AnimátorDeset pravidel

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:496
Počet zobrazení:4 937

Asi každý má slovo animátor spojené s dovolenou, zábavou, odpočinkem... Když se ale animátorem stane právě Michael Kessler, je to (nečekaně) úplně jinak - jeho neotřelé finty a za každou cenu originální nápady jak zabavit, nechají na každém viditelné stopy ještě 2 týdny po návratu z letoviska. :) PS - doporučuji najít si video s dodekafonií, abyste měli představu, na co že to ten večer pařili. ;)

Přepis titulků

Deset věcí, které byste jako animátor neměli dělat. A teď se bude tančit! Řekl jsem, že máte tancovat. Z mého cyklu "Elementy"... Bolest... ve tvých uších... emoční vlny... smrt.

Tak co, vy tlustá prasata? Slyšela jste někdy o sportu? - Promiňte... - Nezlobte se, taky jsem jen host. Žádné míče ve vodě, prosím! 710... 711... 712... Dnes večer živě zde na jevišti Faust I a Faust II. A na discotéce bude hrát dodekafonie!

A na patě musíme v každé řádce odebrat vždy dvě očka. A teď časujeme sloveso bere - pít. Bibu - piji, bibis - piješ, bibit... Překlad: madelein22 www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tentokrát to nebylo tak vtipný, ale 10 bylo dobrý

180

Odpovědět

no,v 10 bych já hrála o dost líp!!!!!

180

Odpovědět

V ty 10 jak skace ten treti chlapek...ten jak dopadl tak musel sejmout ty ve vode pac tam pada nejak krive :-D

190

Odpovědět

Pobavila me jen 1 a 10

180

Odpovědět

Ten chlap je trapnej. Obdivuju Madelein za trpělivost při překladu.

181

Odpovědět

Aidrien Assagir: haha, připouštim, že občas mi hlavou během dne jen tak probleskne "Zehn Dinge, die Sie....", ale moc dílů už nechybí, takže ten seriál pravděpodobně dopřekládám :)

190

Odpovědět

:-D krysarem zabodoval, tohle bude tezky na prekonani

190

Odpovědět

Tak tak taky jsem planoval tak 5ku ale krysař mě fakt vyndal :D

180

Odpovědět

už sem chtěl dát 5 ale parodie na krysaře mě dostala :D dal sem za deset

180

Odpovědět

Tentokrát slabší díl, ale díky za překlad :)

180

Odpovědět

Animátor je fakt běžný slovo :D je to člověk který by se měl na dovolené starat o vaši zábavu pokud si ji nevymyslíte sami :D

190

Odpovědět

To nikdo nejezdíte na dovolený k moři? :D Animátor je běžný slovo... :D

180

Odpovědět

upřímně, když se řekne slovo animátor, tak si představim úplně něco jinýho =D ...taky sem chvíli přemejšlel o čem tenhle díl bude když sem viděl ten název xD

190

Odpovědět

Tak podle názvu jsem čekal něco úplně jiného, ten text pod tím jsem vůbec nechápal :) . Myslel jsem že to bude o tom jak dělá animátora, což je podle mě člověk který pracuje s jakoukoliv grafikou,obrázky a pod. Stále nevím co přesně Kessler na videu má za práci, ale jestli to náhodou není něco jako koordinátor dovolené ? (jako svatební koordinátor a pod.)

180

Odpovědět

YivoSVK: NE

180

Odpovědět

Taky jsem na základě názvu čekal něco dost jinýho :D

180

Další