Přidat do sledovaných sérií 49
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:4 619

I dnes je volba Hudebního klenotu 20. století bohužel inspirovaná nedávným úmrtím. 6. května podlehl rakovině jater Errol Brown, frontman skupiny Hot Chocolate, která byla populární hlavně v 70. a 80. letech. Píseň You Sexy Thing (1975) měla úspěch nejen v hitparádách, ale je oblíbená i u filmařů a byla použita hned v několika filmech.

 

Přepis titulků

Věřím na zázraky. Kde ses tu vzala? Sexy kočko. Věřím na zázraky. Od té doby, co ses tu zjevila. Sexy kočko. Kde ses tu vzala, kotě? Jak jsi věděla, že zrovna tebe potřebuju?

Jak jsi věděla, že tě tak hrozně potřebuju? Jak jsi věděla, že ti ochotně dám své srdce? Včera jsem patřil k osamělým lidem. Teď tu se mnou ležíš a miluješ se se mnou. Věřím na zázraky. Kde ses tu vzala? Sexy kočko. Věřím na zázraky.

Od té doby, co ses tu zjevila. Sexy kočko. Kde ses tu vzala, anděli? Jak jsi věděla, že budu ten pravý? Vědělas, že jsi všechno, za co jsem se modlil? Vědělas, že každou noc a každý den, každý den jsem potřeboval lásku a uspokojení? Teď tu se mnou ležíš a všechno mi to dopřáváš.

Včera jsem patřil k osamělým lidem. Teď tu se mnou ležíš a miluješ se se mnou. Věřím na zázraky. Kde ses tu vzala? Sexy kočko. Věřím na zázraky. Od té doby, co ses tu zjevila. Sexy kočko.

Dotýkej se mě. Dotýkej se mě, kotě. Zbožňuju, jak mě objímáš, kotě. Nepřestávej mě milovat, kotě. Nepřestávej mě milovat, kotě. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Já jsem si teda hned vzpomněl na tuhle scénku :D
https://www.youtube.com/watch?v=TWQoGhyKdRU

01

Odpovědět

Keby taká pesnička vznikla dnes, tak sa vzbúria všetky feministky a spravia taký bordel, že tú kapelu by poslali na trest smrti. Nazývať ženu "sexy thing" to už sa dnes nemôže. To je propagácia ženy ako čisto sexuálneho objektu. To by sa z toho dnes išli všetci posrať. Rovnoprávnosť nadovšetko. Čakám kedy mužom budú sekať penisy, lebo ženy predsa tiež žiadne nemajú.

106

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že feminismus dosáhl svých hlavních cílů, především pak zrovnoprávnění, je už jako takový zbytečný. A ty radikální feministky stejně nikdo nebere vážně. I když se na některý z nich nahoře bez hezky kouká, to je fakt. :D

33

Odpovědět

To se nechytne...

318

Odpovědět

Přeložte Rap God od Eminema

916

Odpovědět

Asi se tu usídlil nějakej šotek Dolůpalcovníček :D

27

Odpovědět

Si nemůžu pomoct :D ale když slyším tenhle song, vzpomenu si jedině na tohle: https://www.youtube.com/watch?v=t8i3Z-JObYU

127

Odpovědět

Přesně! Když jsem asi před 15 lety tuhle písničku slyšel poprvé, bylo to s tímhle klipem :)

10

Odpovědět

Ty jeho kalhoty mi hned zlepšily náladu :D

93