93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:701
Počet zobrazení:10 271

PornHub přichází s vynálezem, který může zachránit životní prostředí. Nasaďte si Honinky a nabíjejte si přes USB jakékoliv zařízení.

Přepis titulků

Napadlo vás někdy, kolik hodin denně strávíte online? A kolik energie během toho spotřebujete? Víme, jak hrozně rychle nám docházejí přírodní zdroje a kolik zplodin se během výroby energie vytvoří. Využíváte ji pokaždé, když zapnete počítač. Na PornHub si uvědomujeme, že když uživatelům nabízíme miliony hodin obsahu, stáváme se součástí problému. Proto chceme ukázat mužům, že mohou zachránit planetu tím, co umí nejlépe.

PornHub představuje Honinky. První model moderní technologie, díky které mohou muži milovat planetu tím, že milují sami sebe. Je to zařízení, které generuje energii pohybem a adaptuje se na každodenní činnosti. Funguje během nejuspokojivější části dne. Generuje elektřinu z přírodního zdroje, z lidské síly. Funguje to takto.

Honinky obsahují váleček s malým závažím uvnitř. Energie se vytváří pohybem nahoru a dolů. Všichni víme, kdy se tento pohyb používá, ne? Můžete si k nim přes USB připojit jakékoliv zařízení, které chcete nabít. Telefon, notebook, fotoaparát nebo tablet. A hotovo. Vytváříte oplzlou energii. Zorganizujte eko-orgie nebo změňte flákajícího se spolubydlícího v produktivní osobu. A když vás přistihne partnerka, můžete tvrdit, že jste chtěli ušetřit za elektřinu.

Možnosti jsou neomezené. Přihlaste se jako betatester a brzy budete moci využít speciálního programu odměn, který jsme připravili pro naše honící válečníky. A Honinky se samozřejmě hodí pro obě pohlaví. Fungují stejně i u žen. Dámy a pánové, nyní máte elektřinu ve svých rukou.

PornHub. Masturbujte pro dobro lidstva. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Blog s poděkováním překladateli tohoto videa http://honinky.blogspot.cz/2015/03/proc-vlastne-honinky.html

60

Odpovědět

Prosím, řekněte, že to fakt existuje ! :D

140

Odpovědět

na podobným principu fungují ručně dobíjecí svítilny

60

Odpovědět

a Babiš na to už vyjednává dotace v rámci obnovitelné energie :)

140

Odpovědět

HONINKY :DD TO BUDE ASI NĚCO PRO TUTY CHLAPCE https://www.youtube.com/watch?v=j7pr1gfIKvc

24

Odpovědět

A ČEZ nebude mít co žrát :DDD

380

Odpovědět

na toto som čakal beriem si rovno dva!

90

Odpovědět

Konečně může komunita z videačesky zachránit svět ;) Málokde se totiž vidí taková koncentrace pubertálních nerdských honičů jako tady v komentech ;)

2821

Odpovědět

Už jsi byl mávat ruskejma vlaječkama před americkou kolonou ? Jistě tě tam postrádají.

2910

Odpovědět

+KICKBALLTo že mi komunismus připadá jako nejsprávnější ideologie, neznamená že mám něco proti americké koloně ;) Ba naopak jsem příjezd amerických vojáků uvítal.

710

Odpovědět

+KICKBALLUpřímně by mne zajímalo, co si představujete pod pojmem "komunismus".

165

Odpovědět

+KICKBALLIdeológia, ktorá zakazovala slobodu slova a za vlastný názor ľudí zatvárala do cieľ, prípadne rovno odstránila :D Naozaj najsprávnejšia :D :D :D Tak dobre som sa už dávno nezasmial.

512

Odpovědět

+KICKBALLJohan3k:
To, co popisujete, není žádná ideologie, nýbrž praxe, a nikoli komunismu, nýbrž totalitní moci. Praktikovala ji levice i pravice, feudálové i kapitalisté, křesťané, muslimové, hinduisté, ateisté. I demokracie stála plno gilotinovaných hlav. Se světonázorem to nemá společného pranic, a máte-li ten pocit, jste pouze špatně informován. Dobře se bavte.

