94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:710
Počet zobrazení:7 070

S Darou jste se tu seznámili, když vyprávěl o hraní videoher. Tentokrát pro vás máme video, kde mluví o nejlepším zásnubním příběhu, který kdy slyšel.

 

Přepis titulků

Dara O'Briain Nejlepší zásnubní příběh Nejlepší zásnubní příběh zažil Michael Jake, který měl otcovo svolení, měl prsten, zamluvil dovolenou na Maledivách, mělo to být bez chybičky. Prošel skrz zabezpečení na Heathrow, všechno v pohodě. Jeho taška prošla taky, měl v ní nabíječku na iPod, divnou krabičku, ze které vycházely kabely. Žena z ochranky mu řekne: "Můžete to vyndat?"

To je bez problémů, otevře tašku, ukáže jim to. Ona řekne: "Vše v pořádku, můžete jít dál." A už chce jít dál, když si žena z ochranky všimne další tajemné, malé, černé krabičky. A zastaví ho a řekne mu: "Omlouvám se, můžete otevřít ještě tohle?" A Jake začne panikařit. Jeho přítelkyně je vedle něho. Tak ochrance řekne: "Vadilo by vám, kdybych to neotvíral?"

Což není správná odpověď. A žena říká: "Ano, vadilo, můžete to prosím otevřít?" A on: "Radši ne, prosím, radši ne." A přítelkyně: "Ježiš, Jaku, otevři to." A on: "V klidu..." "Nenuťte mě to otevřít!" Což není dobrý, protože ta žena z ochranky má ruku na červeným tlačítku. Sekce na Heathrow se uzavírají.

Další lidi z ochranky připravují zbraně a říkají: "Pane, můžete otevřít tu krabičku?" A on říká: "Chlapi, v klidu, prosím, nenuťte mě to otevřít." A oni: "Pane, otevřete tu krabičku." A on: "Prosím, nenuťte mě to otevřít." A ochranka: "VŠICHNI K ZEMI, VŠICHNI K ZEMI, OTEVŘETE TU KRABIČKU!" A Jake, uprostřed ochranky na Heathrow, musel vytáhnout z batohu krabičku, otočit se a říct: "Mary, poslední tři roky byly nejšťastnější roky mého života."

Překlad: Agnes www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Má ruku na tlačítku nebo stojí u nášlapného tlačítka ?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRVEez8dPfQp7J3K3J0jDxYeqiYrFXPly4sBJ9YOQ8VkgFWl0RWgw

06

Odpovědět

Jee, Dara se mi tak líbil, tak jsem se těšila na další a ono je to video tak krátké! škoda! :)

1021

Odpovědět

Je to hodně kraťoulinké, pravda. Pro příště se snad polepším. :D

971