70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:8 623

Toto lechtivé a mnohdy dvojsmyslné video nám poskytne pohled na historii našich oblíbených sexuálních pomůcek. Zmiňované obrázky na Instagramu si můžete prohlédnout zde a zde

Přepis titulků

Představte si, že jste archeolog jako Indiana Jones. Vplazíte se do jeskyně, do které nikdo nevkročil po několik tisíciletí. Ve světle vyhasínající olejové lampy si všimnete něčeho v rohu. Zdá se, jako by to vytvořil člověk. Možná nějaký nástroj, socha nebo cenné žezlo. Přijdete blíže k poutavému objektu a odfouknete z něj prach a pavučiny. Je to dildo. Kamenné dildo, ostré.

19,2 centimetrů dlouhé. Mohlo být delší. Drazí diváci a souložníci, vítejte u Toto je historie a u honby za nejslavnějšími artefakty. Jmenuji se Guy a se svým týmem jsem se vsadil, že se v této epizodě vyhnu sexuálním narážkám. Ale bojím se, že to bude o koule... Ne! Toto je vážná diskuze o erotických pomůckách a my musíme proniknout hlouběji do minulosti. V jeskyni Hohler Fels ve Švábské Albě našli archeologové něco, co akademici nazývají kamenným penisem.

Ve skutečnosti jde o nejstarší známý penis na světě. Je starý 28 000 let, 19,2 centimetrů dlouhý a určitě vypadá jako pindík. Na co přesně byl používán, vás může překvapit. Asi ne na to, na co myslíte. Vrub na boku naznačuje, že byl tento penis používán jako zbraň, kterou jste někoho plácli přes pusu přesně tak, jak to děláme my s našimi zbraněmi. Nepopírejte to!

Dilda byla hojně používána v antickém Řecku. Vezměte si například 2 400 let staré Aristofanésovo dílo – Lysistrata. Ženy z Athén a Sparty už měly dost toho, jak spolu muži stále bojovali Přemýšlely, co by mohlo jejich muže odlákat od války, co by jim mohlo sházet, a přesto připomínat krev. Ano. Sexuální služby. Ženy se vydaly do Akropole v Athénách a přinutily muže zůstat stát venku. Muži toužili po ženách a ženy po mužích.

V dobře zvoleném verši vybízí vůdkyně žen svoji krajanku, aby použila olisbos, jak se tehdy říkalo robertkům. Každopádně to udělalo své, ženy vydržely a muži se zavázali k míru. Potom se konaly obří orgie. Olisby – množné číslo pro mé gramatické přátele – byly tehdy široce dostupné. Pro zasmání a Aristofanésovo potěšení muži před odchodem do války darovali svým krajankám oslibos. Doufali, že ženy dostatečně uspokojí, a nebudou tak mít důvod léhat s jinými.

Dildo bylo prostředkem hlubokého potěšení. Avšak v pozdějších úpravách díla pro školy byly překvapivě vynechány podrobnosti, jak křesťanské hodnoty nebyly k dildům nakloněny. Tři největší monoteistická náboženství volala na začátku našeho letopočtu po sexuální zdrženlivosti. Některé interpretace vykládaly fyzické potěšení jako hříšné a objekty potěšení neměly v těchto místech své využití. Soudy měly možnost potrestat takové hříšné jednání, které bylo spojováno s čarodějnicemi a souloží s ďáblem.

Ten měl samozřejmě penis z ledu. Proč by ho taky princ temnoty měl mít normálního. Z teologického hlediska je předmětem debaty, zdali andělé a padlí andělé vůbec nějaký penis mají. S příchodem moderní doby došlo k rozvodu soudů a církve, ale ty stejná morální poučení zůstala. Po Lutherovi se dokonce staly přísnějšími. I dnes některé americké církve tvrdě oponují používání sexuálních hraček.

