68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:4 458
Speciální brýle Google Glass se nezadržitelně blíží. Budou obsahovat celou řadu vychytávek a usnadní vám také focení nebo natáčení videí. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak budete na ulici vypadat, až se s nimi pokusíte něco vyfotit nebo natočit?

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Milujem nové technológie...
Nemám žiadny telefon, ale čekujem technologie okolo.. Kôli obrazovke, batériam a hromade iných sr@ciek, ale toto ide úplne mimo mňa...Nevidím v tom budúcnosť a fakt netuším kto je cieľovka... asi ako Untouchable píše, zaritý geekovia...
Video pomerne vipné 5/10

1810

Odpovědět

Přece moderní hračička pro úchyly co budou natáčet zadky, výstřihy, posedávat s tím na pláži a nahrávat to na zpoplatněné pornostránky. V tom horším případě s tim uvidíme posedávat staré pány na dětském hřišti.

183

Odpovědět

1:11 Není to Amy z TBBT?

186

Odpovědět

není :)

180

Odpovědět

+blackbirdSpíš ten co hraje na piáno mi připomínal Kripkeho :)

182

Odpovědět

to tam predstavuje jak kdyby to mela bejt naka hracka pro uchylaky

182

Odpovědět

To bude zase nějaký moderní trend, jako ty velké barevné brýle co nemají žádné sklíčka, ale blbcové je nosí?

182

Odpovědět

ne asi... a zas s tim budou vsude vsichni machrovat, kdo vi co nemaj

180

Odpovědět

obejdu se bez těch brýlí stejně jako bez chytrého mobila :)

188

Odpovědět

na čo to bude , ach jáj toto oje celé zle !

180

Odpovědět

Celé je to (aspoň pro dnešní dobu) špatný koncept a obrovská bublina, kterou přiživují jen nadšení geekové. Jsem zastánce hi-tech udělátek, které budou inovačním přínosem a nějakým způsobem posune limity, které lidské tělo má, ale 90% věcí co prezentují tyhle brýle jsou mnohem pohodlnější na telefonu, který se vám vejde do kapsy a vyndáte ho za 1,5 vteřiny když potřebujete. Pro dnešní dobu bych se přikláněl spíš k inteligentním nárámkům/hodinkám, se kterýma se už letos roztrhne pytel a jsem za to rád. Decentní wearing doplněk, který sbírá notifikace z telefonu, stačí se podívat na zápěstí a mnoho dalších možných cest využití. Tahle větev gadgetů mi teda zvedá tlak mnohem víc, než nevkusné a useless "glass" :)

184

Odpovědět

asi tak, jedinou výhodu google glass vidím v navigaci :) protože budeš mít "cestu" pořád před sebou, takže půjdeš po žluté čáře a je to, naopak obrovskou nevýhodou je, že google bude mít přístup ke všem datům...

181

Odpovědět

+LOYFJá si taky myslím, že brýle budou mít využití pro lidi, co prostě mají při práci/koníčkách zaneprázdněný ruce. Jinak toho, že má google přístup k datům bych se nebál. Řekl bych, že v tvých datech se právě teď hrabou horší společnosti a jedinci...

184

Odpovědět

trapný

1827

Odpovědět

Jsem rád, že Google myslí i na velkou část populace která je určitým způsobem postižená. Pro některé lidi je totiž skutečně problém i zvednout ruku s mobilem nebo fotákem aby mohli volat nebo fotit.
Just kidding.
Už se fakt nemůžu dočkat videí kde zloději kradou brýle rovnou z nosu :D

183

Odpovědět

Cyborgs are coming

1814

Odpovědět

Až na to, že tenhle týpek nemá s kyborgem nic společnýho, že?

1827

Odpovědět

+Burgjo protoze cyborg je napul clovek a napul stroj, takze v tomhle smyslu mas pravdu ale on myslel ze za chvili si tyhle picoviny budem zadelavat do tela.

183

Odpovědět

Eyephone is the best, na Google Glass se*e pes.

1824

Odpovědět

+brojinzajimavy nemuzu zhodnotit tvuj komentar, protoze oboji je podle me p******a

185

Odpovědět

+brojinDarketah:
FUTURAMA

181

Odpovědět

+brojinaha tak tim se to vysvetluje, dobrej trolling

180