Přidat do sledovaných sérií 8
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:3 671

Páteční přísun amerických talk show tentokrát obstará The Ellen DeGeneres Show s hostem, kterého není třeba příliš dlouho představovat. Pánové si jistě vzpomenou na snímek Striptýz a dámy např. na Ducha. :-D Demi Moore (47 let) se s námi podělí o pár ponižujících fotek, zážitky ze Super Bowlu, nového projektu a představí se jako tvář jednoho parfému. VIDEO MÁ DVĚ ČÁSTI!

Přepis titulků

Od Eliášova ohně přes Ducha po Pár správných chlapů. Náš první host je jednou z nejslavnějších hereček. Prosím, přivítejte Demi Moore. Úžasné, vypadáš, jako bys zavolala a zeptala se na barvu květin. - Ano, chtěla jsem pasovat ke křeslům. - Vypadáš báječně. Chtěla jsem splynout s tím polstrováním. Neztrácíš se tam úplně, jsi dobře vidět. Někdo si oblékne přesně tu samou barvu.

Pak vidíš jen mluvící hlavu. Šťastné výročí! Jeden den! Ano, díky. Je to vzrušující. A pak že to nevydrží. Pojďme mluvit o Super Bowlu, protože jsi tam byla, že? - Bylo to... - Ty a Ashton? - Úžasné!

- Komu jsi fandila? No, bylo těžké nefandit Saints nejen kvůli New Orleans, ale svým způsobem to pozvedlo celý národ. Přesně, ale komu jsi fandila? Já fandila fotbalu. Ashton měl narozeniny. - Takže Ashton fandil Colts? - Ne. Tak Saints? - Museli jste někomu fandit.

- Dobrá, fandili jsme Saints. - Ale stejně musíte mít rádi Peytona Manninga. - No jistě. Drew Brees, který hraje quarterbacka za Saints, tu bude zítra... a no tak... jak skvělý zápas to byl! Neuvěřitelný zápas, neuvěřitelný až na to, že byla hrozná zima. - Vážně? - V Miami mrzlo... Moje mamka tam byla a neříkala nic o zimě. - Nemívá návaly horka? - Ne... Ne, už ne.

Myslím, že ty už pominuly. Mimochodem, líbí se mi ten oheň, cítím ho. Ashtona jsi tam vzala k narozeninám? Ano, byl to jeho dárek. Řekl, že jediné, co chce, je jít na Super Bowl. Šli jste přímo ze Saturday Night Live, kterou předtím uváděl? Ano, byli jsme vzhůru celou noc, on moderoval... Vypadá dobře v leopardím. Jak roztomilé! Byla jsi nervózní za něj?

Byla jsi tam, ne? - Byla... - Byla jsi nervózní? Já jsem vždycky nervózní, ale on to zbožňuje a odvádí skvělou práci. O tom leopardovi jsem se dozvěděla až tam. Je hrozně zábavný a jako stvořený pro takovou show. On teď hodně používá Twitter a ty to děláš kvůli němu? Přivedl tě k tomu? Podporoval mě v tom, říkal: "Necenzuruj to," protože jsem nechtěla vlastní Facebook.

- Máš Facebook? - Mám... Ne osobní profil, mám fanouškovskou stránku. Pořizuješ ale fotky... Tady je jedna, kde ti chybí zub. Byla jsi u... Oč jde? - Jsi u zubaře? - Ano jsem. Co je s tvým zubem? Díky bohu za moderní zubařství.

Co se ti přihodilo se zubem? V podstatě jsem špatně skousla a vyrazila si přední zub, který mi spadl přímo do ruky. Pomyslela jsem si: "Moje záruční lhůta vypršela!" Zavolala jsem na Ashtona: "Zlato, můj zub mi spadl do dlaně!" Počkej, to je tvůj opravdový zub? To není korunka? Nebyla, ale teď už ano. Doslova jsem si vyrazila svůj vlastní zub.

Nikdy jsem o ničem takovém neslyšela. Musím se zeptat, co jsi dělala, že sis vyrazila zub? Zatínala jsem zuby... možná moc silně. Ve spánku? Ne, byla jsem vzhůru a chtěla si vzít žvýkačku, - kterou obvykle schovávám tady. - Neměla bys žvýkat když... Mám ji tam. Seděla jsem u stolu, ucítila něco padat, chytla jsem to, podívala se a byl to můj zub.