Ale potom se z tak těsného prostoru zrodil vibrátor a to při hledání léčby hysterie. Hysteria pochází z řeckého slova pro lůno – hystera. Tehdy se myslelo, že nervové poruchy u žen, včetně hysterie, měly počátek v lůně. Podle tehdejšího učení trpěly tyto ženy nedostatkem sexu. Instrukce 19. století neříkaly "udělej si to sám", ale "jdi k doktorovi". Ten provedl masáž klitorisu, která vyvolala tzv. hysterickou záplavu. Co to znamená, si představte sami.

Procedura byla prováděna zcela vážně. Doktor stál co nejdále od pacientky, která byla pokryta ručníky a dalšími ochranami. Procedura byla poměrně náročná, a tak byla vynalezena pomocná ruka. Pohleďte na Pulsocon. který vypadá a funguje jako mechanický mixér. Používal se také Tremoussoir, který byl rovněž schopný vyvolat u žen záplavu. První elektrický vibrátor vstoupil do služby v roce 1880. Granvillovo kladivo, pojmenované po svém vynálezci Granvillovi, bylo původně k dostání jen pro klinické účely.

Domácí varianta se objevila o 20 let později a byla představena firmou Hammilton Beach v roce 1902. Stala se podkladem pro vznik tampónů a dámských vložek. Něčeho, o čem se ženy u večeře nebavily. Ve dvacátých letech vymizel, než 60. léta všechno změnila a sexuální hračky zažily svůj vzestup. Knihy jako Sexuální potěšení a Vše, co jste chtěli vědět o sexu vyvolaly velký zájem.

Sexuální terapeuté, nová profese zabývající se starým problémem, doporučovali všechno, co plnilo svůj účel. V kurzu byla východní literatura. Kámasútra, až dosud uzavřená a nikým neprobádaná v nejhlubších a tajemných částech knihoven, se dostala k lidem. Zmiňuje kroužky na penis a improvizované připínáky. Kuličky Smartballs jsou pravděpodobně taky z Asie.

V roce 1968 zamávalo Hitachi Kouzelnou hůlkou. Ta se stala nejdoporučovanější hračkou sexuálních terapeutek Ruth Westheimerové a Betty Dodsonové. Kouzelná hůlka způsobila sexuální revoluci. Tehdy feministky tyto hračky kritizovaly jako falocentrické, které berou jen malý ohled na ženské erotogenní zóny. Za nějakou dobu vedly nové studie ženské sexuality k vývoji nových hraček. Filmy a televize měly velký vliv na odstranění tabu sexuálních hraček.

V Sexu ve městě se mluví o vibrátoru Králíčkovi. Po diskutovaném dílu se stal bestselerem. Podobná věc se stala Hitochiho Kouzelné hůlce, když v roce 2002 byla po nějaký čas vyprodána po jejím zmínění v dalším dílu. Toto odvětví sexuálního průmyslu dosáhlo nového stupně po vydání 50 odstínů šedi, když si spousta lidí zařídila svoji místnůstku a postavila se k tomu čelem.

Podle průzkumů v USA polovina mužů a žen používá vibrátory nebo dilda a to spolu nebo samostatně. Mezi homosexuály je toto číslo větší, okolo 70%. Minulý rok vybraly Alexandra Fineová a Janet Liebermanová skrze crowdfunding 2 miliony dolarů na výrobu sexuálních hraček pro páry, které můžete používat a rukama se věnovat něčemu jinému. Od roku 2010 prodává holandský online sex shop muslimům pomůcky, které jsou v souladu s jejich vírou.

Prodeje tak dnes už ovlivňují jen různá omezení. Například v mé milované Anglii nemůžete vystavit dildo ve výloze. Některé země jako Indie zakazují sexuální hračky úplně. Je to zvláštní, když si uvědomíte, že indická Kámasútra je stále na vrcholu sexuálního vesmíru. Více o této knize se dozvíte kliknutím sem. Lidé k poskytnutí sexuálních potěšení vyvinuly od svého počátku spoustu zajímavých věcí. Podívejte se na náš Instagram, kde máme jeden nebo dva kousky, které jsme odkryli během našeho výzkumu.

