76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:2 895

Jak už jsme vás na našem webu informovali, skvělý skotský komik, kterého můžete znát i díky několika zde přeloženým videím, vystoupí již příští úterý v Praze a při této příležitosti natočil pro všechny české fanoušky tuto krátkou video pozvánku. Je informativní a zároveň zábavná, protože vás malým nedopatřením pozve místo Divadla U Hasičů, ve kterém se celá akce koná, někam trochu jinam... :-D VideaČesky.cz se stala partnerem celé akce, kterou pořádá společnost Fource Entertainment a případný úspěch by nepochybně zvýšil pravděpodobnost toho, že k nám v budoucnu na naše doporučení dorazí i mnohem zvučnější jména komediální scény. Pokud jste zdatní angličtináři a máte rádi kvalitní humor, určitě se přijďte podívat, vstupenky jsou stále k dispozici za 440 Kč. Jde o celovečerní vystoupení a "předskokana" bude Danielovi dělat jeho dobrý kamarád Kai Humphries. Pokud nedorazíte nebo dorazit nemůžete, výjimečně vás prosíme aspoň o sdílení tohoto příspěvku, aby se dostal k více lidem. Předem děkujeme!

Přepis titulků

Zdravím Prahu! Pokud mě ještě neznáte, jsem komik jménem Daniel Sloss. Vystupoval jsem u Conana O'Briena, v Michael McIntyre's Comedy Roadshow, přednášel jsem v rámci TED Talks a tak dále. A 28. října přijedu do Prahy a pokusím se vás trochu rozesmát. Doufám, že se na mě přijdete mrknout. Jinak tam budu úplně sám, a to bych fakt nerad. Neumím pražsky ani česky, takže tu mám na podrobnosti asistenta.

Tohle je Ray. Vystoupení se koná 28. října v Divadle U Hasičů v Praze. Těším se na vás!

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bylo to super! Daniel sice řekl pár vtipů podobným těm, které jsou na videu, ale jinak hezký výkon. A Kai Humphries překvapil. Vůbec jsem nevěděl, o koho jde a čekal jsem málo, ale jeho vystoupení bylo srovnatelné s hlavním.

100

Odpovědět

Na můj vkus včera mluvil Daniel až moc o hulení teda a jediný fór co jsem neznala byl ten s ústní vodou :D Ale i tak to bylo fakt super! A Kai mě tentokrát bavil snad i víc. By stálo za to ho tu přeložit možná. Měl včera úspěch :)

20

Odpovědět

+young.foolishNemluvě o tom, že ten vtip s tím předávkováním alkoholem/marihuanou dost pos*al :D

50

Odpovědět

+young.foolishSouhlasím, že mluvil až moc o marihuaně, což třeba mě vůbec nebere, ale chápu, že cílil na publikum, které bylo plné mladých lidí. Nějaké vtípky sice zopakoval (rodiče, Tinder), ale pasáže o tučňácích a Bohu byly excelentní. Nejvíc mě ale taky překvapil Kai. Vůbec jsem ho neznal a viděl jsem jen tři videa na YouTube, ve kterých mi přišel až přehnaně sprostý a ne moc vtipný, ale naživo byl super. Hroznej sympaťák. Navíc mu bylo krásně rozumět, a to jsem měl před vystoupením celkem strach, protože v těch videích, co jsem viděl, hrozně mlel. Asi se snažil držet na uzdě. ;-)

30

Odpovědět

+young.foolishNn. Tam jde o něco jiného. v těch videích na youtube má většinou prostor tak 5-10 minut. Proto tak jede :D V obou případech kdy jsem ho viděla na živo mluvil velmi "srozumitelně" (I když pravda, že ty kurzy angličtiny asi nedostal pro nic za nic) :D A marihuana mě taky moc nebere. Vtipu o tom předávkování se zasměji, nebo když Kai ukončil příběh o želvičkách slovy "I guess what I'm trying to say is I was stoned" ... to jsem málem nerozdýchala :D Ale ten Daniel toho měl fakt až moc. Mě nejvíc pobavila Dental Sloss.. :D Mimochodem Kai píše "deníček" o tom Pražském turné. Tohle je odkaz na příspěvek o Praze. Pro chycení souvislostí doporučuji přečíst si alespoň úvod první zápisu z Vídně. Je to neuvěřitelně vtipné (http://kaihumphries.blogspot.cz/2014/10/psychiatric-analysis-europa-day-2.html?spref=fb ) Velmi mě pobavila věta: "I must add that talking about marijuana on stage in a Czech public forum will result in selected citizens serving you with a gentleman's doobie après performance. Which is quite bizarre because I spoke largely about masturbation tonight and I am yet to be relieved by any of our supporters." (Omlouvám se za sloh... :( )

00

Odpovědět

+young.foolish* --Evropském turné-- samozřejmě...

