94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:986
Počet zobrazení:6 902

Obtloustlého hlídače parkoviště Guillerma, který se objevuje v pořadu Jimmy Kimmel Live, jste u nás mohli už jednou vidět. Tentokrát se vydal na slavnostní premiéru filmu Dannyho parťáci 3 a vyzpovídal tam řadu celebrit. Třeba Al Pacina, Dona Cheadlea, George Clooneyho a další. A hlavně narazil i na Kimmelovu nemesis, Matta Damona. Výsledek je jako vždy k popukání, protože jenom prosťáček jako on dokáže pokládat tak nezvyklé otázky hvězdám největšího kalibru.

VIDEO JE MOMENTÁLNĚ NEFUNKČNÍ

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

2012

Odpovědět

video opět nefunguje

210

Odpovědět

Video opraveno.

182

Odpovědět

Video nefunguje. x/

190

Odpovědět

a ten nejlepší otázku nepochopil :D to je pech jak svina :D

180

Odpovědět

Jellyly: Jak říká Shamy, akorát že to začalo ještě před tím, než se Damon skutečně v show objevil. Prostě jednou se Damonovi omluvil, že už nemají čas a stala se z toho taková "tradice", která vyvrcholila, když Damon skutečně přišel, přičemž ho Kimmel dlouze představoval a pak mu opět řekl, že už nemají čas. Samozřejmě, že je to celé jen hra, kterou tedy oba hrají s chutí dodnes a při každé příležitosti :-)

180

Odpovědět

Jellyly: Jimmy si kdysi Matta pozval do show, ale když Matt přišel, Jimmy jen řekl: "Promiň Matte, ale už nemáme čas." Od té doby si tihle dva dělají podobné naschvály. :D
např.: Písnička od Sarah Silvermann s Mattem, na kterou Jimmy odpověděl podobně. Pak i v Klubu krásných mužů, tak i tady :D

180

Odpovědět

vždyť na konci je vidět, jak se Damon otáčí, aby se nesmál do kamery. A pak mu cukaj koutky :D řekl bych, že to maj celý nahraný, celý ten jejich spor.

183

Odpovědět

Co je mezi Kimmelem a Damonem :D koukal jsem na kěkterá videa a evidentně si dělaj neuvěřitelné naschváli jak to vůbec začalo?? :D

180

Odpovědět

No ty poslední scény jako "Brade, Angelino, adoptujte mě!" a " Matte Damiane, došel nám čas.." to mě uzemnilo :D

180

Odpovědět

looool, no mohol ten koniec? :D:D guillermo je najlepsi :D

180

Odpovědět

:D :D Ten konec luxusníí :D :D

180

Odpovědět

Eda, máš to popletené:D Jimmy si Matta pozval do show a tam mu řekl, že není čas. Od té doby se spolu objevují v různých skečích (Klub krásnžých mužů, Bournovo ulitmátum - trailer s Guillermem..) a jako vtipnej dárek k narozeninám Kimmelova přítelkyně nazpívala s Mattam tuhle písničku:) Jimmy se pak dobře odplatil:)

180

Odpovědět

jestli jsem to vstřebal správně,.. tak Matt Damon je s bejvalkou Jimmyho Kimmela, a on se Damonoj mstí tak že ve sví šou nakonci řekl že ho chtěl pozvat ale "we are out of time",.. a jednou ho dokonce opravdu pozval, a když tam Damon došel tak mu řek že došel čas a ukončil show,.. Damon se mu taky pomstil nějakým videoklipem kde s tou holkou zpívá "I'm fucking Matt Damon"

182

Odpovědět

Kdo by nevěděl vo co go s tim Dammonem, tak tady je video http://www.youtube.com/watch?v=CE-qQjb3PbY&feature=related

180

Další