79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:4 452
Počet opravdu dobrých komedií, které si najdou příznivce nejen u diváků, ale i mezi kritiky, by se dal ročně vyčíst na prstech jedné ruky. Mezi tuto hrstku vyvolených se letos zařadil film Bláznivá, zatracená láska a příznivci romantických komedií si určitě přijdou na své. Na režii snímku se podíleli režiséři Glenn Ficarra a John Requa (oba spolupracovali už na filmu I Love You Phillip Morris) a herecké obsazení čítá hvězdy jako jsou Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone a nebo Kevin Bacon. Film u nás v kinech startuje dnes - 15. září 2011.

Přepis titulků

25 let manželství a ty nemáš, co říct? Tak začnu já. Podvedla jsem tě. Jestli nesklapneš, vyskočím z auta. To jenom dokazuje, jak jsme na tom špatně. - Tak fajn. - Jak moc... Proboha, Cale! Na samém začátku filmu... se jeho manželství hroutí a čeká ho odhalení zásadní informace ohledně stavu jeho manželského vztahu.

Čau, můžu tě pozvat na drink? - Půjdem jinam, chceš? - Jo. - Co děláš pozděj? - To nevím. Ale já vím. Jacob je ztělesněním takového... hajzla...

se srdcem ze zlata. Právě prochází velkou životní přeměnou a snaží se své zkušenosti předat Stevově postavě. - Začneme počtem tvých partnerek. - Sexuálních? - Jo. Ne, tanečních. - Jednu. Nemyslím najednou. Tohle je chlápek, který byl spoustu let ženatý a celých 30 let byl ve styku jenom s touto jednou ženou.

Takže potřebuje přeprogramovat mozek na zcela jiný způsob myšlení ve smyslu vlastního prospěchu. - Musíš převzít kontrolu nad svým mužstvím. - Můžeš se, prosím, obléct? - Proč, vadí ti to? - Ne, vůbec ne. Visí ti před ksichtem přes 20 minut, jestli ti to nevadí, tak tu máme větší problém. Už na předčítání scénáře to mezi nimi jiskřilo. Zafungovala mezi nimi chemie a rádi si spolu pohrávají.

A na nás už jenom bylo, abychom to natočili. Tvoje žena tě podvedla, protože ochabla tvá mužnost. Vyndej to brčko z pusy, vypadáš jako bys kouřil... Dobrá... Sedíš tam s účesem od Supercuts a máš sako velikosti 44 namísto velikosti 42. Vytáhni kreditku. Prodáváte peněženky?

- Vyspala bys se s ním? - Ježíši Kriste! - Jo, asi jo. - Vážně? Tenhle chlap se rozhodne vzít ho pod svá křídla a pomoct mu. Vlastně se nad ním slituje, protože... Cal se neumí oblékat, není někým, kdo by byl zrovna zběhlý v randění a je v podstatě jako ryba na suchu. A Jacob - Ryanova postava - to vezme jako výzvu.

Řekne si: "Uvidím, co s ním dokážu udělat." Je to takový ztroskotanec, že s ním stačí zajít na nákup a je hotovo. Stačilo najít jeho malé přednosti a ty nechat rozkvétat... Je to instinktivní záležitost, špatně se to pojmenovává. Myslím, že režiséři vytvořili prostředí, ve kterém jsme měli dovoleno selhat. Mohli jsme zkoušet různé věci s vědomím, že když se nepovedou, ve výsledném filmu se neobjeví.

Je zajímavé mít nad sebou dva režiséry, protože se toho víc stihne. Jeden se může soustředit na technické věci a druhý s herci probírat jednotlivé scény. Díky tomu je na place jakoby uvolněnější atmosféra. Měl jsem o tebe bojovat. BLÁZNIVÁ, ZTRACENÁ LÁSKA V našich kinech od 15.9.11 Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

me se libilo,cekal jsem to daleko horsi.

190

Odpovědět

Taky bych uvítal zákulisí Fight Clubu, Butterfly Effectu nebo třeba Donnie Darko, American History X atp...

190

Odpovědět

toto bol nudny film, cely film cakate, ze nieco pride, jedina scena ku koncu na ich dvore, ked Ryan vrazil tomu druhemu a tot vse...

1813

Odpovědět

spousta lidi si pod pojmem dobrej film predstavi nakou americkou sracku s prominutim a nemaj vuec potuchy ze vsechno uz se natocilo driv a lip nejsem zadnej staromilec zaeklej v minulym stoleti ale tak to proste je

188

Odpovědět

imho by to bylo stomiliardkrat zajmavejsi nez se koukat jak se licila mystique nebo jak se deali triky u benjamina buttona nebo zkazena uca koho to zajma....

186

Odpovědět

bugher0: :D:D:DD:sorry trochu sem slavil a byl sem moc:D
ne a ted fakt je to hrozne slizkej film videl sem kousek a jako nevim uplne to z toho kapalo.....
co treba udelat filmovy okenko trochu jinak... misto tech shitu co se tocej ted (stejne to sou z vetsiny remaky) zacit treba obcanem kanem a udelat takovej malej serial, predstavit rezisery herce producenty atd co neco pro film udelali...mohlo by to pokracovat treba po 5 letejch kapitolach potom kubrick hitchcock scorsese fellini bergman..... r.scott spielberg (aby se uspokojili i bezny konzumenti)

188

Odpovědět

videl jsem a dcl to ujde... clovek se u toho trochu zasmeje

183

Odpovědět

mstrblstr: Nejdřív se nauč psát a pak zkus svou myšlenku vyjádřit znova. Napsat jedno slovo třikrát špatně není normální. :-)

190

Odpovědět

slizsky herci ve slizskym filmu pro slizsky lidi

1828

Odpovědět

odporucam ;) sice som videl aj lepsie filmy, ale toto ma fakt pobavilo...a da sa z toho zobrat aj co to do zivota...

190

Odpovědět

Hrozna blbost ma se to spis jmenovat Nudna ztracena blbost se predstavuje ten chlapek je ve skutecnosti nerd

1816

Odpovědět

Ze zacatku to vypadalo na gay comedy :)

188

Odpovědět

Na filmy Steva Carella se nedívám, protže to jsou většinou srač.ky, jediný co mu kdy šlo byla role v The office, se kterou sekl (škoda). Doufám, že to Ryan Gosling zachrání. :)

1816

Odpovědět

Ten film je fakt pecka :)

191

Odpovědět

Na tohle se dost těším. Vypadá to na slibnou komedii. :-)

191

Další