznější siloví akrobaté. Jejich vystoupení jsou téměř vždy nebezpečná, a to platí i pro Rokardyho a jeho "železné svaly".

Myslíte si, že Rokardův výkon na postup stačil?

 

Přepis titulků

Vítejte. - Zdravím. - Čau, jak se jmenujete? Jmenuji se Rokardy. - Rocardé? - Tak nějak. Tak nějak? Říkám to špatně? Rocarde? - Jo, takhle je to dobré. - Díky. Je to hezké jméno. - A kdo to přišel s vámi?

- Tenhle kluk je můj asistent. - Carlos? - Jo. Dobře. - A odkud jste, Rocardo? - Z Kuby. Á, vy jste z Kuby? Dobře. - A co vlastně děláte, Rocardo? - Pro publikum i pro vás předvádím silovou akrobacii. Silová akrobacie je většinou velice nebezpečným číslem. Snad to dneska bude bezpečné. - Snad.

Už jste se někdy předtím zranil? - Jo, jasně. - Nechci, abyste se tady dneska zranil. - Já taky ne. - Uvidíme něco, co jsme ještě v silové akrobacii neviděli? - Určitě. Rocardo a Carlosi, hodně štěstí. Děkuju. Už se skoro dotýká reflektorů. Pořád pokračuje. Prosím, nespadni! Prosím, nespadni! Prosím, nespadni! Ještě?

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Súhlasím s Hriibkem, celkom zbytočné video na VideaCesky.

30

Odpovědět

Opět video z AGT a opět špatně vybrané. Tohle je sice zajímavé, ale není to ničím výjimečné, tohle jsme viděli už několikrát. Když už něco z AGT, tak něco, co stojí fakt za to. Takže opět se nedivím malému hodnocení.

10

Odpovědět

Nemyslím, že tohle je ten typ videí, kvůli kterým lidi chodí na videacesky.cz

273

Odpovědět

Video som nevidel, ani neuvidím...
Vaše komentáre som nečítal ani čítať nebudem....
ale je fakt smutné, že si dáte tú prácu písať tak dlhé pičoviny pod pičným videom.
Ale ved ja to tvrdím stále že ste k****i

1118

Odpovědět

Lukasek: nečetl jsem MMZ, ale kratší vzkaz pro tebe: ten muž má odvahu, sílu a ohebnost a další vlastnosti vyšší než já a přesto, že sport je můj koníček tak do takového extrému nezajdu - moje uznání má, za tohle mu metal asi nedají, chtělo by to předvést něco dalšího, ale rozhodně jsem tohle ještě neviděl a přišlo mi to ohromující - pro mě žádná ztráta času, dokumentárních filmů je taktéž dost stejně jako článků, kdo chce ten si to najde, na videacesky toho je podle mě také úctyhodná kupa i když budou převažovat jiná videa - nevím, ale jak ty, já si po práci chci odpočinout a oddychnout, vidět něco vzrušujícího/zábavného, poslední po čem toužím je po práci se dívat na dokumentární filmy, to bych z toho života už tuplem měl houby s octem :D (na poučné filmy nebo čtení článků si najdu čas když není tolik práce, ale podle mě normální lidi mají té práce více než volného času a pak vyhledávají tyto žánry, jestli jim to máš za zlé tak opravdu nevím jak ty si užíváš život - neber mě ve všem za slovo, ale opravdu nechápu proč o tak složitém problému píšeš tak jednoduše a neodborně, do toho nemáš dostatek vědomostí se pouštět stejně jako já - jen jsem nastínil proč tyhle videa/filmy jsou tak oblíbené - mě to smysl dává jednoznačný a rozumný.

31

Odpovědět

Vůbec nečekám, že tu se mnou bude každý souhlasit :) Kdyby ano, tak můj příspěvěk nemá smysl :) Spousta lidí bude obhajovat tupou zábavu a já jim to nakonec neberu, nikomu tu nic nevyčítám... co se týče zrovna talentu, nevadí mi to, že zde lidé ukazují co umí, vadí mi vše okolo, to naprosto zblblé a až zvrhlé publikum, ta porota, celé schéma soutěže je udělané jak pro naprosté hňupy. Nepřipadám si jako Einstein, ale sakra, mám aspoň trochu soudnosti, abych si uvědomil co za p*čoviny to dneska v té TV dávaj a dal ruce od toho... Příště si to nechám pro sebe, nejít s davem se prostě nevyplácí. :)

21

Odpovědět

add Lukassek - šimpanz by toto dával hravě, když má 4x větší sílu, než člověk - tak by ho toto skutečně nenadchnulo

add Jackolo/Lukassek - a od kdy jsou televizní dokumenty intelektuálně na výši? :D
Drtivá většina dokumentů je udělána populárně naučně, tudíž dle mého názoru mají blíže k vizuální okázalosti či emocionálnímu prožitkům všech těch Talentů, než rozbor nějakého díla/události/jevu/rovnice nebo praktikování konstrukční/výpočtářské činnosti.

