Evoluce hip-hopového tance s Willem Smithem

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:817
Počet zobrazení:8 625

Někteří z vás to možná vědí, jiným to prozradíme právě teď. Legendární americkou The Tonight Show v tomto roce provázela výměna moderátorů. Jaye Lena nahradil jeho mladší kolega Jimmy Fallon. A ten hned v prvním díle vytáhl pořádný kalibr, když nabídl evoluci hip-hopového tance, se kterou mu pomohla hollywoodská hvězda Will Smith. Blýská se The Tonight Show na lepší časy?

Přepis titulků

Dámy a pánové, představujeme vám Evoluci hip-hopového tance. "Zatoč volantem" "Běžec" "Robot" "Tancuj a ztuhni" "Ukradni mu ksicht" "Ukradni mu ksicht" (pak ho sněz a zase vyzvracej) "Ztuhlé nohy" "Chystám se brejkovat" "Blbni a hraj si" "Ta věc s nohou, kterou nikdo neumí" "Bizův tanec" "Hej hou!"

"MC Hammer" "Poskakovací tanec" "Rybí oko" "Naplácej mi" "Oklepej si špínu z ramene" "Rozpraš to kolem sebe" "Posbírej si ty prachy, protože jiný nemáš" "Rozjeď to (od Soulja Boye)" "Zakruť nohou" "Dougie" "Carlton" "Twerkování" Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

<3

00

Odpovědět

Jak už tu bylo řečeno dejte History of rap s justinem. Co oni tam jedou jsou neskutečný pecky. A celkem dobře se to i poslouchá na to, že fallon není žádnej rapper :-)

292

Odpovědět

link? :)

20

Odpovědět

Nechci být rýpal, ale tohle video už tady bylo :)

240

Odpovědět

Klidně rýpejte, ale tohle video je z prvního dílu The Tonight Show s Jimmym, která startovala před týdnem. Takže tu ještě nebylo.

361

Odpovědět

Odpovědět

A teď prosím History of Rap s Justinem Timberlakem. Mají toho pět dílů a je to nářez :)

891

Odpovědět

Ouu Jimmy... :DD Prostě borec

812

Odpovědět

Ohh Jimmy... :DDD

611

Odpovědět

Jimmyho mám rád, ale víc mi teda sedí s Justinem (Timberlakem).

97

Odpovědět

Některé překaldy kroků jsou opravdu vtipné, třeba Lock a Pop se prakticky nedá překládat ;)

34

Odpovědět

Will je prostě největší borec. A vyhrává to Carlton :D

575

Odpovědět

tak za mne určitě vede Carlton style :D

381

Odpovědět

Já myslím, že se v The Tonight Show na lepší časy určitě blýská! Leno mi nikdy nepřipadal nějak výrazně vtipný a navíc se zdál být arogantní... Kdežto Fallon je jeho pravý opak! Osobně mi příjde hrozně sympatické, jak je vděčný a pozitivní, ale né nijak podlézavě. Ať už jde o fanoušky nebo o jeho hosty. Taky mi příjde super, že se po dlouhé době Show přesouvá zpět do New Yorku... ;)
Celkově veškerý soubor, na kterém stavěl v Late Night si vzal s sebou (včetně asi nejlepší talk show kapely - The Roots + Higgins, který je něco jako Andy Richter pro Conana, ovšem se trochu víc zapojuje se svými vtipnými komentáři).
Jelikož části jeho show už nějakou chvíli sleduju na jeho youtube kanálu, doporučuju mu dát určitě šanci! :)

604

Odpovědět

Za sebe můžu říct, že se budu Jimmymu a jeho vedení The Tonight Show trochu víc věnovat. Kdo ví? Třeba i u nás bude jednou tak populární jako Conan a Craig.

366

Odpovědět

+JackoloNebude....

3639

Odpovědět

+JackoloJackolo: Budu jenom rád a budu v to věřit! ;) Jinak za sebe děkuji!
MartiniBaby: Haters gonna hate.... http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/043/917/hatersgonnapanda.jpg?1318992465

68

Odpovědět

+JackoloBaki95: Proč? Jenom vyjadřuju svůj názor, žádný názor není špatný ;) A můj názor je, že nebude populární jako Conan. Vadí mi ta přetvářka a ten jeho "smích", což u komediálního talk-show mi přijde jako zásadní průser...

125

Odpovědět

+JackoloSorry, já jen takhle rád trollim lidi... Samozřejmě to neberu zle ;) :D
Ještě jsem na tebe měl připravenou tuhle pandu! :D http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/043/917/hatersgonnapanda.jpg?1318992465

06

Odpovědět

Čekal sem na ten tanec z Fresh Prince.

391

Odpovědět

Will Smith je ten černej, kdybyste nevěděli.

774

Odpovědět

A kdo je tedy ten Nelson Mandela ? :)

871

Odpovědět

+jarda69Mandela je ten bílej.

53

Odpovědět

Jimmy Fallon...ja nevim, par rozhovoru jsem s nim videl....ale nevim. Urcite si nemyslim ze je spatny, ale me prijde proste ..jak to jen rict, prilis umely, neprirozeny. Ale vec nazoru. Kdyz ho srovnam treba s Craigem Fergusonem nebo Connanem tak nic moc, mimochodem dlouho jsem tu Craiga nevidel? :)

379

Odpovědět

Dá se říct...Mně sedne jen občas, ale špatný není. A Craig se tu zase brzo objeví ;).

313

Odpovědět

Good.. :)

143

Další