Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:2 647
„All I Have To Do Is Dream“ je píseň slavných Everly Brothers z roku 1958. Autorem je Boudleaux Bryant, který v té době tvořil skladatelské duo se svou ženou Felice. Text je psán jako báseň v rytmu AABA a magazín Rolling Stone píseň zařadil na 141. místo nejslavnějších hitů světa. 

Přepis titulků

Snít, snít, snít, snít… Snít, snít, snít. Když tě chci mít v náručí, když tě chci s celým tvým šarmem, kdykoliv tě chci, tak mi stačí jen snít. Snít, snít, snít. Když jsem v noci smutný a toužím, abys mě pevně stiskla, kdykoliv tě chci, tak mi stačí jen snít. Hned můžeš být má, můžu chutnat tvé rty od vína, kdykoliv, v noci i ve dne.

Jediný problém je, ach jé! Že prosním celý svůj život. Potřebuju tě, až z toho zmírám, tak moc tě miluju, a proto kdykoliv tě chci, tak mi stačí jen snít. Snít, snít, snít, snít… Hned můžeš být má, můžu chutnat tvé rty od vína, kdykoliv, v noci i ve dne. Jediný problém je, ach jé!

Že prosním celý svůj život. Potřebuju tě, až z toho zmírám, tak moc tě miluju, a proto kdykoliv tě chci, tak mi stačí jen snít. Snít, snít, snít, snít…

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Noční mura z elm street 2010 pieseň v záverečných titulkách mi spravila úsmev na tvári :)

30