Ztracené epizodyDo hloubky

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:791
Počet zobrazení:8 048

Jeden rozhovor Kassema G s "herečkou" Danou DeArmond jste už u nás mohli vidět. Pro ty, co ho propásli, doporučuji kliknout sem. Než se tu ale objeví další kompletní rozhovor, přeložil jsem tzv. ztracené epizody s herečkami Lylou Storm a Tarou Lynn Foxx, které Kassem G z určitých důvodů neuveřejnil v celé kráse, ale vybral pouze to nejlepší, co tyto dvě slečny nabídly. Důvtipnější diváci pak můžou do komentářů psát vlastní filmové parodie.

VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI A MLADISTVÉ DO 18 LET!

Přepis titulků

DO HLOUBKY S KASSEMEM G ZTRACENÉ EPIZODY Vítejte u další epizody Do hloubky. Já jsem moderátor Kassem G. Se mnou je tu dnes Lyla Storm. Tara Lynn Foxx - Ahoj, Lylo. - Čau. - Jak se máš? - Dobře. A ty? - Jseš Mexičanka? - Ano. Proč?

Jen tak. Pojďme na centimetry. Kolik je průměr? 15? Řekl bych tak mezi 7 a 12. - Jaký byl tvůj největší? - Asi tak 30 centimetrů. Nemluvíme tady o sendvičích, ale o penisech. - Co tě vzrušuje? - Komedie. Jdeš na mě trochu zhurta, nemyslíš?

Ne. - Jak vzniklo tvé jméno? - Lyla Storm. Jsem squirter. - Takže "storm" jako "bouře"... - Cože jsi? - Squirter. - Co odtud vychází? - Moč to určitě není. - Ale nejsem doktorka, takže... - To rozhodně nejsi. Jak by ses ohodnotila na stupnici od 1 do 10? - Jedna je nejmíň? - Ano. Jedna nikdy nebylo nejvyšší číslo. Sklapni.

- Řekla bych, že deset. - Buďme realističtí. Lylo, jak by ses ohodnotila na stupnici od 1 do 10? Tak osm. Nejsem superboží, ale taky nijak... - To je pořád docela vysoké. - My dva už nejsme kámoši. Sakra. Už jsi hrála v pornu, které parodovalo skutečný film? Myslím, že jo. Chceš slyšet pár mých návrhů?

Určitě jo. Alenka v řiti divů. Schindlerova seznamka. Občan Kanec. Tahle země není pro tlustý. Semenonosná past. Zuřící býk a jeho penis. Marečku, podejte mi péro. - Avatar. - Avatar? - Ten film se mi opravdu líbil. - Co je na tobě nejlepší? - Můj zadek. - Moc není vidět.

- Pardon... Počkat, to je YouTube a já nemám kalhotky. - Ledaže byste tam daly cenzuru. - Jo, to můžeme. CENZUROVÁNO Docela krátká sukně pro chození naostro. C'est la vie. Tak to chodí. - C'est la kdo? - C'est la vie. Tak to chodí. To je píseň od Enyi? - Co je na tobě nejlepší?

- Moje srdce. Fyzicky. Nemyslím, že by někoho zajímalo tvoje srdce. Jakou barvu má to dole? Tak středně. Řekla bys, že tě za A) přitahuji. Za B) extrémně přitahuji. Za C) bys mi ho hned vykouřila. - Extrémně mě přitahuješ. - Odpověď byla za C. - Kdy jsi přišla o panenství?

- To bych ti neměla říkat. Nesouhlasím. - Měla jsi sex s nějakou celebritou? - Možná. - Ano nebo ne? - Možná. - Kdo to byl? - To nemůžu říct. - Byl to Ben Affleck? - Kéž by. - Nebo Matt Damon? Doufám, že to byl Matt Damon. Pekelně se mu teď daří. - Měla jsi sex se všemi odstíny duhy. - Neměla jsem nic fialového. Hodně tmaví černoši jsou fialoví. Viděla jsi někdy Wesleyho Snipese?

- Jeho ptáka ne. - O tom pochybuji. - Chápu dobře, že jsi z Ruska? - Tak trochu. Jak daleko do zadku si dokážeš strčit láhev vodky? - Díky, že nejsi tlustá. - Bez problémů. Co je nejlepší na tom být děvka? Spousta chlapů se při mě vystříká a jejich manželky to naštve. - A tobě to nevadí? - Ne. Bůh ti žehnej.

Bůh žehnej Americe. Lylo, chtěla bys tam strčit pytlík? - Chtěla bys zlatou sprchu? - Ano. Ano, strč mi tam ten pytlík. Jaký je to pocit? Je to docela těžké. Je to taková legrace. Teď jsem posvěcená a je ze mě panna.

Děkuji mému hostovi Lyle Storm. Sledovali jste Do hloubky. Rád bych poděkoval mému hostovi Taře Lynn Patrick. Uvidíme se u dalšího Do hloubky. Ty jsi ta největši kurvička, jakou jsem kdy viděl. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten Kassemo sa mi zacina vazne pacit:D

201

Odpovědět

upozornění-nevhodné pro děti....18+

182

Odpovědět

to je stejně jako kdyby tam napsali "Je ti mín jak 18? Tak na to musíš kliknout!!" :D

200

Odpovědět

Chcelo by to dalsie epizody :)

180

Odpovědět

chtěl bycj díl s Lisou Ann ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=IhZkqUj0hRM

190

Odpovědět

To s tou cenzurou pos*al :D

210

Odpovědět

Udělejte Díl s Evou Ellington

180

Odpovědět

Dicktanic, Vykoupení ze zadnice Shawshank, Dvanáct rozdělaných mužů, Temný řitíř, Dokonalý střik.

Jinak by mohl být jednou ročně den Dickuvzdání.

200

Odpovědět

Mohli by ste prekladať celé diely Do hloubky? To by bolo super.

180

Odpovědět

Asi nejlepší díl je s Cherry Ferretti, doporučuju. Jinak jeho street interview Califronia On jsou taky skvělý.

180

Odpovědět

Mne sa strašne páči tá jeho nezaujatosť, pokojnosť :D :D Viac prosím :D :D

190

Odpovědět

Všechny názvy večerníčků jdou použít jako názvy p***a : Ježeček Pícháček, A je to!, Lískulka, Pohádky z mechu a kapradí, O raráši Mlíkovi, Pásáček Asaf, Divoké sny Maxipsa Fíka, Dobrodružství na pasece, Pohádky opeřeného hada.... :-D

180

Odpovědět

Komu se to nelíbí ať na to nečumí jednoduchý řešení...
Mě se to líbí takže na to čumnět budu nikomu se nelíbí všechno...

180

Odpovědět

Schindler's fist :D

190

Odpovědět

Skoda ze to nenapadlo me :) Sice by to nebylo vubec vtipne, ale to by mi bylo jedno :D

187

Odpovědět

Více dílu!! :)

182

Další