Belinda Carlisle - Heaven Is A Place On EarthHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:6 043

Belinda Carlisle je úspěšnou americkou zpěvačkou z Kalifornie, která byla na vrcholu slávy především v 80. a 90. letech. Původně začínala v punkové kapele The Germs, ale poté se svou kamarádkou založila kapelu The Go-Go's. Když se i tato kapela v roce 1984 rozpadla, Belinda se vydala na sólovou kariéru. Její hit Heaven Is A Place On Earth pochází z jejího druhého alba Heaven on Earth, které nahrála v roce 1987.

Přepis titulků

Zlato, víš, co je opravdu cenné? Nebe je místem na Zemi. Říkají, že v nebi se nám dostane lásky, ale my z nebe uděláme místo na Zemi. Nebe je místem na Zemi. Když padne noc, budu čekat, až půjdeš kolem. Svět je plný života, venku na ulici slyším křik dětí.

Když vejdeš do mého pokoje, přitáhneš mě k sobě a dáme se do pohybu. Začneme se točit pod hvězdným nebem a v záchvatu lásky mě zvedneš do vzduchu. Zlato, víš, co je opravdu cenné? Nebe je místem na Zemi. Říkají, že v nebi se nám dostane lásky, ale my z nebe uděláme místo na Zemi.

Nebe je místem na Zemi. Když se cítím osamělá, přijdu k tobě a ty mě odvedeš domů. Když se ztratím na moři, slyším tvůj hlas, který mě přivede zpět. V tomto světě teprve začínáme rozumět zázraku žití.

Zlato, předtím jsem se bála, ale teď jsem se toho strachu zbavila. Zlato, víš, co je opravdu cenné? Nebe je místem na Zemi. Říkají, že v nebi se nám dostane lásky, ale my z nebe uděláme místo na Zemi. Nebe je místem na Zemi. V tomto světě teprve začínáme rozumět zázraku žití.

Zlato, předtím jsem se bála, ale teď jsem se toho strachu zbavila. Zlato, víš, co je opravdu cenné? Nebe je místem na Zemi. Říkají, že v nebi se nám dostane lásky, ale my z nebe uděláme místo na Zemi. Nebe je místem na Zemi.

Nebe je místem na Zemi... Nebe je místem na Zemi... Nebe je místem na Zemi... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kam se podělo metalové okénko? :(

00

Odpovědět

Hmmm Belinda, ty dračica jedna. Až som začal žiarliť na toho škareďáka z klipu. :D

30

Odpovědět

Tohle na osmdesátkových klipech miluju. Taková ta až roztomilá hravost

80

Odpovědět

A hned mám zase chuť pustit si San Junipero.... Chjo...(kdyby to někoho zajímalo, tak je to Black Mirror 3x04)

40

Odpovědět

0:28 Heaven is a place on Earth, když jí nakládáš zezadu u zdi. Ou yeaaah. Holka ví. :)

75

Odpovědět

co je to uuuuuu heaven? nebo co to tam teda zpiva?

18

Odpovědět

Nebe na zemi je všude, kde se vyskytují lidé jako jsi ty. Žij dlouho a blaze.

151