Přidat do sledovaných sérií 45
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:2 146
Vánoce jsou už sice za námi, ale sváteční klasika Láska nebeská (Love Actually) se dá zkouknout kdykoliv. A právě v tomto legendárním filmu zazní i píseň z dnešních klenotů.
The Bay City Rollers jsou skotská pop rocková kapela, která získala popularitu během 70. let. Mluvilo se o nich dokonce jako o novodobých Beatles. Píseň "Bye, Bye, Baby" původně napsali členové skupiny The Four Seasons v roce 1965. Romantický text není o rozpadu vztahu, nýbrž o jeho přerodu z dětské lásky v dospělou. Svoji coververzi songu nahráli The Bay City Rollers o deset let později (1975), píseň se 6 týdnů držela na špici bristké hitparády a téhož roku byla nejprodávanějším singem v zemi (prodáno přes milion kopií).  

Přepis titulků

If you hate me after what I say, can't put it off any longer. Just gotta tell her anyway. Bye bye baby, baby goodbye. Bye bye baby, don't make me cry. You're the one girl in town I'd marry. Girl, I'd marry you now if I were free. I wish it could be!

I could love you but why begin it, 'cause there ain't any future in it. She's got me but I'm not free so… Bye bye baby, baby goodbye. Bye bye baby, don't make me cry. Wish I never had known you better. Wish I knew you before I met her. Gee, how good it would be for me. Should have told her that I can't linger, there's a wedding ring on my finger.

She's got me but I'm not free so… Bye bye baby, baby goodbye. Bye bye baby, don't make me cry.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

poprosil by som, ako dlhodby slusny fanusik, k mojim narodeninam, prelozit Jamie T - Sheila (Official Video), vopred diky

02

Odpovědět

Klučíci dělají odjakživa muziku jen na balení holek. Jako třeba pak o 34 let později N' Sync a jejich Bye Bye Bye. Tak to bylo je a bude. Fungující formulka, tak proč ne.

50