84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:5 939

S blížícím se datem konání 88. výročních cen Akademie filmového umění a věd přicházejí modlitby za miláčka stříbrného plátna. Fandíte Leovi, nebo chcete, aby i nadále trpěl? Poznámka: Předávání Oscarů je letos plánováno na 28. února. Snuff je (často pornograficky vnímaný) snímek, ve kterém někdo z představitelů skutečně zemře.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Kritici se shodují, že Zmrtvýchvstání letos zkrátka musíte vidět. L.A. Times ho nazvaly "uchvacující". A. O. Scott říká: "Leonardo DiCaprio předvedl oscarový výkon. A pokud nevyhraje, nejspíš přijde o rozum." Leonarda DiCapria "...je těžké sledovat." "Zašel příliš daleko." "Je nasnadě, že teď udělá cokoliv." "Kurevsky šílené."

"Máme obavy." "Už mu to sakra dejte." V 90 procentech filmu se DiCaprio plazí ve sněhu. Natáčení, popisované jako "živoucí peklo", nominovaným hercem Leonardem DiCapriem. Entertainment Weekly píší: "Jestli mu nedáme Oscara, jeho další film bude snuff nebo tak něco. Myslím, že si ublíží." "Nekonečné hodiny stál v ledové kanadské vodě. Svlékl se donaha a vlezl do mrtvého koně. To poslední, co můžeme udělat, je dát mu zasranou prťavou žlutou sošku," řekl znepokojený člen Akademie filmového umění a věd.

Držitelé ocenění Martin Scorsese, Quentin Tarantino a Christopher Nolan svorně říkají: "Mrzí nás, že jsme mu nepřinesli Oscara. Snaha byla." A teď pojídá syrové ryby. Nechutné. Muž za vámi v kině řekl: "Pro lásku boží, kolikrát ještě se kvůli nám ten chlap celej poslintá?!" Dělá... Zhlédněte film, kvůli kterému matka Leonarda DiCapria prohlásila: "Ať už to šílenství skončí.

Zachraňte mého chlapečka." Zlatý Glóbus nestačí. Možná, když vyhraje, natočí komedii. To by byla legrace. Měl by divný plnovous a režírovali by to bratři Farellyové nebo Ben Stiller...

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Zachraňte mého chlapečka." - Leonardova matka 2016 :D

81

Odpovědět

Fandim mu, ale urcite by ho nemel mit za Revenant. Vsude samej hype kolem toho filmu pritom tak klidne mohl byt Bolek a Lolek. Slintat, plazit se a vrcet a skucet umi fakt kazdej. Hardy a Leo jsou herci s velkym H a tady uplne promarnili jejich potencial, kdyz jsou oba v jednom filmu. O nesmyslech jako jsem nacucly vodou a v tech satech lezim 5m od ohne, ale kdyz spadnu s konem do snehu hned ho musim otevrit at nezmrznu ani nemluvim ... Mel ho dostat uz za Proklety ostrov. Dokonce i v Djangovi mel tu nejlepsi vedlejsi roli jakou jsem kdy ve filmu videl.

2019

Odpovědět

Ocenění hereckého výkonu skutečně není odvozené od toho, jak scénárista napsal film a jak ho režisér přenesl na plátno. Na to jsou kategorie: "scénář", "režie", takže ty tvoje příklady jsou naprosto irelevantní, stejně jako subjektivní zklamání ze samotného filmu. Herecký výkon se posuzuje podle toho, co předvádí herec, ne podle nacucanosti šatů a hřejivosti ohně. Svůj potenciál rozhodně nepromarnil ani jeden, Hardy zahrál rozhodně skvěle, Leonardeček podal svůj klasický nadstandard, který je nepochopitelně už několik let neoceněn. To natáčení bylo psychicky i fyzicky náročné, ten Caprio se tam skutečně válel nahej po zemi v minusových teplotách, aby to vypadalo realisticky. Hardy se z náročnosti natáčení a stejné náročnosti režiséra složil a měl s ním fyzickou šarvátku. Ten film rozhodně není hype, je to skvělý survival thriller s přepálenou stopáží, kdy se režisér snažil o art a tím akorát p****l první polovinu naprosto geniálního filmu. To ale není problém herců, to je problém jeho. Subjektivní posouzení jak mě film bavil, nemá nic společného s mírou herectví, kterou do toho museli herci dát. A letos do toho nikdo nedal víc než Caprio, letos zkrátka nemá konkurenci, takže jestli to zlaté dildo nedostane, tak ho akademici vysloveně nesnášejí.

