Přidat do sledovaných sérií 10
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:591
Počet zobrazení:8 144

A jako druhý vánoční dárek s Conanem tu pro vás dnes mám opět jedno archivní video. Tentokrát se Conan vydal spolu s profesionálními koledníky do ulic New Jersey, aby rozdal tamním občanům trochu vánoční pohody a radosti. Snad to bude mít stejný efekt i na vás. Šťastné a veselé!

Přepis titulků

Lidé se baví pořád o vánočních stromcích, ozdobách a dárcích, ale nic nevystihuje Vánoce tak jako koledování. Koledování k Vánocům zkrátka patří, je to skvělá tradice. A proto jsem se vydal do New Jersey. Chtěl jsem se zapojit. A tak jsem se vůbec poprvé přidal ke skupině profesionálních koledníků. Chtěl jsem si to zkusit a zjistit, jaké to je. Vzali jsme s sebou i štáb. A takhle to dopadlo.

Už se moc těším. Jsem ve Fort Lee v New Jersey a budu tu koledovat s těmi nejlepšími z oboru vánočních koledníků. Vzhledem k tomu, že půjdeme koledovat, měl bych mít asi kostým, že? Ano. Jeden tu mám. Jestli vám to nevadí, sejdeme se venku. To je... Hned jsem zpátky. Zdobte domy, zdobte síně.

Dítě spinká matce v klíně. Mám otázku. Co říkáte na můj hlasový rozsah? Řekl byste, že to je baryton? Zní to tak, ano. - Otestujte mě. - Dobře. Zkuste tohle. - Musíte se mě snažit napodobit.

- Já se snažím, ale jste mimo. Jestli to dobře chápu, tak budeme teď zpívat před tímhle domem, dokud z něj někdo nevyjde? Víceméně. Pokud jsou vzhůru a stojí o trochu vánoční radosti, můžou vyjít ven. Zvláštní. Za okny jsem zahlédl několik tváří, ale ven nikdo nevyšel. Jako by měli strach. Všichni do jednoho... hleďte na něj. No tak, lidi.

Vždyť je to zatracenej král. Stojíme tu už 40 minut. Ty lidi přišli několikrát k oknu, ale pak se vrátili zpátky ke kabelovce. Takže... Nevím jak vy, ale já mám chuť vrazit si brokovnici do krku. On mi řekl... dej si cibuli. Jenom trošičku.

Počkat. Zdravíčko! Ne. Ty lidi jsou asi naštvaný. Neublížíme vám, jen tu koledujeme. Volaj na nás fízly, takže mizíme. Padáme pryč. Ještě jsme neřekli poslední slovo!

Honem, honem, honem! Tamhle stojí auto. Pojďme zazpívat aspoň autu. Veselé Vánoce! - Vám taky. - Jsme koledníci. Jasně Jsme... Paráda, většina lidí v téhle čtvrti má přece jen vánočního ducha.

Tady můžete vidět obřího Santu a rozsvícený stromek. Tihle lidé mají před domem roztomilou rodinku sobů. Nádherně tu svítí. Tady je to slabší. Asi to tak úplně... - TRHNĚTE SI - ...nepochopili. Dali bychom si ovocný puding. Dali bychom si ovocný puding. Dali bychom si ovocný puding, tak nám ho prosím přineste. - Jak se máte?

- Dobře. - Rád vás vidím. - My vás taky. Jen tu koledujeme a v časech dávno minulých, když lidé koledovali, byli z toho jejich posluchači tak nadšení, že je často... zvali domů na ovocný puding. - Máte ovocný puding? - Bohužel nemáme. Tak aspoň normální? Ovesnou kaši? Müsli tyčinku?

- Chcete? - Vy máte müsli tyčinku? - Jo. Dali bychom si müsli tyčinku. Dali bychom si müsli tyčinku. Dali bychom si müsli tyčinku, tak nám ji prosím přineste. Bože můj, to je úžasný. - Jaká to je příchuť? - Já mám metrovou žvýkačku. - Ta je moje. - Dobře. - Děkujeme mockrát. - Není zač. Nemáte zapnutej Zákon a pořádek?