116


Odpovědět

Proto si se přece k této komunitě přihlásil ne?

83

Odpovědět

já mít honiky tak bych spálil jakýkoliv zařízení který bych na ně napojil :D

341

Odpovědět

Konečně máme práci pro černochy z Afriky, akorát si myslím, že délka přirození je v tomto případě nevýhodou a jde spíš o frekvenci...

1823

Odpovědět

sakra, že to nevymysleli když nám bylo patnáct roků :-)
nemuseli by stavět Temelín
proto asi rakouští honimírové nepotřebují naše jaderné Volty

471

Odpovědět

typicky české preklady názvov :D

1317

Odpovědět

náhodou video jsem viděl už před pár měsíci, ale ten název mě k němu přivedl znova. "Honinky" - výborný nápad Mithril;)

00

Odpovědět

No dobre, ale fakt,ze masturbaci vysycha micha tam vubec nezminili. :-D

3927

Odpovědět

Co mícha... daleko horší je, že pokaždý když někdo masturbuje, tak bůh zabije kotě :(

1747

Odpovědět

+BullOverHajzl...

90

Odpovědět

+BullOverJeště že o tom neví Stephen Fry

80

Odpovědět

Chalani čo poviete na to ,keby sme video mali radi za portál ,ktorý ho vydáva.... ale tie kecy čo vypúšťa ,sú pre nejakých zakomplexovaných sráčov.

265

Odpovědět

how to order your sexual life

229

Odpovědět

nerozumím jazyku tvého kmene -_-

913

Odpovědět

+monratnerád ti to píšem ale tomu pochopia asi chlapi... zdá sa mi že u vás vedľa v republike vyrastá veľa nímandov :D a Tomu druhému ak si nerozumel tak si daj facku.

284

Odpovědět

+monratto čo ti to video povie je ,že keď kukáš videjka na pornhube tak si degeško. Ja si rád s frajerkou pozriem video na ich stránke. A preto tvrdím , že to video je určené len pre kreténov (osloví len kreténov). Ak ťa to video uráža tak ma to mrzí :D :D :D

177

Odpovědět

+monrat"to čo ti to video povie je ,že keď kukáš videjka na pornhube tak si degeško"
Kde si to vzal??? Každej kouká na p***o a každej masturbuje. To video je jen sranda. Nemá nikoho nijak urážet, ani nic podobnýho.
Proč by to mělo oslovit jen kretény? Proč by to mělo někoho urážet?
Já vážně doufam, že jsi jen troll.
.
A nauč se prosím vyjadřovat svoje myšlenky nějakym normálnim způsobem, na tohle abych hledal překladač (nemyslim slovenštinu, ale skladbu vět (např. "Chalani čo poviete na to ,keby sme video mali radi za portál ,ktorý ho vydáva" může mi prosím někdo vysvětlit, co tim chtěl vlastně říct?)).

1002

Odpovědět

+monratBullOver: Vysvetlím ti tú vetu. Chalani čo poviete na, keby sme video mali radi za portál, ktorý ho vydáva. čo keby sme mali radi to video z dôvodu ,že je od Pornhubu ale inak stojí za veľké kulové. Pochopil si dáva ti to zmysel už? asi som precenil uživateľov tohto webu. A ďalšia vec. Oslovenie kreténov v tomto prípade znamenalo. Že nemá hlbšiu myšlienku a dať hodnotenie 9,42 takejto kope hnoja je super :D a ja som troll aspoň viem triediť plevel

131

Odpovědět

+monratBullOver: Já myslím, že to ani není věta, ale jen změť náhodně vygenerovaných slov.

533

Odpovědět

Tak ten překlad názvu produktu se vážně povedl. :D

2072

Odpovědět

Úprimne ? naser si :)

233

Odpovědět

Vdaka pornhub som uz vysadil les, teraz nasleduje vystavba elektrarne. Majte sa :)

461

Další