91

Odpovědět

+ZeckTen film proste obecne neni tak dobry jak kazdy hlasa a to co predvedl Leo nebyl zadny zazrak. Jak rikam uplne tim zabili jeho talent. Klidne misto nej mohl slintat nekdo jiny. Jeho role je tam zamenitelna. Neni to jako za tohle ma dostat oscara, nikoho jineho si neumim predstavit v te roli. Bohuzel

23

Odpovědět

A viděli jste už tuhle hru? Ne, že bych to Leovi nepřála, ale tohle je prostě geniální :-D http://redcarpetrampage.com/

322

Odpovědět

To je naprosto boží! :D

51

Odpovědět

Do****** dá se vůbec dohonit ? :D chudáci mé klávesy "F" & "G" :D

10

Odpovědět

Když mohl dostat Oscara Nicholas Cage, herec jednoho ksichtu, tak proč ne Leonardo. Je to jako dát Nobelovu cenu míru Arafatovi a pak Obamovi.

71

Odpovědět

ne že bych byla proti němu, zatraceně si ho už zaslouží... ale aby to bylo za film, ve kterém se válí po zemi a chrčí... to má teda na víc ve své herecké kariéře.
Ale tak, za spaní v mrtvym koni ok... dejte mu ho :D

Ale tuhle sem někde viděla úvahu že by bylo fakt brutální... kdyby se natočil film o tom jak Leo nedostal oscara, a herec, tkerý by ztvárnil Lea by za ten film dostal oscara :D :D

162

Odpovědět

Takovej borec jako Paul Newman dostal prvního Oscara až po šedesátce, díkybohu, že v tý době nebyl internet!

DiCaprio je fajn, ale to hype kolem něj je fakt už přehnaný. Ještě štěstí, že je ve filmu jen jedna hlavní role, jinak ho Hardy přehrál v každý společný scéně.

162

Odpovědět


Odpovědět

A proč by měl oscara dostávat? Dyť je to jen marketing. Oskar se dává filmům, kterým nejdou tržby. Pardón, ale Leo je moc dobrý na oscara. Nepotřebuje ho.

75

Odpovědět

Pšt. To je přeci veřejné tajemství, neberte mu iluze! :D

60

Odpovědět

Poměřovat objektivně herecký výkony je vážně idiocie a nevím, jak někdo za takový ocenění může byt rád, ale ok. Jinak byste mohli přeložit Alright od Kendricka Lammara když je kolem toho teď takovej hype.

10

Odpovědět

Jeho příští role je Lenin slyšel jsem.

10

Odpovědět

Lenin nepotřebuje zvěčňovat, Lenin je v Ječný...

100

Odpovědět

+MMZPrůser je, když ho hledáš v Žitný..

00

Odpovědět

at natočí něco s Uwe Bollem nebo Bayem :-D no nevim no, spíš si myslim že jstli to dostane, tak jen za to co si protrpěl a ne za herecký výkon protože Fasbender byl v roce 2015 lepší si myslim

57

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=1hguH9FGnVY

sestrih jak Leo nedostal Oskara....

53

Odpovědět

co je chyba 2035? U nekterych videii my to naskoci a nejdou prehrat, tohle jde ale jak to ma sedy okraj-prehravac-tak to nejde...

20

Odpovědět

http://lmgtfy.com/?q=error+2035

Ve
zkratce : aktualizovat přehrávač, vypnout všechny doplňky a vytvořit nový profil v prohlížeči, většinou pomáhá už první krok.

03

Odpovědět

Taky se mi to děje, chyba prohlížeče a prý to dělá nějaký Addon. Tak reinstal mozilly nebo zkus jiný prohlížeč jako já. :)

01

Odpovědět

Dělá to jen u videí ve starém přehrávači? Pokud ano, tak brzo budou v novém, takže problémy by měly zmizet.

00

Odpovědět

letos sice dostane Oscara ale na vyhlášení nikdo nepřijde :)

131

Odpovědět

Stejne dostane az za celozivotni dilo :D :D
A pak jim ho tam hodi na hlavu :D

241

Odpovědět

aby neztratil motivaci s Oscarem, já bych mu ho ještě nedával :D

50
Další