Pojďme zazpívat autům a uvidíme, jestli někdo zastaví. Rolničky, rolničky, co to zvoní v nich? Maminčiny písničky, Vánoce a sníh. Hajzl jeden! Viděls, jak na tebe ukázal fakáče? ...v nichž malé děťátko spí. A v tom se na noční obloze zjevila hvězda. A narodil se chlapeček jménem Ježíš.

V Mexiku mu říkali Jesús. A ještě tam byl osel a pár ovcí. A mudrcové přinesli kukuřici, myrhu... a měkké sýry, které by se měly skladovat v lednici, pokud chceme předejít otravě jídlem a dalším střevním onemocněním. Už je dost pozdě, ale v tomhle domě se svítí, takže tu nejspíš někdo bude. Pojďme zkusit trochu... Křesťane milostivý, raduj se!

Srdcem, duší i hlasem! Poslouchej, co ti neseme. Noviny, noviny! Ježíš Kristus se dnes narodil. Vůl i osel před ním poklekli a teď už leží v jesličkách. Kristus se... Pardon. Všechny písně, co dneska zpíváme,jsou starý jak Metuzalém. Je to k smíchu. Proč to podle vás nikoho nebere? To je furt dokola: "Dejte nám ovocný puding. Třesky plesky. Teď naskočím na povoz s koňmi a za světla lucerny posvačím sušenku, která je stará už sto let a je na ní Abraham Lincoln."

Je to k smíchu! Dneska to nikomu neřekne. Chce to něco novýho. Něco modernějšího. Máte nějaký nápady? Cokoliv? Raz, dva, tři, čtyři... Vítej u nás v džungli! Máme tu spoustu zábavných her. Máme tu, po čem toužíš.

Víme, co to je. Jsme ti, na které se můžeš kdykoli obrátit. Jestli nejsi švorc, určitě tu pro tebe něco najdeme. Vítej u nás v džungli! Vítej u nás v džungli! A teď si pěkně... kle-kle-kle-kle klekni, klekni! Jo, paráda! Jo! Povedenej večer. Myslím, že jsme odvedli skvělou práci a... teď si pojďme zazpívat píseň, co potěší každého.

Ano? Ach, drejdl, drejdl, drejdl, uplácal jsem si z hlíny. Ach, drejdl, drejdl, drejdl, uplácal jsem si z hlíny.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to domluvený OMG lidi!!! 1/10

1811

Odpovědět

Proč tak nízký hodnocení? Mě to přišlo úžasný :D

181

Odpovědět

Ti koledníci jsou úžasní, jsou opravdu sehraný tým. Úplně na mě z toho videa dýchá vánoční atmosféra, pokud tedy zrovna Conan nemluví, to se zase řežu smíchy.. :D

180

Odpovědět

Takovej rabín

183

Odpovědět

To daly byjsme si ovocný puding... nejsem zrovna odborník na angličtinu ale nemá to být doneste nám fíkový puding?

185

Odpovědět

Hledal jsem to na netu a prý se to figgy postupem let začalo používat v jiném významu a spíš to označuje obecně ovocný puding, ale obojí je asi možné.

180

Odpovědět

+BugHer0Nás ve škole učili fíkový puding. Ale bůh ví, škola v žádném případě není zárukou kvality.

180

Odpovědět

+BugHer0no ale já spíš myslel ''daly byjsme si'' jestli to nemá bít ''přineste nám'' , ''bring us a figgy pudding''

185

Odpovědět

+BugHer0Nejsem zrovna odborník na češtinu, ale "daly byjsme si", "bít"?

190

Odpovědět

Je něco, co Conan nedokáže? :-) Moc pěkné

182

Odpovědět

To sou nejlepší Vánoce :)

BTw, jak otevřel ten žid, to bylo prostě parádní :D :D

194

Odpovědět

tohle bylo vážně legendární :) nejlepší Conanův pohled když uviděl toho žida :D

192

Odpovědět

A bude i RWJ a jeho =3?

1815

Odpovědět

Dneska ne, další díl dáme až ve čtvrtek. ;-)

188

Odpovědět

+BugHer0A ja se na něj dneska tak těšil :(

1811

Odpovědět

+BugHer0za co palec dolů?? :)

184

Odpovědět

+BugHer0palců dolů není nikdy dost! :D

1829