00

Odpovědět

+young.foolishVím, na ten blog jsem koukal už dopoledne, ale ani Kai nezklamal a napsal "Czechoslovakian citizen". :-)

10

Odpovědět

+young.foolishPřesně tak. Když jsem to házela na FB tak jsem přesně psala, že za tohle má jediné mínus :D

20

Odpovědět

+young.foolishPříště bych tu rád viděl Jimmyho Carra, i když ten má vystoupení založeno i na tom že hodně komunikuje s obecenstvem. A nevím jestli by si někdo dovolil jako v Anglii na něj zařvat "You suck" nebo něco podobného :D Ale ve všech případech se nad tou nadávkou zastavil a okomentoval jí

20

Odpovědět

+young.foolishTo chce nesedět v první řadě, mít nenápadné oblečení a účes a držet hubu :D

00

Odpovědět

haha ten jeho asistent taky všechno posere :D

351

Odpovědět

Kdyby to bylo vsude jinde nez ve spinave Praze, tak bych klidne prijel.

2578

Odpovědět

A odkud to píšeš? Z Ostravy?

37

Odpovědět

To mi pripomenulo iné video.
Možno by bolo dobré ho otitulkovať.
https://www.youtube.com/watch?v=AqHZJe6306k

60

Odpovědět

Ta zábavná stránka videa mi asi ušla, ale nevadí, smál jsem se i tak, vzpomněl jsem si na syndrom vertikálního videa od Glove and Boots :D http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/glove-and-boots-23-syndrom-vertikalniho-videa

181

Odpovědět

Say NO to vertical videos! :D
http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/glove-and-boots-23-syndrom-vertikalniho-videa

551

Odpovědět

Jezis on tu vypada jak ta postavicka z Neverhoodu to je naprosto bozi:D

192

Odpovědět

Chroup!
kouskouskouskouskous
Polk.
Krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrk!

132

Odpovědět

Nejlepší adventura všech dob!

72

Odpovědět

Aaaaaaa...škoda, že neumím anglicky a nic bych z toho neměla, na něj bych šla fakt ráda :(

211

Odpovědět

Já se těším jak malá. Jen doufám že tam v rámci turné budou nové joky abych neviděla ten samý výstup dvakrát :-/ Ale i tak se těším jak malá :D

101

Odpovědět

Vznikne nějaký záznam vystoupení? Klidně ho půjdu natočit jestli nikoho nemáte! Nemyslim tim žádný video z mobilu, ale klasickej tříkamerovej záznam.

170

Odpovědět

Na to už se ptal někdo na Facebooku. Stand-up vystoupení se nahrávají, jen pokud se chystá vydání DVD z daného turné a jinak je natáčení v sále stejně jako u divadla nebo jakéhokoli jiného vystoupení, zakázané. ;-)

918

Odpovědět

+BugHer0To dá rozum. Kdo by na ně pak chodil ?! Možná to chce zvednout p***l a jít se pobavit v reálu než čekat až vám sem někdo hodí přeložený video. I ten komik z něčeho musí žít. Btw... nejraději bych v Praze viděl Billa Burra :D

116

Odpovědět

+BugHer0Bill Bailey už v Praze byl (stejně jako Dylan Moran). Vystoupení pořádala ta samá agentura a bylo to letos. ;-)

53

Odpovědět

+BugHer0Scott87: To teda nedává rozum! Ty si klidně p***l zvedni a jdi tam, ale jsou tu pak lidi, který to maj do Prahy daleko a když k tomu připočtou vstupný, tak se to fakt nevyplatí. Nebo tam nejdou z důvodu, že neumí tak dobře anglicky. Pro tyhle lidi by byl záznam super. Fakt to nechápu, člověk se tu jen slušně nabídne, že to natočí a akorát ho vyhlásíte. N****t!

75

Odpovědět

+BugHer0fugazi: A je ti jasné, že nejsme organizátoři akce, a i kdybychom byli, o nějakém natáčení vystoupení nerozhodujeme my, ale Daniel Sloss a jeho management? Nebo si fakt myslíš, že prostě jen tak pustí nějakého fugaziho do sálu s tím, že jim to natočí a pak to hodí na VideaČesky.cz, aby k tomu mohly být titulky?

