FPS Doug

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:3 661

Následující legendární úryvek pochází z webového seriálu Pure Pwnage, přesněji z páté epizody první série. Z tohoto dílu pochází i dnes již slavné "Boom Headshot". Předem upozorňuji, že se zde vyskytují některé termíny, které by však měl znát každý, kdo absolvoval základy online hraní.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Ahoj, Dougu. Kyle! Jak je, kámo? Od posledně jsme se neviděli. - Jak se máš? - Docela blbě. - Tak to je skvělý. - Jeremy praštil se show. - To je celej Jeremy. - Nechceš být teď hlavní hvězdou? Já? Proč ne. Můžeme natočit, jak hraju CS Source. Boom, Headshot!

Boom, Headshot! Takhle můžu tančit celej den. Zkus mě trefit. Tak dělej! Boom, Headshot! Nažer se, děvko! Tohle tady je moje PC. Je krutopřísný. JE KRUTOPŘÍSNÝ! Boom, Headshot! Jasně, mám rád střílečky.

Co k tomu říct. Není nad to zběsile lovit a zabíjet lidi. Chci říct, že mi tluče srdce. Tluče mi srdce! Ruce se mi třesou! Ruce se mi třesou! Ale stále střílím! Stále jim dávám headshoty! Je to jako Boom, Headshot! Boom, Headshot! Boom, Headshot! Nechceš si jít zaběhat, vole? - Můžem si jít zaběhat. - Jasně, ale co děláš s tím nožem? Co myslíš?

S nožem běháš rychleji. Každý běhá s nožem rychleji. A co budeš jako dělat? Co budeš přesně natáčet? To mě budeš pořád dokola natáčet, jak si podávám nooby? - Co jste dělali s Jeremym? - Různě jsme se procházeli. Procházeli? Já mám káru, kámo. Možná bych o sobě mohl něco říct.

Čas od času někde dělám, ale práci si moc nemůžu udržet. Pro lidi jako jsem já je to docela těžký. Můj táta vlastní obchod se zbraněmi, ale... Vím, že to nechce přiznat, ale když tam pracuju, tak je hodně nervózní. Když se mi totiž do ruky dostane zbraň, tak ji automaticky namířím na něčí hlavu. Někdy si říkám, že bych mohl jít do armády. Je to v podstatě stejné jako střílečka, až na tu lepší grafiku. Ale co když tam dostanu lag?

Tak je po mně. Dokonce jsem slyšel, že tam není respawn. Ale co máš dělat, když ses narodil pro střílečky? Nezbývá ti než hrát střílečky. Boom, Headshot! Dougu? Dougu, co se děje? Jsi v pořádku? Dougu, co se děje? Víš co, Kyle?

Radši bys měl jít, kámo. Radši bys měl jít. - Jsi v pohodě? - Prostě odejdi. Myslím to vážně. Zasraná lagující sračko... Líbí se ti to, sráči? Ty zkurvysynu! Zasranej lag! www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Haha, není to Brucie?

180

Odpovědět

Kde se divate na treti serii?Ja nasel na streamu jen prvni a druhou a i titulky jen pro prvni a druhou.

180

Odpovědět

kazdej beha s nozem rychleji .. lol :D

180

Odpovědět

Hej tak to je mazec!!BOOM!!HEADSHOT!!nej video co sem kdy viděl z cs

183

Odpovědět

Daddy's home: to je Jeremyho pes Dick

180

Odpovědět

jo jo, purepwnage je prostě nej

180

Odpovědět

Titulky pro všechny díly originální série PurePwnage http://www.titulky.com/index.php?FindUser=1809 + Přeložené díly najdete i na stream.cz http://www.stream.cz/?search_text=Pure+Pwnage&a=search

180

Odpovědět

tedka koukam na 3 serku... ten serial ma svuj humor a je jasny, ze se nebude libit klasickemu uzivateli internetu (to se mi na nem libi :) ), me jako jako cloveku uvedomelem o gamerske sfere ten serial sedl jak p***l na hrnec :)

180

Odpovědět

s nožem běháš rychleji :D

180

Odpovědět

treti krat to pozeram a stale sa smejem xD

180

Odpovědět

napis_komentar: Takže to vypadá, že to chápeš. :-)

180

Odpovědět

Nechápu to nízký hodnocení. Píčoviny jako jednorožec Charlie nebo ty dvě lamy, co zabily člověka jsou děsně trapný a mají takový vysoký hodocení :D njn, 100 lidí, 100 chutí

180

Odpovědět

thoumi: Hlavně, že bys to "nepřeložoval". :-D To se ti povedlo.

180

Odpovědět

It owns přeložit jako "krutopřísný" ?!
WTF OMG ROFL MAO! TO už bych to radši nepřeložoval, než to přeložit za takovou piece of s**t.

182

Odpovědět

amras:skillit to na pubu neni skill lamo... di hrat cwcka pak mozna budes skill

181

Další