90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:4 281

Dřevorubec může být opravdu krásné povolání. Michael Palin Vám o tom zazpívá. Skeč je z devátého dílu Monty Pythonova létajícího cirkusu.

Přepis titulků

Dokážete si vůbec představit,jaké to je, stříhat tu stejnou hlavu pět let? Já vůbec nechtělbýt holičem. Chtěl jsem být dřevorubcem. Skákat z kmenu na kmen, které se řítí dolů po mohutnýchřekách britské Kolumbie. Obří sekvoje, modříny,jedle, mohutné borovice. Vůně čerstvěpokáceného dříví! Rámus při pádu lesních velikánů!

S nejlepší holčinou po mém boku... ... bychom pěli a pěli a pěli! Já jsem drvoštěp a mám se fajn, spím celou noc a ve dne pracuju. On je drvoštěp a má se fajn, spí celou noc a ve dne pracuje. Kácím stromy, obědvám a pak jdu na záchod.

Ve středu chodím nakupovat a k čaji si sušenky dám. Kácí stromy, obědvá a pak jde na záchod. Ve středu chodí nakupovat a k čaji si sušenky dá. On je drvoštěp a má se fajn, spí celou noc a ve dne pracuje.

Kácím stromy a skotačím, rád lisuju květiny. Oblékám si ženské šaty a potuluju se po barech. Kácí stromy a skotačí, rád lisuje květiny. Obléká si ženské šaty a potuluje se po barech?

On je drvoštěp a má se fajn, spí celou noc a ve dne pracuje. Kácím stromy, mám vysoké podpatky, podvazky a podprdu. Ach, kdybych byl jen děvče jako moje milá maminka. Kácí stromy, má vysoké podpatky, podvazky a...

podvazky? Ach, kdybych byl jen děvče jako moje milá maminka. Bevisi! A já myslela, že jsi tak drsný! Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje, prosím o opravu. Dík

00

Odpovědět

Mohli jste najít i video, které tam bylo předtím, tedy to jak stříhá toho chlapa za pomoci přehrávače. Jinak bezva video.

200

Odpovědět

Palina mam nejradsi z pythonu, 10

190

Odpovědět

bitch nejde spustit

183

Odpovědět

haha díky! tohle je opravdu pecka:)

180