Bill Burr o sexu v romantických komediích

96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:708
Počet zobrazení:17 213

Další úryvek z vystoupení Billa Burra je tu. Tentokrát se Bill rázně opře do romantických komedií. Nelíbí se mu totiž krásně uhlazené a romantické milostné scény. Místo toho by uvítal realističtější filmové pojetí.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video je nefukční

00

Odpovědět

Ani Conan me nedonuti pustit jeho chorou mysl nekolikrat za sebou ci behem dne ale Bill Burr je jinaci kafe!!

41

Odpovědět

to je kraaal toto D:D VIAC, VIAC, VIAC Billa !! :D

61

Odpovědět

Bill! More!!

101

Odpovědět

Nemám moc Billa ráda, ale tady jsem brečela smíchy, díky moc za tento překlad :-D (ale z vlastních zkušeností, ve stoje face to face to zas takový problém není :-D)

170

Odpovědět

Jasny, kdyz je ten typek pornoherec:D

131

Odpovědět

Jestli měříš stejně jako chlap (buď seš vysoká, nebo on prcek) tak asi ok, ale pro nás chlapy, kdy metr ukazuje 200+ cm je to prakticky nemožný.

61

Odpovědět

+podkosovejVidíš, je fakt, že přítel je vysokej jako já, takže na tom asi něco bude, jinýho jsem nikdy neměla, takže u vyšších nemůžu soudit :-D

22

Odpovědět

Paráda jako vždy ! Prosím více videí od Billa díky :-)

30

Odpovědět

Na konci nemluví Bill o svačině (i když by to taky byla skvělá pointa), ale vrací se k předešlému vtipu v show, kdy mluvil o masturbaci jako nekonečném sendviči v kapse.* Čili bych to přeložil: "A můžete si ho jít tak maximálně vyhonit." Jinak ovšem fantastický úryvek (a skvělý překlad) - mám rád Carra, Gervaise i Seinfelda, ale králem je u mě jen a pouze Bill Burr.

* Na začátku vtipkoval o tom, že nechápe podpantofláky, co se třeba nechají vyhodit manželkami na gauč a zdůrazňoval, že ženský nemají žádný donucovací prostředek. U odpírání sexu opáčil, že je to stejně neúčinné jako zamknout ledničku, pokud byste zatím měli v kapse nekonečný sendvič. "A na just bych si ho vyhonil přímo před ní a pokřikoval: Na co čumíš?! Chceš se snad přidat?"

300

Odpovědět

Díky moc za opravu. Ta souvislost mi nedošla, protože jsem si to vystoupení pouštěl už někdy před 2 měsíci a je fakt, že jsem si tou svačinou nebyl jistej. Opraveno.

A jinak to vidím stejně. Bill je pro mě momentálně jednička. :-)

170

Odpovědět

Nechci bejt Hnidopich ale cervena karta a mavani offsidu je docela rozdil. :D

22

Odpovědět

Klidně buď hnidopich, ale pokud vím, v klasickém (neamerickém) fotbalu se offside značí tak, že rozhodčí předpaží ruku s praporkem v ruce ve výšce pasu, kdežto při udělování karty dělá to, co Bill ve vystoupení ukazuje.

52

Odpovědět

+BugHer0ten preklad od cca 4.00 je masaker :) aj keď jump on yr brother sa dalo dotiahnuť ..

12

Odpovědět

+BugHer0Při signalizaci ofsajdu lajnovej napřed zvedne praporek nahoru, přesně jak to ukazuje ve videu a a předpaží až při zapískání od hlavního.

30

Odpovědět

+CeckoOK, vrátím na ofsajd. :-)

00

Odpovědět

Pokaždé (respektive od té doby, co jsem se zde registroval) u videí od Billa (zde přítomného Burra), Jimmyho (mého miláčka, Carra) a nebo případně Jima (hulváta, co má vždy pointu, Jefferiese) píši, že se jedná o vynikající video. A ani toto nebude výjimkou - Skvělé video!
Děkuji, BugHer0 a abych zde nespamoval zbytečně (dvěma) komentáři, doufám, že se Ti Tvůj záměr dostat sem více Billa, podaří (a spolu s ním by mohli přijít i zbylí, výše zmínění, mistři svého oboru).
:-)

153

Odpovědět

Klidně jen stand up a tabletop a jsem tady naprosto nadšený :-D

90

Odpovědět

Výborný :D.

151

Odpovědět

Mohl by prosííííím prosíííím někdo z překladatelů zde, přeložit některý jeho celý vystoupení? Prosíííííím

321

Odpovědět

+1

40

Odpovědět

Zvažoval jsem to, ale anglické titulky jsem našel jen k jednomu vystoupení, a navíc mají časování dost na pytel. Upřímně bych ho sem radši dostal naživo nebo nějakou oficiální VOD cestou. :-)

192

Odpovědět

+BugHer0Já bych se taky k tomu přimlouval, klidně i nějakou tou korunkou přispěl.... na živo jasné super, ale jak pro mně chceš tak rychle psát ty titulky u živého vystoupení :-D :-D

120

Odpovědět

Naprosto luxusní! :D :D

451

Odpovědět

To je ale zkurvenej vidlák :DDD

824

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)