81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:4 480
Po prvním traileru na čtvrté pokračování série Assassin's Creed s podtitulem Black Flag jsme ani nemuseli dlouho čekat a už tady máme první ukázku ze hry. Jaký je po zhlédnutí první ukázky váš názor na Black Flag?

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.videacesky.cz Píše se rok 1750 a psanci vládnou karibským městům. Tady jste u kormidla jedinečného dobrodružství. Plujete vlastním kurzem zrádným světem, kde se dějí nepředvídatelné události a výsledek je vždy nejistý. Vyplujte do exotických přístavů od Havany až po Kingston a prozkoumejte nezmapované ostrovy, které ukrývají vlastní záhady.

Tohle je Edward Kenway, obáván zákonem i piráty. Kenwayova touha po slávě a bohatství inspiruje bezmeznou oddanost jeho posádky. Pirát vycvičen asasíny. Musí zvolit svůj vlastní kurz mezi chaosem a svobodou. Další kapitola ságy Assassin's Creed vás vyzve k učení, přizpůsobení, vítězství, a nakonec se postavíte mezi legendy této unikátní doby.

Toto je test nejen vašich svalů, ale i vynalézavosti a využití vašich schopností proti zkušeným protivníkům na zemi i moři. Na krátký a slavný moment historie zažila skupina vybraných opravdovou svobodu. Přidejte se k nim... pod černou vlajkou Assassin's Creed IV.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no ACIII podle me neni zas tak hrozne o proti dvojice se dost zmenilo a myslim ze je to krok v před a pokracovani kde se uchylujeme k piratum by mohlo byt velice zajimave pokud bude kvalitnejsi pribeh a vetsi volnost jak slibuji tak by to mohl byt vyborny titul a urcite by mohl prekvapit...

200

Odpovědět

jaj :D prý test svalů a vynalézavosti - doteď jsou všechny AC hry jen o tom jít dopředu a souboje vyhrajete pomocí dvou tlačítek.

210

Odpovědět

názor na Black Flag? - jednoduše piráti z Karibiku :D

1911

Odpovědět

a víte co, prostě si zase začnu hrát StarStable online, stejnak mám díky betajezdci lifetime starride účet, a budu mít všechno na háku- aneb: říkejte si co chcete, ale stejnak je to jedna z nejpropracovanějších her co se ježdění na koni týče, hrála jsem už hodně her s koňma, ale jenom tahle hra nabízí plnou svobodu pohybu a naprosto jednoduché a snadné ovládání
:D

1812

Odpovědět

suchaři s předsudky! :D

180

Odpovědět

video nic moc, ale k assassinovi: pral bych si navrat do mest, zruseni odposlouchavacich ukolu, zvyseni obtiznosti souboju a smysluplny pribeh, ale prestoze pochybuju, ze se neceho z toho dockam (snad krome tech mest, to by jeste mohlo byt), AC si zahraju, urcite to bude zabavna hra, ale AC ma na vic.. tak snad me prekvapi

182

Odpovědět

Takže něko k AC IV:
Budeme hrát za agenta, který pracuje pro Abstergo (současnost). Toto navazuje na multiplayer, kdy hrajete za sebe. Takže se budete cvičit díky paměťovým jádrům potomků Altaira, Ezia, Conora, Haythema, Edwarda.

V Animu budete Edward Kenway, otec Haythema Kenwaye. Narodil se jako asasín a by l vycvičen, ale touha po bohatství a slávě ho donutila opust řady bratrstva a bojovat na vlastní pěst. S templáři se bude střetávat jen náhodně, když mu budou stát v cestě. Podle dostupných informací nebude bojovat za bratrstvo, ale třeba v průběhu hry, kdo ví co tam bude.

Svět bude otevřený, budeme moci plout po mořích a vybírat si z různých možností. Např.: dalekohledem uvidíte obchodní loď a budete ji moci vydrancovat, to je na vás.

Co se týče mého názoru na sérii. AC1 (Altair) bylo asi něco jako demo, příběh nic moc, ale vyzkoušeli si nové prvky a zjistili, kde mají zabrat. AC2, ACB a ACR, byly dobré díly, které měly zajímavý příběh a propracovanou hratelnost. AC3 dostalo nová engine a tak asi zase testovali. Příběh nebyl nic moc a střetávali se tam dvě linie (sériově a to Haytham a Conor). Bylo to trochu natažené, ale dozvěděli jsme se jak se dostala Desmondova krev do Ameriky. Toto by mohl být další plnohodnotný díl.

Jen tak mimohodem, pokud někdo sledujete DLC k AC3, tak mi asi dáte za pravdu, že si začínají s animem hrát a jako by ten animus skutečně tvoří (ty funkce) :)

183

Odpovědět

Cítím se docela trapně. Přísahám, že až doteď jsem vždycky četl (a opravdu si myslel, že se to tak jmenuje "Black Fag".

183

Odpovědět

"The year is seventeen fifteen."
V titulcích "1750."

Jinak co se týče ukázky, ta první byla sakra lepší a i když trojka byla o ničem, tohle by mohlo být zase co k čemu.

184

Odpovědět

já bych sis tejnak dokázala AC představit třeba londýně ke konci 19. století, to by stálo za úvahu

183

Odpovědět

Prepáčte, chcem späť Ezia alebo Altaïr ešte pred dobou ako to všetko začalo. Toto už začína bývať oničom.

184

Odpovědět

00:28 .., kde se dějí nepředvídatelné události a výsledek je vždy nejistý. Chybí čárka před "a výsledek.."

1813

Odpovědět

ACIII se nepovedlo...délka na úkor zábavy, tak to prostě je. Ovšem nelze jen tak hodit flintu do žita...dvojka nás všechny bavila, a čtyřka by se klidně mohla vrátít to té stáré zábavné formy...nejde to odsoudit když jsme to ještě nehráli. Spíš mě zajímá jestli tam bude i něco v naší době nebo to je jen historický doplňek do hry:) Ale dočkám času...

182

Odpovědět

Sailor's Creed

180

Odpovědět

Pro lidi, kteří se ztrácejí v příběhu assassins creed série :D http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r6GaqGL9fwM

182

Odpovědět


Odpovědět

To stojí za překlad :)

180

Odpovědět

"Pirát vycvičený assassíny..." - to je jak z nějaké parodie... do dalšího dílu bych navrhoval černocha, nebo eskymáka :D

182

Odpovědět

A já myslel že je to Assasín vycvičený piráty :D

180
Další