Flogging Molly - If I Ever Leave This World Alive

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:4 663
Sedmičlenná skupina Flogging Molly zformovaná roku 1997 v americkém Los Angeles je příznivcům keltského punku dobře známou firmou. V hudbě této smečky divočáků se neodolatelně prolíná energický punk rock s tradičními irskými melodiemi. Vystupování Flogging Molly je přehlídkou ojedinělých a tradičních nástrojů jako mandolína, bodhrán (tradiční irský rámový buben), banjo, irské dudy, plechová píšťalka či harmonika. „Kdybychom neměli mandolínu, akordeon, housle a flétnu, hráli bychom v podstatě punk rock,“ dodává Dave King k hudebnímu stylu kapely. Ve svých textech se obvykle zabývá tématy, jako je Irsko a jeho historie, alkohol, politika, láska, smrt nebo katolická víra. Kromě jiných nahrávek má kapela za sebou 5 studiových a 3 živá alba. Akustické živé CD/ DVD Whiskey on a Sunday se může dokonce pochlubit platinovou deskou. Posledním řadovým albem je Speed of Darkness z roku 2011, které je s neskrývaným nadšením hodnoceno jako mimořádně vyzrálé. Minulý rok jste mohli Flogging Molly vidět na Prague City Festivalu a tento rok přijedou do Čech na Rock for People. Tuto konkrétní píseň jste měli možnost slyšet ve filmu P.S. Miluji Tě. Dejte mi do komentářů vědět, jestli byste chtěli přeložit víc písní od této skvělé skupiny.  

Přepis titulků

Díky! Po tolika letech, co tady hrajeme, není potřeba říkat, že tahle písnička je pro vás všechny, vy bastardi. Je to píseň o přátelství a zní nějak takhle... Nestyďte se, je tu dneska spousta mikrofónů, ale jenom jeden je ten můj, jasný? Ale kdykoli se vám bude chtít, připojte se!

Jestli někdy opustím tento svět zaživa, poděkuju ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Jestli někdy opustím tento svět zaživa, tak se vrátím a zase si k tobě večer sednu. Ať jsem kdekoli, budeš tam i ty. Budeš víc než jen vzpomínka. Jestli někdy opustím tento svět zaživa.

Jestli někdy opustím tento svět zaživa, vezmu na sebe všechen smutek, který jsem způsobil. Jestli někdy opustím tento svět zaživa, ten smutek, který cítíš brzo pomine. Prostě neplakej, až bude nejhůř, budu u tebe.

A teď všichni! Jestli někdy opustím tento svět zaživa. Pan Casey... Když budeš na pochybách, vyslov mé jméno, dřív než se z toho zblázníš. Jestli někdy opustím tento svět...

Možná ho ani neopustím. Ale kdybych ho někdy opustil zaživa. A ona říká: "Jsem v pohodě." "Mám se fajn."

"I když jsi z mého života pryč." "Říkal jsi, že všechno bude... a teď už by mělo... být v pořádku." A ona říká: "Jsem v pohodě." "Mám se fajn." "I když jsi z mého života pryč." "Říkal jsi, že všechno bude..

a teď by všechno mělo být v pořádku." Jo, mělo by to být v pořádku. Lidé z Los Angeles: Všechno bude v pohodě! Překlad: Trakat www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Uploader je hrdina! Tiež sa pripájam k tomu, aby toho bolo viac, je ťažké na preloženie vybrať len jednu :)

180

Odpovědět

chci aby bylo přeloženo vic pisniček je to super skupina :D

180

Odpovědět

cau mohl bych prosimtě přeložit ještě něaký songy od týhle kapely ? :) je super

180

Odpovědět

Dobrá skupina, též se přimlouvám za "The Worst Day Since Yesterday". (ano, jsem fanda SGU :D)

180

Odpovědět

Moc bych si přál zde vidět přelouženou písničku od Flogging Molly - Drunken Lullabies!
Díky! :)

180

Odpovědět

Flogging Molly jsou super a docela příjemně mě překvapilo, že se dostali až sem, ale proč proboha zrovna tahle písnčika a proč tahle verze? Naživo je to příjemné poslouchání a dobrá atmoséra, ale tady to vůbec nevyzní. Na web se hodí jiné věci: Devil's Dance Floor, Swagger, Tobacco Island a podobně.

180

Odpovědět

Nemůžu se dočkat Rock for People... I love Ireland :)

180

Odpovědět

A co takhle něco od Dropkick Murphys? :-)

190

Odpovědět

Tuhle písničku miluju, díky :)

180

Odpovědět

Na světě je jen málo věcí, které bych milovala tolik, jako Flogging Molly. Udělali jste mi neskutečnou radost, děkuju!! A určitě další písně od této skupiny, měla by se dostat více do povědomí :)

180

Odpovědět

Skladba je super, ale po pravdě video mi ji dost zadupalo do země.
Že zpěvák FM neni nijak přenadanej víme, ale tady je to vážně katastrofa - žádnej drive, věčně mimo a ploše - nic. A kvalita hudby? I kdybych nemluvil o zvuku (ze skladby neni skoro nic slyšet), tak je prostě ta písnička nějak odfláknutá (aranž, tempo, nasazení). nevim no... Nějak mi z toho videa vypadli Flogging Molly a zbyly jen záběry na lidi v LA.

183

Odpovědět

Díky za překlad, také se přimlouvám za: Worst day since yesterday
http://www.youtube.com/watch?v=GcfOvGB1gbE

181

Odpovědět

Pamatuju na víkend, kdy radio Beat mělo téma "Punk".

Po celou dobu panoval jakýsi klid, dokud nepustili Flogging molly.

Pak stačilo počkat jednu písničku a moderátor hned hlásil, že mu najednou přišlo hodně emailů, jak že se prý jmenovala ta skupina co předtím hrála a to jméno ten den opakoval ještě dvakrát. Je vidět, že opravdu dokáží zaujmout.
Já jsem jeden z těch lidí, co na tu skupinu narazili právě tam.

Podobnou muziku dělají třeba the killigans http://www.youtube.com/watch?v=Qv_rNsMTLcc.

180

Odpovědět

Áno, áno ,áno!!! Milujem túto skupinu a songy privítam :)

181

Odpovědět

Zdravím! Jestli je nějaká píseň od nich dobrá tak určitě' worst day since yesterday

181

Další