79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:476
Počet zobrazení:7 113

Tak schválně, co jste si letos přáli pod stromeček? To samé co College Humor?

 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz K Vánocům mi nekupujte dárky, žádnou módní záležitost. Splňte mi přání... K Vánocům chci jenom hotovost! Každý zatracený Vánoce dáváš mi ten samej shit.

A já... se naštvu, jestli budu muset další šutr podle znamení rozbalit. Nechci papuče s Garfieldem, kruci, jsem chlap dospělý! A když jsem řekl, že hry hraju, nemyslel jsem Dostihy! Dávno přece nejsme malí, dárky si chcem vybrat sami, kravin bylo dost! A proto chci k Vánocům hotovost. Hotovost, bejby!

Stolní bowling, blázníš, mami?! Mám neplacenou stáž. A... nájem nemůžu přece splácet holicí sadou, co mi dáš. Když o mně vůbec nic nevíš, kosmetika bude jistá. Parfém, pěna do koupele, zdám se ti snad málo čistá?! Nesnaž se odhadnout můj vkus, ať vybereš cokoliv, je to hnus. Nechci koukat na Pohotovost! K Vánocům chci totiž hotovost!

Hotovost, bejby! Ou jé! - Lidi říkají, že podstatou Vánoc láska je. - O co o Vánocích jde? Ale polibky nevyměníš za zboží a služby, to ne. Kašli na serepetičky, dárkový poukaz od tetičky. Je to přesně tak, každý ví, co chce, vynech formality a naval peníze! Santo, popadni svý dřevěný vlaky, lízátka a jiný braky a strč si je... kam snad víš. K Vánocům chci prachy, to si piš!

K Vánocům chci prachy, bejby!

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jako pekne cislo tanecni.. az mozna skoda ze to je jen na netu.. ale ta holka je celkem macata :D

115

Odpovědět

Otec: "Tak já to BMW vrátím..."

230

Odpovědět

Prachy si zarob. Daruje sa darček.
Demencia.
Ale p***a je slušná

1813

Odpovědět

já peníze dostávám, radši bych nějaké překvápko, koupit si můžu vše z výplaty.

144

Odpovědět

Desktop bowling? Fuck you mom.

31

Odpovědět

super song ! :D

20

Odpovědět

Naprostá blbost už podle logiky - ano dostávám/e dárky o které ani tolik nestojíme, ale pokud máme dostat něco co chceme není jednodušší než to přímo sdělit bože (naprosto konkrétně co chci - název,obrázek,..), za mě jsou peníze dobré v případě, že je přímo potřebuji ušetřit nebo na určité věci co nechci po blízkých. Když je ale někdo hloupý tak mu to těžko dojde...

94

Odpovědět

All I want for Christmas is that ass.

490

Odpovědět

or BJ from her :D

28

Odpovědět

....but that biceps though ;)

241

Odpovědět

Dobrá písnička, ale přišla o pár dnů později než měla.
Tohle tu mělo vyhrávat týden před vánoci :D

250

Odpovědět

Dobrá sukýnka 10/10

830

Odpovědět

Lidem které mám rád dávám dárky, které si přímo přejí(opatrné, nenápadné, celoroční zjišťování), nebo které by se jim mohli líbit(na základě zkušeností). Peníze dávám jen v tom případě, když vím, že si na něco šetří, tak jim na to přispěju. Jinak peníze nedávám, protože mi přijde, že tím vlastně říkate, že vám ten člověk ani nestojí za to, abyste zjistili co by chtěl a pak to sehnali. A za druhé, moje prachy jsou prostě moje prachy a jen já mám poslední slovo o tom, za co budou utracené.
Lidem které rád nemám, nebo jsou mi volný, samozřejmě nedávám nic.

2711

Odpovědět

Taky jsme se doma dohodli, že vánoce budou bez dárků. Krásnej pocit, těšit se na tu atmosféru a nemít hlavu plnou starostí o dárky v narvanym obchoďáku..... Překladatel je borec.

637

Odpovědět

Já už pár let nakupuju jen přes internet (a to nejen na Vánoce, ale úplně všechno) a narvaný obchoďáky se mě netýkaj.

111

Odpovědět

Nevím, rád dělám blízkým lidem radost. Jasně, vybrat třeba kabelku je pro každého heterosexuálního muže doslova očistec, ale zase se vždycky najde někdo, kdo poradí. Neříkám, že má každý bláznit a kupovat milion věcí, ale bez knihy nebo podobné drobnosti by mi přišly vánoce ochuzené. :-)

303

Odpovědět


Odpovědět

Vánoce ale vůbec nejsou o dárcích pane Bože!

1810

Další