No a u zubaře mě napadlo, že bych se o to měla podělit. Máš pravdu a teď známe celý příběh. Jsou i další fotky, nevím, jestli je ukážeme. Proč si necháváš dělat akupunkturu? Bojovala jsem s nachlazením a... To dělají na břiše? Kvůli nachlazení? Měla jsem to všude, na obličeji, podél dutin...

Chodíš ke špatnému člověku, když ti to kvůli chřipce dává na břicho. Musí pročistit všechny orgány, však víš. Dělala jsi pročištění. Ano ale to můžeš udělat bez... To tě vyfotil Ashton? Ano. A pak to prostě zveřejnil? Zveřejnil.

Pokud jste si všimli, visí tam oblek... a důvod, proč se předkláním, je, abych... dala dohromady napařovačku a přežehlila mu oblek. Nevadilo ti, že to udělal? Byla jsem prostě ráda, že to dobře vypadá. Protože kdyby ne, byl by v maléru. Nezveřejnil by to, kdyby to nevypadalo dobře. To je výhoda ukazování vlastních ponižujících fotek, - než aby to udělal někdo jiný.

- Pravda. Pojďme se bavit o "Oživujícím" projektu Pepsi, jehož jsi součástí. Ano... Budu se snažit to zkrátit. Pepsi místo sponzorování Super Bowlu... do konce roku rozdá 20 mil. dolarů v grantech, takže pokud má někdo nápad, jak oživit svět, může to dát na internet a oni každý měsíc přidělí 32 grantů... do konce roku. Já jsem to zahájila přátelskou soutěží s Kevinem Baconem.

S Ashtonem jsme... založili nadaci zvanou DNA na boj s otroctvím a ilegálním obchodem. Můj nápad na zlepšení bylo jít do sdružení jménem GEMS, která chce v Americe ukončit otroctví. To je skvělé, vážně skvělé. Hlasujte pro mě na Facebooku, abych... porazila Kevina Bacona. Dobrá.

Oni prostě dávají granty dobrým nápadům? Jakýkoliv dobrý nápad v 6 různých kategoriích... - Viděla jsi sladkosti, které jsem vymyslela? - Líbí se mi. Vlastně jsem si to chtěla půjčit. Udělám tomu na Twitteru reklamu. - Hummusové kroužky a ředkvičky? - Jsou dobré. Musíme si dát přestávku a pak se tě zeptám na věc, kterou jsem nedávno zjistila a to, že jsi sysel. - Chci se bavit o tom, co sbíráš.

- Mám ráda veteš. Dobře, budeme zpět.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi ještě z doby kdy byla s Ashtonem ne??

181

Odpovědět

Demi je prostě kost a já jsem rád za tento překlad :) Já se bavil a pro mě to bylo výborné video.

180

Odpovědět

video not found

180

Odpovědět

Absolutně o ničem, nuda, každej tady čeká na Jimmyho Kimmela a vy pořád budete překládat takovýto blbosti....aaaachjoo.....

188

Odpovědět

Hmmm, Demi Moore byla zajímavá, ale Ellen to nebyl schopná nějak víc využít...nic moc.
Nevím, co je na ní tak bláznivého...

186

Odpovědět

Čekám na Conana :-)

190

Odpovědět

Nebavilo mě to. Demi vypadá dobře a jí to závidím. Ale nebavila jsem se. Nevadí, tak příště.

185

Odpovědět

Suchý. Nudný. Přetvařovaný. :-)

185

Odpovědět

Myslim že tyhlety show jsou na tomhle webu to nejlepší ! Fakt skvělá práce ! Především teda show Fergusona ! Jen tak dál ;)

180

Odpovědět

nemohl by tady být ten díl, kdy je u Ellen Ellen Page? :)

180

Odpovědět

myslím, že během toho rozhovoru se tam objevila upotávka na rozhovor s Anne Hathaway, takže, kdybyste přeložili i ten, bylo by to výborný!

180

Odpovědět

Více takových videí z talkshow!

180

Odpovědět

Kolikokoli: Dobrý, ono to jen kvůli těm odkazům mělo podezření na spam. ;-)

180

Odpovědět

Sorry, když jsem odeslala ten předchozí koment, tak mi to napsalo, že se to neposlalo :D

180

Odpovědět

Ellen je prostě správně 'crazy'. :D

180

Další