Přidat do sledovaných sérií 2
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:261
Počet zobrazení:8 135

Příjemná restaurace, svíčky, naproti vám sedí krásná slečna, zní to jako začátek slibného rande, ale co když...

Přepis titulků

Tak jsme konečně tady. Jo, je to tu hezké. - Všechno v pořádku? - Jo. Nevypadá to tak. Ne, jenom je to pro mě nové. Nikdy jsi nešla na rande? Ne, šla, ale nikdo si s sebou nepřivedl mamku. Co to říkala?

Nic, nic, mami. Ta mrcha mě pomlouvá? Mami, přestaň! Co říká? Že vypadáš... krásně. Vždycky ji bereš s sebou? Nemám moc na výběr. Máš mýho syna ráda?

Mami... Je to naše první rande, takže... Vezmete se? Mami! Cože? Jsi katolička? Nejsem. Vlastně v Boha nevěřím.

Cože? A kdo stvořil Zemi? Teorie velkého třesku. Co? Ten seriál? Zbláznila ses? Odkud jsi? Z Austrálie. Copak v Austrálii nemají Boha? Tak co tam mají?

Klokana? To věříte v klokana? - Prosím? - Neuklidníme se? Není to Hispánka. Nevěří v Boha. Má problémy! Přestaň. Mami, to stačí. Promiň, pochop, že je z jiné kultury a je starší. Nejsem stará, hajzle!

Mami, co to kurva bylo? Dáte si něco k pití? Ano, dám si... On si dá colu, já vodu a ona... Ne... Umím si objednat sama, děkuju. Sklenku bílého vína, prosím. Je to alkoholička.

Hned to bude. Děkuji. Ta tvářička. Podívej na tu krásu. Proč jsi pohublej? Máš hlad? Ne, mami. - Vydrž. - Nemám hlad. Co to děláš?

Nemám hlad. Jsem... proboha, mami. - Co ti hrabe? - Najez se! - Přestaň! - Najez se! No teda. Co děláš, děvče? Jmenuje se Maia. Maia. Jo, Maia.

M-A-I-A. Maia. To je jméno? Jsem herečka.. Herečka! To ti scházelo! Další herečka. Mami... Nerada pracuješ? Co normální práce? Třeba právnička, doktorka nebo učitelka. To myslí vážně?

Kdopak mu uvaří? Kdopak mu vypere? No, to snad zvládne i sám. Něco ti prozradím. Chlap pracuje, ženská vaří. Fajn. A co když vám řeknu, že chlapi vaří a ženy pracují. Je to alkoholička. Nebo byste mohla přestat vychovávat z vašich dětí mamánky. Je šílená! Není šílená, Rudy? Ne...

vlastně má pravdu. Promiň, Maio. Určitě sis to takhle nepředstavovala. Mami, mám tě rád, ale musíš se změnit, nebýt taková, rozumíš? - Poslyš! - Mami. - Omluv se! - Promiň! - Znovu! - Promiň! Asi to ukončíme, ne? Ne, počkej, Maio. Poslyš, mám tě vážně rád...

Nemá. Jo, mám. A... - Není to Hispánka. - Mami. - Nevěří v Boha. - Mami! Zavolej mi, až budeš bez mámy. Ne... Neboj, seženu ti krásnou Hispánku. Na, sněz to.

Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď, zapojte svou fantazii a představte si, že tam sedí bílý kluk s matkou a proti nim třeba černoška. A ona řekne "Neboj se, seženu ti bílou holku". Tak už ti účinkují sedí a probírá se to všude.

Každopádně video vtipný, holka nádherná, matčino "je to alkoholička" mě dostalo :D

11

Odpovědět

Krásná...

00

Odpovědět

fajn.. ale kde je novej norman k***a

21

Odpovědět

Nechápem tomu nízkemu hodnoteniu, mňa to bavilo.

152

Odpovědět

Spaltenegry

115

Odpovědět

Velkeho rozumu dosah jsi.
Tebe chci mit ve sve blizkosti.

32

Odpovědět

Vypálen buď Liehus Špiritus.

81

Odpovědět

"Je to alkoholička" xDDD

151

Odpovědět

No a co by se vlastně stalo,kdyby ta slečna byla dokonalá. Maminka by mu nasadila i kondom?

94

Odpovědět

a nejen to, dokonce by si k němu stoupla a dělala za něj kopulační pohyby aby se nemusel namáhat :D

42

Odpovědět

Jej meno je Maia Mitchell, ak náhodou niekto potrebuje na... výskumné účely.

371

Odpovědět

Jen pozor, až budete googlit - pravděpodobně přijdete o iluze, že se jedná o obyčejnou fajn studentku.

112

Odpovědět

Lidi jako ty, kamarade!!! Lidi jako ty!!! Vy jste skveli!!! Ani si neuvedomujes, kolik usetris casu ostatnim, diky.

291

Odpovědět

Stejně lešpeia neiž le Corden shoaw

610

Odpovědět

Scénka trápna, ženská nádherná...
Tá scénka mohla byť kľudne len záber na ňu.. podobne ako v Coffee and Cigarets...

48

Odpovědět

Nikdy nepochopím tyhle internetový honibrky, nevím jestli to má být vtip, ale zdá se mi že to myslíte vážně. Jasně ta holka je pěkná, ale rozhodně to není "nádherná bohyně" kvůli které bych se díval 3 minuty na video které by mě vůbec nezajímalo. Nevím kde žijete, ale takových holek jako tahle denně potkám na ulici a ve škole desítky LOL.

Ale zase když se podívám na to hodnocení toho videa, tak mě to zas tolik nepřekvapuje. To video bylo v pohodě i docela vtipné a stejně má na zdejší poměry dost nízké hodnocení, hádám že se v tom asi většina místního osazenstva našla... xd

35

Odpovědět

+wqwea-Musím uznať, že ženská je to priemerne pekná, ale na kamere vyzerá proste perfektne :)

10

Odpovědět

Stačí koukat jen do 2:45, pak Maia odejde

113