Co najdou archeologové, až za 10 000 objeví naše pozůstatky? Staré knihy, povalené sošky nebo mp3 přehrávače budou určitě zastaralé. Ale sexuální hračky mají výdrž. Kdo ví, třeba přežijí jako odkaz 21. století. Co si o nás ti lidé pomyslí? Byli jsme svobodomyslní, zdraví lidé? Nebo jsme zašli příliš daleko? Napište nám, co si myslíte, a taky, jestli jsem podle vás vyhrál sázku!

Jmenuji se Guy, díky za pozornost a uvidíme se příště.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

if you really want to watch some thing amazing and New Visit now and enjoy https://porntubeporn.com Visit now

00

Odpovědět

Na to se neda divat, tak nudnej vyklad jsem nezazil ani od navodu na pouziti mopu...

67

Odpovědět

Dá se na to dívat úplně v pohodě...takže pokud jsi chtěl něco zábavného, tady je odkaz http://www.tubxporn.com/ :-) Jinak to bylo super z hlediska historického :-)

00

Odpovědět

Sexuální hračka v souladu s islámem
http://www.designbuy.cz/sortiment/1/1495_h.jpg
:-D

466

Odpovědět

a tohle si narvou do zadku teda cele ? :D

31

Odpovědět

Tvůj komentář byl nahlášen ! hned to smaž ! ty rasisto !

02

Odpovědět

+Klára KlátilováTy asi taky šukáš ráda kozy (zvířata) co? xD

00

Odpovědět

Kdo ví, jestli ten kamenný penis nebyl jen na zkrocení nějaké pořádné nymfy... Jako zbraň to sice působí děsivě (nechtěl bych dostat obřím pérem přes hlavu), ale i až moc komicky a neprakticky.

180

Odpovědět

Stále nechápem, čo má náboženstvo proti používaniu pomôcok. Je síce pravda (pocitovo) že klasický sex plný romantiky a bez pomôcok mi príde božský a sex s použitím pomôcok, kostýmov atď. viacej diabolský :) Takže áno, chápem že pocitovo sa niekomu mohli zdať pomôcky ako diablové nástroje. Ale nemyslím si, že je na tom niečo zlé. Keď som hladný, spravím si chleba. Keď mám chuť na niečo dobré, pouźijem pár hrncov a uvarím si niečo lepšie :)

59

Odpovědět

Je potřeba víc božích bojovníků či nárůst věrného stádečka. Když to nemá být pro zábavu, tak je daleko větší šance, že budeš mít parchanty, jen kvůli tomu aby jsi si jednou za čas mohl aspoň tradičně zasunout...

67

Odpovědět

Křesťanství bylo vždy proti věcem okolo sexu ale zneužívání malých chlapců jim proti srsti nikdy nebylo

2110

Odpovědět

+x modernaTohle taky nechápu. Okej kdyby se našel jeden úchylák co znásilní ministranty..okej chyba jednotlivce. Ale těch případů bylo a je mnoho. Prostě další zvrácená křestanská tradice. Obecně co čekat od lidí kteří jsou tak neschopní ve svých životech že se musejí upínat k imaginárnímu kamarádovi. Jako neberte to zle. Taky mám imaginární kamarády ale ne tak zvrácené jako Ježíše.

99

Odpovědět

+Morcejsi mi pripomnel film pozemstan z roku 2007. zajimave to tam resi.

30

Odpovědět

+pan Mrtva veverkaPořád uvěřitelnější než Bible

29

Odpovědět

Zase teologická debata erudovaných odborníků... Pane Bože.

92

Odpovědět

Stále nevím, proč někdo řeší knížku starou 19 století, doba se posunula a to i způsob zábavy a zvyků. Navíc nejhorší na nich je interpretace a jednání podle víry, ne samotná víra.

26

Odpovědět

Z té pseudointelektuality všech komentátorů se mi chce zvracet.

62