Přidat do sledovaných sérií 45
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:5 401

Včera byl smutný den pro všechny fanoušky Craiga Fergusona a jeho The Late Late Show. Oznámil totiž, že se na konci tohoto roku po deseti letech moderování se svým pořadem rozloučí... Craig si od svého debutu v roce 2005 vybudoval velkou základnu věrných fanoušků, kteří obdivují jeho smysl pro humor, nevyzpytatelnost a nenucenost při rozhovorech. Craig ale také mnohokrát ukázal, že dokáže vést rozhovor i na vážné téma, například při dlouhém rozhovoru se Stephenem Fryem bez obecenstva, či v rozhovoru s Desmondem Tutu, za který dostal prestižní PeaBody Award v roce 2009. Známé jsou i jeho monology, které jste u nás také měli možnost vidět. Craig své fanoušky uklidňuje: "CBS a já se nerozvádíme. Jen se rozcházíme. Stále spolu budeme trávit prázdniny a starat se společně o falešného koně a robotího kostlivce, které oba velmi milujeme." A my bychom tímto chtěli uklidnit i vás, fanoušky Craiga na VideaČesky. Za svých 10 let působení vytvořil Craig tolik kvalitního materiálu, že nám to ještě vystačí na hezkých pár let. :) Na oznámení se můžete podívat v tomto videu. A na závěr otázka na vás. Které video od Craiga máte nejraději?

Přepis titulků

Dobrý večer všem. Než začneme, mám speciální oznámení. Poslední dobou se v tisku objevily spekulace o stavu večerních talk show. Kdo dělá co a kde to budou dělat? Nemohl jsem si pomoci. Chci si s vámi promluvit o svém postavení, protože už je na čase. Asi před dvěma lety jsem se rozhodl, že po 8 letech dělání tohoto pořadu je čas na něco jiného. Ale přišla za mnou CBS a řekla, ať ještě zůstanu, že dostanu nové studium, nové pódium pro mého robotího gay kostlivce, stáje pro mého koně, neviditelnou kapelu za oponou.

Dáme ti veškerou parádu večerních pořadů. Tak jsem svolil a zůstal další 2 roky. Ale ty 2 roky už uběhly. Na konci tohoto roku skončím v roli moderátora tohoto pořadu. Díky. To bylo dost přesvědčivé! Skončím v prosinci na konci tohoto roku.

Pak půjdu dělat něco jiného. Přemýšlím nad tesařinou. Ještě jsem se nerozhodl, nevím, co budu dělat. Ale 10 let tohoto pořadu je až až. Tak vám sděluji, že tak to je. A to je vše. Ještě dodám osobní poznámku. Všimnul jsem si jednak z výzkumů CBS a z mé osobní zkušenosti, že tenhle pořad má nejvíc fanatické a vášnivé obecenstvo v porovnání s podobnými pořady.

Prosím vás, pochopte, že tohle je mé osobní rozhodnutí. Není to jako s Jayem a Conanem v NBC, není to jako s Davidem a Jayem před lety. Dočtete se o tom v částech internetu, kde pravda nemá své místo, a také v informovaném zábavním tisku, kde pravda také nemá místo, ale mají větší písmena. Ještě jednou, je to mé rozhodnutí, CBS se mnou jednala dobře. Vlastně víc než dobře, vycházíme spolu skvěle, stále s nimi spolupracuji na jiných věcech.

Takže na ně prosím nenadávejte, ani sem nechoďte se zapálenými pochodněmi. Pokud ovšem nejste naštvaní na mě. Pak si stoupněte do řady. To je vše. Už bylo na čase. Už je to 10 let. 10 let... Už nemůžu vystát fotku Paula McCartneyho. Máme nějaký? To je vše. Těším se, až všichni začnou spekulovat, kdo přijde po mně. "10 lidí, kteří by to měli být."

"8 lidí, kteří by to neměli být, ale budou, pokud na světě není spravedlnost." Cokoli budete dělat, snad si to užijete. Já mám naopak po následující reklamní přestávce stále před sebou asi 150 dalších epizod. Je to tak Michaele? Dalších 150 epizod toho nejdivnějšího pořadu ve světě talk show. Za chvíli jsme zpět! Přeložil: Liedan www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vi nekdo proc odchazi?

