Přidat do sledovaných sérií 50
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:3 609
„You Don't Own Me“ je populární píseň skladatelů z Filadelfie Johna Madary a Davida Whitea. Nahrála ji zpěvačka Lesley Gore v pouhých 17 letech roku 1963. V roce 2016 vešla do síně slávy ocenění Grammy. Zpěvačka k tomu řekla: „Bylo to asi takhle: Bylo mi sedmnáct a mohla jsem si vesele z pódia ukazovat na lidi za zpěvu ‚nejsem váš majetek‘.“

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Nejsem tvůj majetek, nejsem jen další z tvých hraček. Nejsem tvůj majetek, tak mi nezakazuj chodit s jinými. A neříkej, co mám dělat. Neříkej, co mám říkat. A prosím, když spolu jdeme ven, nechlub se se mnou, protože… Nejsem tvůj majetek, nesnaž se mě změnit. Nejsem tvůj majetek, nechtěj mě spoutat, stejně nezůstanu. Neříkám ti, co máš říkat.

Neříkám ti, co máš dělat. Tak mi dovol být sama sebou, víc po tobě nechci. Jsem mladá a miluji to. Jsem volná a miluji to. Žít život, jak chci. Říkat a dělat si, co chci. A neříkej, co mám dělat, ach, neříkej, co mám říkat. A prosím, když spolu jdeme ven, nechlub se se mnou. Neříkám ti, co máš říkat, ach, neříkám ti, co máš dělat. Tak mi dovol být sama sebou, víc po tobě nechci. Jsem mladá a miluji to.

Jsem volná a miluji to…

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkná písnička.

81