88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:4 841
Na přání našeho diváka Dremoran přinášíme sestřih z pořadu Big Fat Quiz of Everything, který moderuje Jimmy Carr. Užijte si výlev Richarda Ayoadeho, kterému kolegové (třeba Rob Beckett a Jonathan Ross) připomněli nepříjemné chvíle ze školních let.

Přepis titulků

O kom to proboha mluví? - Ty tam něco máš! - Cos to přinesl? Něco k jídlu. Mám tady tácek. Je sjetej cukrem, úplně se zbláznil. - Pořádně jsem se do toho pustil. - Co tam máš? Je to směs Maltesers a velkých čokoládový bonbonů. - Já si dám malteser. - Bacha, Jimmy, malteser letí! - Díky.

- Víte, že nemám rád zábavu. - Hej, házej. - Tolik sportu jsem nikdy nedělala. - Odrazil se. - Debilní zuby! Kam zmizel Richardův tácek? Chce ho zpátky. - Tady je. - Hele, to je dobrý. Je to jako každá přestávka ve škole. Někdo vždycky sebral můj tácek s bonbony… Co s tím chceš dělat? Jasně. Jsi jako Biff ze Zpátky do budoucnosti.

Proboha! Přesně tak vypadá! Máš i stejnou bundu! - Omlouvám se. - Jimmy, třída se ti vymkla kontrole! Byl jsi svědkem šikany a nezasáhl jsi. Rozhodl ses, mám to zaznamenané a přednesu tuto záležitost tribunálu. Protože jsme na pracovišti. Promiň, Richi.

Koupím ti jiné. Nevadí, že ti říkám Richi? Robe, tvý rodeo. Ne, jsem Rob. - Ne, tvé rodeo. - Aha, ne „ty rodeo“. Nikdy bych netvrdil, že jsi rodeo. Ale Rodeo je dobrý jméno. Ještě jedna otázka. Podívejte se na klip z roku 1969, co ti žáci dělají? O.

k., klíč je připraven. Klíč připraven, Harry, můžeš zkontrolovat olej? - Olej v pořádku. - Teplota, Malcolme? O. k., disk jede. Volám alternátor, disk, olej a teplota v pořádku, jak to vypadá u vás? - O. k. pro režim standby. - Zapnout standby. Zapínám standby. Otázka zní, co to Richardovi spolužáci dělají. No tak, to byl můj vtip.

Jdi někam, Jimmy. Napsal jsem Richardova oslava 18. narozenin. Byl jsem tam, bylo to strašné! Zneužíváte mě na své vtipy. Támhle pan Rodeo, ti dva prastaří sráči i tadyta vrána. - Richarde… - Ne, ne! Ne! Ne, Jonathane! Dovolil jsi šikanu na pracovišti. Nezakročil jsi.

Zbylo mi půl bonbonu. Richarde, mluví z tebe ten čaj. Volal Morten Harket, chce zpátky svoji bundu. - Já vůbec nevím… - Nevíš nic, narodil ses před 20 minutama! Vlasy máš ještě mokrý z dělohy! - Richarde, pořád… - Ne, nech toho! Snědli jste mi bonbony! Toho jsem si užil dost ve škole! Pět dlouhých let jsem každý den koupil tácek sladkostí a nějakej zmrd jako ty mi je sebral.

Přesně… Já jo! Těžce jsem pracoval, - abych přinesl tácek sladkostí… - „Mám tácek…“ Proto ti je sebrali! Ano, neměl jsem to přikryté, měl jsem tam dát folii. - Tos měl, no. - A když mi bylo 15, už jsem ji tam dával. - Měl ses naučit dělit, Richarde… - Neslyším, v uších mi hučí krev. Ještě tady toho dost zůstalo. - Richarde, dal by sis čaj?

- Je pro mě teď velmi těžké se uklidnit. Velmi těžké. Nevím, jak tu energii usměrnit. - Dej si lahvičku coly, to pomůže. - Ne! Děkuju. Vážně těžké. Překlad: jesterka www.videacesky.cz Máte pro mě odpovědi?

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky moc za překlad (i když jste teda nakonec šáhli po té kratší verzi :-)). Kdyby chtěl někdo vidět celou show, tak může například zde: The Big Fat Quiz of Everything Series 2016 - Episode 2 (HD)
A ten překlad i pro mě k něčemu byl, protože celou dobu jsem myslel, že říká "...and by the age of 15, I creamed fill them!", ale asi opravdu říká "clear filmed them." :)

21

Odpovědět

Přiznám se, že kratší verzi jsem si vybrala především proto, abych nemusela řešit kreaci Adama Buxtona: Sergeant Pooper's Lonely Farts Club Band... :D
Jsem ráda, že překlad v něčem pomohl :)

70

Odpovědět

Len malá chybka v popisku - nie je tam Rob Brydon, ale Rob Beckett...inak fajn video :)

11

Odpovědět

Díky za upozornění :)

00

Odpovědět

+jesterkaRob Brydon ale taky měl docela super výstup v Big Fat Quiz, když se snažil vyšachovat Jimmyho z hostování pořadu.
Rob Brydon trying to steal Jimmy Carrs hosting role at The Big Fat Quiz of the Year 2015

90

Odpovědět

+ThooTo vypadá dobře, díky za tip, zkusím to časem přeložit.

70

Odpovědět

Tak co? Byl to prehistorickej comp?

170

Odpovědět

Je to přesně tak. Školní počítač přezdívaný Nellie. Pořád si nejsem jistá, co přesně na těch jednotlivých stanovištích dělali, tak jsem se to snažila formulovat co nejobecněji :D

130

Odpovědět

+jesterkaPravděpodobně rozbíhalí nějakej motor na pohánění všech součástek... :)

BTW: Big fat quiz bych si přál klidně častěji, to vypadá stejně ujetě jako WILtY :)

132