16

Odpovědět

To, že ze skupiny mých oblíbených moderátorů vypadne právě Craig, se mi vůbec nelíbí. Vtipných, inteligentních a pěkných moderátorů je celkem málo :-). Nicméně se těším na jeho další práci...

561

Odpovědět

Craig chybat bude.....moja oblubena scena je imitovanie Larry Kinga a Arnodla od neho a JR Thompsona.....neviem ci to bolo na videacesky, ale youtube je tu>
http://www.youtube.com/watch?v=pkbi7TU70bM

42

Odpovědět

Já tak strašně nenávidím falešné obecenstvo :X

545

Odpovědět

Mohl by třeba hrát dalšího Doctora. :D

832

Odpovědět

Stačilo by, aby si trochu oprášil ten svůj skotský přízvuk a byl by to skvělý Doktor :D Rozhodně lepší než mánička Smith :D

1822

Odpovědět

+MikeHavliczek"Now I smoke a pipe and pretend to be psychiatrist. Psychiatrists are cool."

261

Odpovědět

A jak to vůbec vzal Geoff, že ho opouští?
Jinak mé nejmilejší video s Craigem je to, co mne vždycky rozesměje: http://www.videacesky.cz/?p=53791

240

Odpovědět

Nééé, já už si na něj zvyk a mam ho rád :( (ožralej po čarodkách)

233

Odpovědět

Myslím, že Craigova show je ze všech talk show nejlepší, opravdu je mi líto, že odchází :( Doufám, že o něm ještě pořádně uslyšíme!

545

Odpovědět

nevim co chce delat nic jinyho neumi

252

Odpovědět

Stale moe skusit tesarinu.

523

Odpovědět

Ty ho snáď trtkávaš ? :)

115

Odpovědět

nic jineho neumi? Tudle jsem se s malou sestrickou koukal na medvidka pu (2011) v orig zneni a k memu prekvapeni tam daboval sestru. Takze urcite si najde spoustu prilezitosti a nemusi to byt jen moderovani.

74

Odpovědět

+PierreMugoWow, to jsou aspoň preference.

36

Odpovědět

od podzimu moderuje Celebrity Name Game

01

Odpovědět

Nic neumí? Tak se koukni na seznam herců u Brave, How to train your dragon, a vůbec... stačí se podívat na ČSFD

50

Odpovědět

Proč v dubnu oznamuje, že v prosinci končí?

638

Odpovědět

OMG

128

Odpovědět

aby ho nikdo nezkoušel přesvědčovat

282

Odpovědět

znate takovy ten pocit kdyz se doctete ze nejaky herec nebo slavna osobnost zemrela tak presne takovy pocit ted citim. jdu si dat pivo. jeste conan a nebudu mit na co se divat

2411

Odpovědět

Aj keď mi nepríde nejak zvlášť vtipný, je rozhodne najsympatickejší zo všetkých tých umelých čurákov...Škoda... snáď nezačne na staré kolená zase chlastať :D

3714

Odpovědět

Za rok odchází Letterman do důchodu, tak doufám, že ho nahradí v tonight show. :)

415

Odpovědět

Lettermana nahrazuje Stephen Colbert pokud se nepletu.

302

Odpovědět

Tahle zpráva mě sakra hodně nepotěšila, ale 10 let je 10 let... Materiálu na překlad je naštěstí až až a bude ještě přibývat. Možná nesedí všem, ale já Craiga proste žeru a Late Late Show budu nadále překládat.

1316

Odpovědět

Bez komentáře :'( I když máte hodně materiálu na přeložení, stejně tam bude ten pocit "Hej ten úžasnej Skot tam už není"... Když jsem četla ten nadpis, už jsem se vystresovala, že tam z nějakého podivného důvodu z jiné planety strčej zase Jaye. Jak se rozhodl sám, tím mi v mé pamětí čím víc tkví, že všechno jednou skončí... Káždopádně mu přeju s tesařinou :)

371

Další