Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:1 975

Kids in America je song britské zpěvačky Kim Wilde z jejího debutového alba, vydaného roku 1981. Singl byl převážně inspirován synth-popovým stylem kapely Orchestral Manoeuvres in the Dark (OMD) a Garym Numanem a v domácí singlové hitparádě se na druhém místě držel po dva týdny. První příčku obsadil ve Finsku a Jižní Africe a v první desítce bodoval napříč Evropou, v Austrálii i na Novém Zélandu. V Kanadě a USA se dostal do první čtyřicítky a celosvětově se prodalo přes tři miliony kopií. Píseň se dočkala mnoha coverů od umělců různých žánrů.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vyhlížím ven špinavým oknem, ve městě pode mnou auta spěchají. Já tu sedím a přemýšlím proč. Páteční noc a všichni jsou v pohybu, cítím tu horkost, ale je uklidňující, jdu taky. Hledat rytmus toho špinavého města. V centru, kam mladí míří, v centru, kde mladí vyrůstají.

Jsme děti v Americe. Jsme děti v Americe. Všichni žijeme jen pro hudbu kolem nás. V jasných světlech se hudba zrychluje. Hochu, nekoukej na hodinky, už ani jeden pohled. Já neodcházím, zlato, ani náhodou. Celebrity mi nedělají problém. Později, zlato, řekneš, že to nevadí.

Víš, že život je krutý, život nikdy není laskavý. Ti hodní neudávají tempo, ti hodní nezískají slávu. Jsme děti v Americe. Jsme děti v Americe. Všichni žijeme jen pro hudbu kolem nás. Pojď blíž, zlato, to je lepší. Musíš prožít něco nového a je to fajn. Ach, nepřestávej, zlato, drž mě pevně.

Venku už přichází nový den, venku se rozrůstá předměstí do všech stran. Ještě nechci jít, zlato. Z New Yorku do východní Kalifornie přichází nová vlna, varuju vás. Jsme děti v Americe. Jsme děti v Americe. Všichni žijeme jen pro hudbu kolem nás. My jsme děti, my jsme děti, jsme děti v Americe.
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vyzerá ako stará Taylor Swift :)

32

Odpovědět

verziu od troch sestier ma radsej

03