69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:2 858

Studio Bungie, tvůrce legendární hry Halo, už 9. září vydá hru s názvem Destiny a zatím se zdá, že se máme opravdu na co těšit. V dnešním herním koutku vám nabídneme trailer a rozhovor s editorem herního magazínu, který měl možnost si Destiny zahrát. Sdílíte nadšení Joela Gregoryho, nebo jste spíše skeptičtí?

Přepis titulků

Chlape, polož tu kameru. Jdeme na to. - Čisto. - Čisto! Máme tu pár lahůdek. Hej, máme tu zloděje! Už jdou! Překlad: Ibex www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale vidím prostě Halo. A ani ne v novém kabátě. Sice se dalo čekat, že tam určitá podobnost bude, když se jedná o stejného vydavatele, ale až tak?

32

Odpovědět

A hned na začátku mi to připomněl ten robot A.K.A 343 Guilty Spark.

10

Odpovědět

U bety jsem seděl každý den od rána do večera a náramně jsem se bavil, dokud neskončila. Poté se můj život vrátil do těch starých nudných kolejí. :(

60

Odpovědět

Další miliony "vyjímečných" vyvolených, kteří musí spasit svět :(

84

Odpovědět

A jak by to mělo vypadat jinak? To mají být milióny looserů co všechno pos..ou? Prostě to je koncept pohádky "... a dobro bojuje se zlem ...".

Možná byste raději byl výjimečný, co zničí svět, tj. mít možnost zvolit si stranu, ale to nic nemění na tom, že jste to zrovna VY, který má být tím zásadním hybatelem příběhu a tak to u těchto her prostě je. Jiné řešení neznám u FPS, které mají singleplayer neznám (ano hra má i multiplayer). Možná ještě tak simulátor skály, tam není žádný superhrdina co zachraňuje svět, ale taky to není FPS single/multi player střílečka...

14

Odpovědět

No jo takže art design z Halo, coop štýl z bordelu a loot systém z WoWka. Ale obávam sa, že vykrádaním toho naj z iných hier ešte nesľubuje, že ta hra bude dobrá. Ako by som to povedal, proste tá hra absolútne ničím nepriniesla niečo nové do herných žánrov.

312

Odpovědět

A řekneš mi, která hra nic nevykrádá? A když jsi tím tak moc pohoršen, tak doufám, že těch her napíšeš dost...delší seznam, když je jich tolik originálních.

82

Odpovědět

+R3diA zůstaňme na poli "AAA" her nebo jak tomu chceš říkat.

11

Odpovědět

Hrál jsem Alphu i Betu na PS4 a ať trailery vypadají jakkoliv, hra je vážně super a zabaví. Nemůžu říct, že je to úplně originální, protože to dost připomíná Borderlands i když je celý systém jiný. Hezky se na to kouká, RPG prvky nejsou přeplácané, ale dost na nich záleží, jde tu plnit mise, ať už sám nebo z někým. Až vás mise omrzí, můžete se s ostatními hráči setkat tváří v tvář (domination, team deathmatch atd...). Po zkušenostech s ostatními hráči, kteří dokáží pomoct a nehledí jen na sebe, kteří nejsou žádný uřvaný děcka a komunikace s nimi je příjemná, jsem se rozhodl a koupím si plnou verzi :)

133

Odpovědět

Všichni slibujou naprosto luxusní příběh a epický dobrodružství.. ne díky radši Bioshock

54

Odpovědět

Zapomněl jsi na revoluční hratelnost.

13

Odpovědět

+R3diTeda to nebylo zrovna k tomu Bioshocku.

12

Odpovědět

Mně to přijde jako odfláknutá kravina, která láká tak zpracováním. Boj vypadá strašně... Co to má bejt vůbec? RPG aspoň?

38

Odpovědět

Normální střílečka, to není poznat ? Mám ošklivý pocit, že Star Wars online byl zajímavější.

04

Odpovědět

Letošní rok má vyjít tolik skvělejch her, že nevím, co budu hrát dřív :D

82

Odpovědět

Ježiš už mě sere ten neuvěřitelnej hype kolem každý nový p******y, všechny (pseduo)novinářský kurvičky vykřikujou o každý sračce, jak je to dokonalý a amazing, nejambicioznější hra na světě, blablabla a přitom je to tupá genericka kravina s hlavním motivem z 80. let zrecyklovaným už po miliontý, která přestane bavit po 5 hodinách.

Naučte se objektivní kritice z***i!

4522

Odpovědět

v celku souhlasím, ale ty "zmrdy" si mohl vynechat, úplně sis tím potopil komentář a zníš jako naštvaný děcko

281

Odpovědět

+ShadowBrainÓ Tá hanba, zamrdaný riťopich.

413

Odpovědět

Ale synu, odkdy jsou tu noviny od kritiky. Kritika peníze nevydělává.

32

Odpovědět

+GandalfMyslel jsem herní novinařinu, games.cz bude číst stejně lidí i kdyby tam každýmu AAA titulu dalí 1/10.

Ale je mi jasné, že to by potom redakce nedostala peníze bokem od vývojářů/vydavatelů/bůhvikoho a jakože ty peníze dostávat musí, jinak se toiž logicky nedá vysvětlit jejich hodnocení (např. Rome II 9/10).

11

Odpovědět

Taky vám hned u první věty toho robota došlo, že ho mluví Tyrion? :D

133

Odpovědět

Až na to, že to Tyrion nemluví. :D V novom trailery na Witchera 3 si mohla počuť Tyriona, tu ale nie. :)

216

Odpovědět

+Rezolutaž na to, že to je Tyrion. http://destiny.wikia.com/wiki/Ghost

40

Odpovědět

+RezolutTo si trochu pleteš. Ve Witcherovi 3 je Tywin, resp. Charles Dance. Tohle byl Peter Dinklage - Tyrion

20

Odpovědět

+RezolutNaučte se prosím jméno herce! Chápu, že jste se s ním setkali až v GOT, ale mluvit o něm jako o jedné z jeho mnoha postav, je neuctivé. :)

41

Odpovědět

Jo, a po zbytek monologu jsem přemyšlel jestli je to fakt on :D

00

Odpovědět

Hra bude super, přidejte se knám do teamu pro zvládnutí těžkých raidů!
http://www.bungie.net/en/Clan/Playstation/124939

27