Přidat do sledovaných sérií 12
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:2 553
Štve vás někdy žít sami se sebou? Nesnášíte se občas? Tak věřte, že to není nic ve srovnání s tím, co prožívá Miles Eliott (Paul Rudd). Z obyčejné cesty do lázní se vyklube noční můra, když narazí na své druhé já s vědomím, že byl nahrazen. Začíná tak komediální boj o to, kdo zůstane a kdo půjde z kola ven. 

Přepis titulků

Nemáš zač. Životní cesta nám přináší spoustu problémů. Bolest. - Musíme si promluvit. - Smutek. Ponížení. V Top Happy Spa zcela zrekonstruujeme vaši DNA. Najděte své lepší já. To nejlepší, čím můžete být. Tohle chci.

Jak se cítíte? Šťastný. Můj Bože. Dobře. Slyšela jsi to? Jsi v pořádku? Mám jít dolů? - Ne, v pořádku. - Ne, v pořádku. Probudil jsem se v lázních, šel do práce a pak domů.

Já se probudil v hrobě a po šesti hodinách chůze jsem tu našel tebe – ať už jsi cokoliv. Teď jsou tu dvě já, ale jen jeden život. Tak co navrhuješ, abychom udělali? - Možná má nádor na mozku. - Snad neoperovatelný. Je lepší než já. Ve všem. S prací, s Kate. Vážně žárlíš sám na sebe? Umím karate.

Ne, pokud ses ho nenaučil od včerejšího rána. Nevíte, kde se prodávají zbraně? - Nenávidím tě! - Já jsem ty! Jak si můžeš být jistý, že ty jsi ty? ŽÍT SÁM SE SEBOU Jsi zrůda. Jako doktor Jekyll. Doktor Jekyll nebyl cvok. Myslíš pana Hydea. Měl by sis občas něco přečíst.

Od 20. října na NETFLIXU Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vyzerá to dobre

50