Conan na večeři s Jordanem SchlanskymLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:670
Počet zobrazení:7 558

Dnes se v Conanově okénku zase vrátíme trochu do minulosti, ještě do časů Late Night, a podíváme se na komickou večeři v italské restauraci, kam se Conan vypravil s nikým jiným než s podivínským producentem Jordanem Schlanskym. Čeká nás meditativní zamyšlení nad italskou kuchyní, myšlenky na nájemnou vraždu a Conanova verze rockového hitu Whola Lotta Love.

Přepis titulků

Požádals mě, abychom se potkali u Due, protože jsi chtěl, abych okusil... - fantastické italské jídlo. - Dobré jídlo i obsluha, obojí tu je. Chci ti v rychlosti říct, jak mi někdo povídal, že dobrý olivový olej má chutnat jako toskánské slunce. - Dává to smysl? - Pokud je to toskánský olej. To jsem měl na mysli, ale můžeš prý ochutnat slunce. - Samozřejmě, že můžeš ochutnat sluneční paprsky.

- Neříkej "samozřejmě", řekni třeba "Ano, to je zajímavé". Když řekneš "samozřejmě", přijde mi to jako potupa. Jako: "No jasně, blbečku." Chápeš, co myslím? Řekni: "To je dobrá připomínka, Conane, slyšel jsem to samé." Pochop, že tohle všechno je ruční práce. Tohle víno i olivový olej - jsou produktem několika faktorů... - Udělej mi laskavost. Bodni mě do hlavy. Přímo tady a vraž mi to tam. Měl jsem možnost navštívit La Ciau del Tornavento v Langhe, Piedmontu. Pravděpodbně jedno z nejlepších gastronomických center světa.

- Jedna z nejlepších restaurací... - Takže jsi byl v Itálii a ještě tam dobře vařili? Přesně tak. Bylo to několikachodové menu. Trvalo to čtyři hodiny a poté jsem měl tu čest navštívit vinný sklípek. A být znásilněn. Radši ten talíř podržím. Takhle se dělím o jídlo. No nic, pokračuj. Vzali tě do vinného sklípku...

Promiň, byl jsem nezdvořilý. Pokračuj. Takovej malej vtípek. Omlouvám se za malej vtípek. Pokračuj ve vyprávění. - Byl jsem v malém městečku na jihu Toskánska. - Na úplnej začátek se nevracej. Povídej. Když jsi byl v tom... Promiň, pokračuj. Měl jsem trochu víc vína. Jídlo jím kompletně sám, což je trochu oprsklý. Tak pokračuj.

Byl to večer důležitého fotbalového zápasu. Po té večeři jsem se tedy vydal na náměstí, kde zápas promítali na středověkou hradbu. A znásilnili tě. Tohle tortino je to nejlepší, jaké jsem kdy měl. Co to plácáš? Obyč čokoládovej dort. Je v poho. Ta vláčnost... Jsem úplně v nebi. Ano...

Kéž by. Udělej mi laskavost. Vychutnávej si to. Vnímej tu kombinaci textur mezi gelatou a tortinem. Vnímej kombinaci teplot mezi horkým a studeným... Vychutnávej si to. Drž vážně tu hubu. Buď hodnej kluk, papej a drž zobák. Tohle je z několika mých dovolených.

Chci, abys pochopil, jaká je to krása posadit se do toho lávového pole, zatímco do tebe vnikají sluneční paprsky. Kéž bys mohl něco takového zažít. Určitě to nebylo poprvý, co do tebe něco vniklo. - Forcella! - Panebože... Hrozny Sangiovese... ze kterých pochází tohle víno, jíst ty hrozny je absolutní poezií a krásou života. Slíbím ti tohle...

Já osobně tě nezabiju, ale nechám tě někým zabít, smést tě z povrchu. Můžu na sebe nechat působit stejný vítr, slunce a vzduch, které vytvořily víno, co piju. Nic mě k tvé vraždě nebude pojit. Nebude existovat žádné fyzické pojítko mezi tvým mrtvým tělem a mnou. Ale zabijou tě a já si to objednám. Zaplatím za to, ale žádné... Budu absolutně bez viny v očích mezinárodního soudu. To ti přísahám. Oni tě zabijou.

Někdo se tě musí zbavit. "Jak jemně mohou tvá zelená pole šeptat příběhy plné násilí." Dobře, teď ze sebe děláš obyčejnýho kret*na. Tohle už nedělej. Neříkej: "Jak jemně mohou tvá zelená pole." To je Led Zeppelin a jejich Immigrant Song napsaný o tomhle nádherném Islandu. "Pocházejí ze země ledu a sněhu, z půlnočního Slunce, kde gejzíry tryskají." Znáš tuhle? - Tuhle znáš?

