65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:4 139
Podle všeho to vypadá, že Ed Sheeran je velkým milovníkem kečupu Heinz. Došlo to tak daleko, že vymyslel vlastní reklamu. Že by se chystal pověsit hudbu na hřebík?

Přepis titulků

Mám nápad na reklamu pro kečup od Heinzu. Jsem v snobské restauraci, jako extra snobské. Takové to místo, kde jsou lustry, malby na stěnách a příliš mnoho vidliček. Tuším hrála klasická hudba. Možná to byl jazz. Ne, určitě klasika. Přijde ke mně hosteska a povídá: - Pane Sheerane, večeříte u nás poprvé?

- Jo. Pak přichází číšník a představuje mi speciality: Exkluzivní, nóbl zelenina, nóbl omáčky. Já na to: To zní exkluzivně. O pár chvil později – dostávám jídlo. Číšník mi oznamuje: S hrdostí servírujeme bla, bla... z lokálních surovin, nóbl a exkluzivní bla, bla... s přílohou bla, bla, bla. Jídlo vypadalo fakt dobře, jen mi tu něco chybělo. Tak jsem se natáhl pro batoh a vytáhl jedinou věc, která mě může naplnit.

V tu chvíli se zastavil celý svět. Číšník křičel... svýma očima: Ne! Tak to je můj nápad. Chcete to natočit? Překlad: sethe www.videačesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

řeší se tu ne-kvalita reklamy a co takhle ne-kvalita kečupu?
Můj děda je nóbl chlápek, až moc, takže co restaurace kam jdeme tak musí být na určité úrovni. Masakr pro holku, co nejraději žere vepřové medailonky s kroketami a tatarkou :D
Nicméně tam není žádná ostuda požádat o kečup či jakoukoliv jinou studenou omáčku k pokrmu. Tyhle nóblovky si je vyrábějí samy.

Kvalita reklamy... inu... je absolutně neslušné tahat a používat v restauraci vlastní jídlo či pití, a to i v obyčejné knajpě pod nádražím, co nemá s nóbl restauračkou nic společného.

72

Odpovědět

K humrovi by jste chtěl kečup...

161

Odpovědět

Hnědý, ne rajčatový. Nejsem křupan....

150

Odpovědět

Já se pobavil. V telce jsem viděl jen značně ořezanou verzi a tahle je určitě lepší.
Nejvíc mě dostal pohled toho psa. Něco mezi tím, když má zácpu a nebo nad ním přeletí káně.

142

Odpovědět

super reklama, kludne dalsie

49

Odpovědět

Takže tenhle web klesl už tak hluboko že tu bude postovat reklamy co jsou každou chvíli v televizi?

1416

Odpovědět

To je novinka do které by ses neměl srrrát

10

Odpovědět

První video, které bylo na tento web kdy nahráno, byla také reklama ;-) Nekompromisní maskot
Takže bych to neviděl tak černě. Nicméně styl humoru Eda Sheerana se nesetkal s pochopením – bereme v potaz.

76

Odpovědět

+XardassPřesně tak, milostpánům se nelíbí přeložená reklama? Tak jim tu namlátíme další tucet videí o LGTB, až z toho všichni budeme kálet duhu.

512

Odpovědět

+XardassReklamy jsou určitě v pohodě, ostatně je to svébytný videožánr, který má své soutěže nebo třeba akce typu Noc reklamožroutů. Ale teda zrovna tahle není nic moc. Hezky natočená, se slavným ksichtem, ale celé je to takové omleté klišé "natočíme reklamu se slavnou osobností, která se bude chovat jako blbec/hvězdná primadona", jen je to posunuté do roviny, kdy to jakože vymýšlí sama ta hvězda. Je to něco, jako když si dnes firmy dají pod logo slogan typu "víc než". Vždy je to buď ukázka naprosté nenápaditosti, nebo je to úmyslné svezení se na klišé -jenže i těch úmyslných svezení už bylo tolik, že teď už je to jen megatrapnost.

Videu jsem dal půlhvězdičku a není v tom ani nechuť k reklamám, ani odpor k Sheeranovi, ani tím nehodnotím kvalitu překladu. Prostě je to jen slabé.

100

Odpovědět

+FerdaV pohodě. Doporučuju přečíst článek (https://www.focus-age.cz/m-journal/aktuality/ed-sheeran-vymyslel-reklamu-na-kecup-heinz--utahuje-si-z-luxusnich-restauraci__s288x14585.html) a pak zpětně vyhodnotit, na kolik se jedná/nejedná od dobrý marketingový tah.

Mimo jiné zjistíš, že byla "na trh uvedena unikátní edice kečupů Heinz s názvem Tomato EDchup (stylově 5. června na Národní den kečupu). Na etiketě bylo kromě názvu upravené také rajče, které získalo pro zpěváka typické brýle a účes. Zásoby se velmi rychle vyprodaly."

42

Odpovědět

+setheZásoby se rychle vyprodaly, protože to je Ed Sheeran. To nemá nic společného s (ne)kvalitou dané reklamy.

10

Odpovědět

+NeugeTak to každopádně. Ale kdyby nebyl krok předtím, reklama a krok poté, tak by nebylo co prodávat. Proto taky píšu o dobrém marketingovém tahu.

00

Odpovědět

+setheMožná kdyby Heinz n********l recepturu, nepotřeboval by takhle marketingově tlačit na pilu. Dlouhý roky to byla jasná kečupová jednička, dnes v mnoha slepých senzorických testech těžce propadá (a jeho roli přebral Hellmann's). Takže aby se Heinze prodalo víc, musí si najmout aktuální idol. Takže asi jo, marketingově to asi zvládli, svoji cílovku zasáhli, ale koneckonců, marketingově se povedlo prodat i Babiše a to je ještě větší průser než ovládnout trh s kečupama.

60

Odpovědět

+FerdaAmen.

30