61

Odpovědět

+BugHer0BugHer0 : Ano, přesně tak si to myslim, protože se to dá v pohodě domluvit. Ale chápu, že to chcete mít jen pro VIP lidi z videacesky. A rozhodně bych to nehodil sem, když teď konečně vidim, jak to tady funguje!

110

Odpovědět

+BugHer0Přijede absolutně neznámej cápek do státu, kde stand-up vystoupení vážně nefungujou a vy děláte, jako by měli přiject Rolling Stones. Proberte se ty vole!

111

Odpovědět

Je mi líto dvou věcí....1) bydlím tak daleko, že to organizačně nedám....2) a i kdybych dala, tak má angličtina pokulhává víc jak Joffreye de Peyrac.....věřím, že se v budoucnosti tohle vystoupení objeví na zdejším skvělém webu :D

161

Odpovědět

Oprava "Joffrey"

14

Odpovědět

To je jasné. Je to pro zdatnější angličtináře a i ty může silný skotský přízvuk odradit. ;-) Ale vystoupení se tu určitě neobjeví, my překládáme čistě krátké ukázky a úryvky, které mají na komika nalákat a donutit diváky, aby si o něm zjistili víc, případně na jeho vystoupení zašli (pokud mají tu možnost).

613

Odpovědět

+BugHer0Díky za vyčerpávající odpověď!

90

Odpovědět

+BugHer0Na druhou stranu... Odjede své turné a pak bude moct ty nové vtipy konečně použít u vystoupení toho druhu, co se tu překládají. V noční show a podobných televizních pořadech. Takže úterní vystoupení určitě ne, ale obsah časem určitě si myslím :) (Vtip o tom jak je horší ztratit telefon než dítě jsem právě viděla na jednom z vystoupení na loňském turné a štvalo mě že není nikde na youtube, jelikož jsem si ten vtip zamilovala. Skončilo turné a bum.. už ho hlásá v televizi :) )

21

Odpovědět

A tam jako někdo přijde? Někdo zná snad tohodle pána? Možná nerdi z videačesky. :D Divadlo u Hasičů? :D To sem nikdy neslyšel. Tam je sál pro 15 lidí ne? :D Přijíždí světová megastar Daniel Sloss. :D Takovej další Brad Pitt :D

1572

Odpovědět

Tady se to zase seběhlo. :-D Troll sem, troll tam - všude, kam se podívám. :-D

7210

Odpovědět

takže negatívny,sarkastický názor = trolling... hm... zas som o niečom "múdrejší"

1714

Odpovědět

+thorium.cekuj.netBugHer0 se přepsal, měl na mysli trolt, tak se totiž Flashka chová, takže buď v klidu, thoriáčku

72

Odpovědět

+thorium.cekuj.neteXe se přepsal, měl na mysli trotl.

Trotl tady, trotl tam, trotl kam se podívám. Jo, to se rýmuje lépe ;-)

101

Odpovědět

Tak sem se pokusil najít "Divadlo U", ale bohužel nic... je mi líto, nemůžu přijít.

176

Odpovědět

To nás mrzí, je to jen kousek od Divadla Y. ;-)

669

Odpovědět

Hledáš špatně. Je to "Divaldo U".

412

Odpovědět

+drStanekHej, díky... ale bohužel furt nic... strejda google si s tim neví rady :(

12

Odpovědět

+drStanekvy už byste taky mohli někde vystupovat

82

Odpovědět

440,- za vstupenku na nějakého nýmanda, jen proto že je cizinec.. aha jsem zvědavej kolik lidi tam přijde (nepočítám ty co budou mít lupen zadara)

1466

Odpovědět

Většina hlediště už je zaplněná, takže celkem dost. Ale pan Zlopán může klidně zůstat doma, kde mu nic nechybí a má své pohodlí, to je jasné! ;-)

9110

Odpovědět

+BugHer0většina je zaplněná lidi z videačesky a jejich kámošema co mají lupeny zadarmo to se ví

746

Odpovědět

+BugHer0juuu pan zlopan dostal tezce nakopano... :)))))

464

Odpovědět

+BugHer0Rypal

This is my cup of care \_/ oh look it's empty

2217

Odpovědět

440 Kč není ani útrata za jednu noc v baru, proč by to mělo být hodně za lupen ? :D

3511

Odpovědět

Já si koupila lístek hned první den předprodeje a znám ho jinak než z videačesky :D Jsem tady dlooouho žadonila o překlad pro méně zdatnější angličtináře v rodině... :D

131