Přidat do sledovaných sérií 45
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 815

"Pour Some Sugar on Me" pochází z dílny britské kapely Def Leppard, konkrétně alba Hysteria (1987).
Kuriózní příběh se váže jak k videoklipu, tak textu písně. Jako první byl natočen videoklip v honosném irském sídle, kde probíhá demolice rukou statné dělnice s kladivem. Po úspěchu singlu v USA se členové kapely svorně shodli, že ten klip je děs, a pro americký trh natočili verzi koncertní. A dobře udělali; MTV videoklip zařadilo na 1. příčku TOP 300 v roce 1991.
Zásadní část textu vznikla, když hudebníci popíjeli čaj a Joe Elliot poprosil kolegu o cukr. Na otázku, kolik chce kostek, odpověděl: "Je mi to jedno, prostě mě pocukruj." Víc angličtější to být nemůže. :D

Přepis titulků

Láska je bomba. Láska je bomba. Láska je bomba, tak pojď na to, bejby, jako moje milenka s radarovým telefonem. Vypadáš jak rajda, coura z videoklipu. Demoliční ženská, můžu být tvůj chlap? Ukaž svoje pozlátka a třpytky, milenko z televize, buď se mnou celou noc. Někdy, kdykoliv, pocukruj mě. Malá slečno nevinná, oslaď mě! No tak! Vezmi láhev, zatřes s ní. Vylez z ulity, přestaň se bránit!

Prostě mě pocukruj ve jménu lásky. Prostě mě pocukruj, no tak, nažhav mě. Zasyp mě svým cukrem, pořád nemám dost. Jsem žhavej, lepkavě sladkej, od hlavy až k patě! Poslyš! Červená, oranžová, zelená, jeď! Bláznivá malá ženská v one man show. Královna zrcadel, figurína, rytmus lásky. Sladkej sne, sacharine, odvaž se!

Odvaž se! Musíš malinko zmáčknout a trochu víc poškádlit, telefonní techničko, zaťukej mi na dveře. Někdy, kdykoliv, pocukruj mě. Malá slečno nevinná, oslaď mě! Ještě trochu přidej! Vezmi láhev, zatřes s ní. Vylez z ulity, přestaň se bránit! Prostě mě pocukruj ve jménu lásky.

Prostě mě pocukruj, no tak, nažhav mě. Zasyp mě svým cukrem, pořád nemám dost. Jsem žhavej, lepkavě sladkej, od hlavy až k patě! Ty máš broskve, já šlehačku, chuť sladká jako sacharin. Protože jsem žhavej a co? Lepkavě sladkej! Od hlavy až k patě! Sladíš? Jednu kostku, nebo dvě? Vezmi láhev, zatřes s ní. Vylez z ulity, přestaň se bránit!

Prostě mě pocukruj ve jménu lásky. Prostě mě pocukruj, no tak, nažhav mě. Zasyp mě svým cukrem, pořád nemám dost... Oslaď mě! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jééé jak já nemám rád tenhle b***a (glam) Metal. Banda trancek co zpívá o balení holek. Noční můra.

310

Odpovědět

Jojo, v době Hysterie to mělo vysokou úroveň. Silný skladby a samozřejmě jejich "přednes". Po albu Slang (které se mi taky líbilo, i když bylo už "jiný) jsem je přestal poslouchat. Protože to byla nuda. Kvalitní, ale nuda.

51

Odpovědět

Tak po to se můžu podepsat, naprostý souhlas.

40

Odpovědět

Tahle pisen hraje u Conanova stareho spotu, jde myje svuj stul :D

21

Odpovědět

Jedna zajímavost, která je vidět i v klipu, ale ne každý si jí všimne. Bubeník, Rick Allen, má jen jednu ruku. O levou ruku přišel při nehodě, ale bubnovat kvůli tomu nepřestal. Všechna čest. :)

161

Odpovědět

Všiml jsem si, ale nebyl jsem si jistý a nevěnoval tomu pozornost.
"Dám ti jednu dobrou radu do života. Nikdy nehajluj z otevřeného okna autobusu..." :)

21