Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 103
Počet zobrazení:8 356

Pořad Conana O'Briena má za sebou první sezónu a při té příležitosti dali jeho tvůrci dohromady nejlepší střípky z uplynulého roku. Já vám je nyní přináším s českými titulky.

Přepis titulků

Tady je pár legračních věcí, co se staly v uplynulém roce. Minulou sezónu... v Conanovi. Conane, myslím, že pro vás bude naše nabídka... velmi atraktivní. MÉNĚ MNOHEM MÉNĚ Nejspíš si můžeme plácnout.

Conan je zpět. Na TBS. Conan je zpět. Conan! Conan! Conan je zpět na TBS! Conan je zpět. Pouze na TBS, brouku. Tohle je nový speciál, ve kterém ukazuji fotky emotivních zvířat.

Nazval jsem ho Zvířecí emoce. Tohle je fotka kočky, která poprvé viděla Šestý smysl. Podívejte, jak ji překvapil konec. Tahle sova vás načapala při sledování porna. Tenhle koala vás taky načapal při sledování porna, ale zaujalo ho to. Promiň, ale tohle je jen počítač naprogramovaný tak, aby ti podlézal. - Kde je v tom vášeň?

- Tu si šetřím pro tvou ženu, Andy. "Prosím, do obličeje ne." Cituji tvou ženu. Basketbaloví maskoti, kteří by se neměli snažit smečovat. Přivítejte tu tričko s výstřihem Simona Cowella. Jo! Rickyho tajemství Když Conan se svou manželkou... nutí ji přitom nosit Conanovu masku.

Občas jí říká: "Ne, takhle by to Conan nikdy neudělal." Zdravím, pane Galliano. - Dobrý večer. - Ano. Váš bratr si zničil kariéru svými urážlivými komentáři a teď ho čeká soud. Jak se drží? Je zdrcen. Takže by neměl být u soudu, ale na odvykačce? - To mi chcete říct?

- Na odvykačku je příliš dobrý. Vážně? Máme špatné spojení. Právě jsem se ptal: "Vážně?" Ano, vážně! Conana byste neměli nikdy budit ze spánku. Strávil totiž hodně času ve Vietnamu a mívá o tom sny. Pak se vzbudí, začne tančit na stole a říkat: "Za pět dolarů?"

Přijde mi, že Oprah dochází nápady na dárky. Rozbalte dárek. Teď! Včely letí! Jimmy, fakt to zabírá? Jo, pro zvířata je hudba hodně uklidňující. Sleduj. Raz, dva, tři! Bylo mi řečeno, že manžel té ubohé krávy to dost špatně nese.

Bůh ví, co udělá. Je to hrozné! Mohl by... Poskytl jsem milující domov všem těm... - Vaše jméno? - Jim. Fajn, chcete mi potřást rukou. Já myslel, že mě smáčknete do diamantu. - Odkud jste, pane? - Jsem z údolí. To je fajn. To bych čekal spíš od obra.

"Přišel jsem z údolí!" Slova pravdy nebyla nikdy vyřčena, starý příteli. Morgan Freeman by mě žalovat každého, kdo bude imitovat jeho hlas bez svolení. No... Možná ne úplně každého. Jsem velmi chytrý! Tohle je nejlepší. Hele!

Jsem Dobby z Harryho Pottera! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejede a nepojede,,

10

Odpovědět

Tohle fakt přijde někomu vtipné?Nebo dokonce nejvtipnější?A Monty Python tady má v průměru o 2body míň?Bože,kam ten svět spěje?Snad až na ty fotky zvířátek,jsem ani jednou neměl nutkání byť jen k úsměvu,a ke konci sem to musel vypnout,protože mě ta trapnost valící se z obrazovky doslova fackovala!

1961

Odpovědět

kua kdyz to nevali??kdy to opet povali??

181

Odpovědět

joooj chcem viacej Conana:D

212

Odpovědět

jajj: Přesně jak říkáš, jsou to časový zóny. 11/10c znamená vysílání v 10 hodin centrálního času (proto to c) a v 11 hodin východoního času v USA. Minuty tam nejsou prostě proto, že se to vysílá v celou hodinu...

180

Odpovědět

hm, nevíte někdo, jak se "dešifrují" ty americké vysílací časy, např. hned tady hned v úvodu videa je napsáno 11/10c? Už jsem viděla i např 10/12/11c. Jsou to nějaká časová pásma? Pokud ano, tak kde se jak pak sakra zapisoujou minuty? ;)

180

Odpovědět

DOBBY je the best!!! :D :D :D :D :D

202

Odpovědět

BUGHERO je fakt skromnej...JÁ vám je přináším...ty seš hrozně arogantní idiot. Jak kdyby si to video udělal ty sám. Pochval se za ty titulky, je to strááááášně těžká práce.

1867

Odpovědět

Tadoch: Máš pravdu. Jdu opravit. Díky. :-)

180

Odpovědět

v 1:30 rika: "not in the face...to quote your wife". smysl je asi jasnej :) jinak fakt dobry :)

180

Odpovědět

Conan nakonci jako trollolo me znicil :D

180

Odpovědět

Supr video, až na ten slovosled v popisku xD

181

Odpovědět

Conan je perfektní .)

180

Odpovědět

Tak to je dokonalý :D:D:D:D hlavně ten konec

180

Odpovědět

Keď napodobil Jay Lena, som skoro odpadol " mňeee" :D

190

Další