Appokalypsa: Svět bez aplikací

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:4 198

Představte si, že vám najednou z mobilního telefonu zmizí všechny aplikace... a nastane pravá appokalypsa. Krátkou parodii na svět bez mobilních aplikací natočila společnost Apple k příležitosti konference vývojářů Apple WWDC 2017 (Worldwide Developers Conference).

Přepis titulků

Mám stůl na sedmém patře. Když budete něco potřebovat, zavolejte mi. Ujistěte se, že s sebou vždy máte své ID, musíte jej použít při každém vstupu. Jídelna je ve čtvrtém patře a na oběd chodíváme o půl jedné. - Tady budu sedět? - Ano, prozatím. Teď je to tu trochu šílené, jak čekáme tu velkou změnu. - Slibuji, že je to jen dočasně. - Dobře, děkuji. Co? WeChat nefunguje!

No tak! Pusťte nás dovnitř. My potřebujeme Airbnb. Tady není žádné Airbnb. - Kámo, kde jsme? - Já nevím, kámo. - Ani nevím, co to je za město! - Pozor! Světoví vůdci vyhlašují globální stav nouze, dokud nebude vyřešena situace s aplikacemi. Selfíčka? Chcete někdo? Selfíčka?

- Selfíčka! - Appokalypsa je tu! PLASTICKÉ CHIRURGIE NABÍZÍME VÝMĚNU OBLIČEJŮ Tak jo, kdo chce být první? iTunes, pojďte si pro své iTunes. Myslíš, že jsme měli jít do tváře štěněte? Právě jsem úplně sám snědl celou pizzu! #přílišdobrénežabychsepodělil, emoji s pizzou.

FarmVille 2, přímo tady, lidi. #instatníjídlo Brian. Hledám Briana. #chceněkdokousek POKRAČUJTE VE VYVÍJENÍ APLIKACÍ. SVĚT NA VÁS SPOLÉHÁ. VÍTEJTE NA WWDC Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem si říkal, proč takovejhle fajn kraťas má tolik disliků. Vždyť to ukazuje vážný problém naší společnosti o závislosti na aplikacích a moderní technice.
Pak mi došlo, že j to reklama Applu a to hodnocení chápu. :D

40

Odpovědět

iOS má jen 15% lidí a stačí to na apokalypsu, docela strašidelné :)

110

Odpovědět

Veľmi podnetné video. Tak mi napadlo, ako by to nabralo na vážnosti, keby pri tom hrala O Fortuna od Orffa alebo niečo podobné, pretože to video si zakladá na celkom znepokojivej skutočnosti tohto sveta... aj keď aj trochu vtipnej. :D Ďakujem za preklad. :)

71

Odpovědět

Ohhh f**k. Musel bych si koupit normální budík a baterku!!! To by byla pohroma.

130

Odpovědět

Ten to zabil první den v práci.

Ještě by to chtělo video, jak by to vypadalo, kdyby byl v pohostinských podnicích celosvětový zákaz wi-fi. Jinak bych takové omezení (snad nezapomene nějaký "inteligent" vytahovat nějaký komunismus a kdoví co) bych bral všema deseti, protože to co jde pozorovat v těch podnicích teď, a je mi z toho do breku, ještě není nic, jak to bude v hospodách vypadat za pět a více let, kdy nastoupí (de)generace, která má v ručičkách ty krámy už od kojení.

145

Odpovědět

Už vznikaj odstíněný hospody, kde neni žádnej signál.

110

Odpovědět

+BullOverTak to jim přeji hodně štěstí, budou ho potřebovat.

54

Odpovědět

To by mě zajímalo, které to aplikace v Německu zrovna klekly. Evidentně však půjde o některé z těch, které mají určení čistě pro město Hamburk...

41

Odpovědět

I když Apple nemám rád, nelíbí se mi jejich politika a ve skutečnosti jsou jen módní značka, tak musím říct, že tohle video je skvělý. :-D
Ono by to sice takhle vůbec nebylo, ale všichni ví, že jsou zálohy záloh všude a že to, že „spadne server“ neznamená, že se vám odinstalují aplikace.

147