I AZ kviz z tebe chytrolína neudělá :D
soutěže podobného typu tě seznamují s pojmy...ale zavazbit si je v souvislostech už přesahuje možnosti tohoto a jemu podobných pořadů

jedinou možností, která mě tak napadá, ale která je z několika důvodů nerealizovatelná je možnost vytvoření televizního kanálu na úrovni přednášek z vysoké školy, financovaný státem, pro obor, který naše ekonomika potřebuje, resp. je tržně zajímavý, popř. společensky/ekonomicky nutný - finanční gramotnost - pro snížení zadlužení...teorie a hlavně příklady, tedy tužku papír a počítáme děcka...něco jako diktát se Svěrákem, ale např. pro výpočet částky, kterou zaplatíte, když si půjčíte tolik a tolik; nebo výchova generace programátorů...každý den nějaký prográmek :D podaný televizní cestou - s možností nahlédnutí do archivu samozřejmě, sice by to mělo asi setinově promilovou sledovanost, možná dopad (optimisticky), ale i toto málo by ekonomicky bylo přínosnější, než 99% obsahu...dále fejetony psané rukou profesorskou...filozofická pojednání koncipovaná jako od prof. Sokola, dr. Koukolíka, nebo fyzikální čvrtky na fakultě elektrotechnické na čvut apod. či přednášky od astrofyzika prof. Kulhánka, atd.
Nejblíže mi přijde, že se k tomuto má pořad Večer pod lampou, ale aby to splňovalo vše, co jsem v tomto odstavci psal, tak by to chtělo zapojit i diváky - po/během dvou hodinách povídání např. půlhodinka počítání - např. tak si vypočítáme třeba dilataci času, anebo prostě nějaký praktický příklad pro podporu matematiky a fyziky - rovnice a řešení atd...zadání v televizi a náznak řešení také, ale vlastní celé řešení někde na internetu v archivu. apod.

12

Odpovědět

Mozno keby to vysielali niekedy v noci a moderoval by to na zaciatok z dobrocinnych dovodov nejaky komik alebo niekto velmi oblubeny. Trebars aj kazdy diel niekto iny

00

Odpovědět

Opravdu nechápu, jak si lidé můžou myslet, že jsou intelektuálně na výši, když vznikají pořady jako je tento. Vždyť je to úplně debilní zábava pro pravděpodobně stejně inteligentní lidi jako je ten pořad. Kdybyste se zeptali na názor šímpanze a on uměl mluvit, nemluvil by... ale plakal nad tím, jaká jsme banda idiotů.

1419

Odpovědět

Jenomže ne všichni jsou takovými uvědomělými diváky inteligenčně na vrcholu, kteří pohrdají masovou zábavou, jako my všichni tady. Na dokumenty a pořady na úrovni se kouká minimum diváků. Většinou převažují oddechové a nablýskané seriály či pořady útočící především na divákovou emoci. Televizi berte jako oddechové médium a podle toho i pořady v ní.

Konkrétně k Talentu. Tahle show je ve svém principu dokonalá už kvůli tomu, že je to variety show - tedy různorodá. Není zaměřená jenom na jeden typ čísel. Proto je vděčná jak producentsky tak divácky.

241

Odpovědět

+JackoloOno možná kdyby tyto ptákoviny nikdo nenatáčel... tak by třeba... je to ale jen takovej můj nápad... třeba by se lidi koukali na dokumenty a pořady na úrovni, trochu se třeba i vzdělali a hlavně by z nich a z jejich dětí, které se na to často i musí koukat s nima, nevyrostli takový burani, jakých vídáme denodenně desítky. Tak proč, když tydle vyjmejvárny dávají v kdejaký televizi, proč to ještě dávat sem? Jen se ptám? Je to taky o sledovanosti?

48

Odpovědět

Chtěl jsem ti dát palec nahoru, ale už jsem ti prý dal palec dolů..

fckin illuminati

94

Odpovědět

Jsem jediná kdo si myslí že nejhorší to má ten asistent? :D Ten frajer nahoře může ublížit jen sobě pokud udělá chybu a musí se na sebe spoléhat, ale ten asistent... blbě hodí nějaký stojánek a Rokardy padne omráčený :D To musí být strašný tlak :D

191

Odpovědět

Fakt máte zapotřebí překládat ty sračkotalenty soutěze?

3535

Odpovědět

A...Ale, přece...přece talent...vždyť on... on se zvedne a... aplaus ve stoje... :D

244

Odpovědět

A komu se u toho spotili ruce:D

405

Odpovědět

Rokardy je na svůj věk opravdu dobře "udělaný" a vůbec to není špatné. Ale tahle soutěž, diváci a porota by měli jít do lepšího cirkusu nebo estrády, by jim oči přecházely.

364

Odpovědět

Hubený Vin Diesel si to dává!

465