- Ano, ale k té nemám žádné fotky. To bylo fantastické jídlo. Je skoro půl druhé ráno. S Jordanem tedy míříme na německou diskotéku na Lower East Side. Dobrou noc a dobrou chuť. Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč to má tak nízké hodnocení? Já umírám smíchy.

51

Odpovědět

Ahoj, prosím obnovte toto video:) je fakt super :)

181

Odpovědět

Video opět funkční.

41

Odpovědět

Viem, že ste veľmi zaneprázdnení ale opravte, prosím, toto video. Jordan je legenda, on si to zaslúži :D

221

Odpovědět

súhlasím s kolegom :) toto by som rád videl :) Jordan je proste borec :D

91

Odpovědět

Nejede. :-(

1001

Odpovědět

Jordan má můj obdiv za tu kamennou tvář :-D

270

Odpovědět

na connana sa kazdy diva ako keby mu chel taku riadnu prijebat....:D:D:D

210

Odpovědět

mě toho týpka už bylo fakt líto :D .. Tohle už bylo místy trochu přechcaný ..

234

Odpovědět

Nějak jsem se nesmál. Vím, že scénka naráží na určité věci, ale lze to podat kulturně a s inteligentním humorem.

1912

Odpovědět

mno nic tak trapnýho už jsem dlouho neviděl..ten producent ok ale Conan? to si snad ani nezaslouží komentář jakýho trapáčka ze sebe dělal..stopnul jsem to na 5 minutě..dál už jsem tuhle sra*ku nehodlal sledovat..

2026

Odpovědět

Je to až trapné, vtipné ani trochu a v pozadí puštěný smích, jak kdybychom se měli potrhat...hrůza.

2120

Odpovědět

Souhlas :-)

212

Odpovědět

Sorry, ale tohle bylo asi nejhorší video co jsem s Conanem viděl. Nejsem si jistý, jestli to bylo prvoúčelně strojené nebo ve skutečnosti tak špatné, ale tohle snad má patřit do černé kroniky Conanových filmových pásků.

2129

Odpovědět

No, on sice vždycky každej říká, že nejlepší země je ta jeho, ale ta Itálie... s tím se nemůžeme vůbec srovnávat v žádné rovině :D objektivně, oni mají všechno dokonalý (až na ekonomiku, ale na tu sere pes, nebo ne? :D)

1926

Odpovědět

No nevím, jestli na ni sere pes, zeptej se Severokorejců... nebo Číňanů, nebo možná pamatují něco i tvoji prarodiče, jaké to bylo ,když člověk musel zapsat do pořadníku, aby si mohl koupit auto atd...

192

Odpovědět

+LOYFJe fakt, že Evropa si žije ve světě tak nějak pro sebe. Pokud nebereme Balkán a státy na východ od nás, tak se máme skutečně dobře.

196

Odpovědět

+LOYFNepleteš náhodou pátý přes devátý? Čína má dobrou ekonomickou situaci, tak nevím co to s tímhle má společného :D

180

Odpovědět

+LOYFAuto: Čína nemá dobrou ekonomickou situaci. Růst HDP má jenom díky tomu, že uměle udržuje měnový kurz tak, aby pro ni bylo výhodné vyrábět a vyvážet. Však už se taky zpomaluje. To je to samý s USA, ty sice kurz neudržují stejným způsobem jako Čína, ale prostě si natisknou peníze, aniž to výrazně jejich kurz ovlivní... Koukni se na Řecko, mělo dobrou ekonomickou situaci... na papíře... který odesílali do Bruselu... a pak hle, když se na to přišlo, najednou šla ekonomika do hajzlu a krize atd a přitom se nezměnilo nic než to, že už je to na papíře tak, jak je to ve skutečnosti... takže ta ekonomika byla v hajzlu celou dobu...

191

Odpovědět

+LOYFTy disliky mám od Slováků?

188

Odpovědět

+LOYFStejně to s tím nemá nic společnýho tak už odser :D

182

Odpovědět

+LOYFTys tu mluvil o tom, že na ekonomiku sere pes.. což já, už jen z povahy toho, co mám vystudovaný za školy (ano ekonom), nemůžu nechat být :D

191

Odpovědět

jednou jsem tam byl..byly to mozna nejhorsi 2 tydny meho zivota..uz bych do ty pr*ele znova nejel..Italii jsem si prestavoval teda rozhodne jinak ale treba jsem byl jen na spatnym miste..

193

Odpovědět

tohle mě zklamalo, vidím Conan, tak se těším, že se pobavím, ale u tohoto kousku jsem se vážně nebavil

1913

Odpovědět

Gelato můžete přeložit i jako zmrzlina.

198

Odpovědět

Je mi lito, prehnane az trapne. Snaha za kazdou cenu byt humorny, ovsem v tomto pripade to moc proste neslo. Tak treba priste no...

2017

Další