Přidat do sledovaných sérií 50
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:5 609

Dnes si trochu zavzpomínáme na léto a přinášíme vám jednu ze starších písní americké zpěvačky. Skladba La isla bonita (v překladu Krásný ostrov) vyšla v roce 1986 na jejím třetím albu True Blue a patří mezi úspěšnější písně, jelikož v některých zemích dobyla první příčky hitparád. Zajímavostí je, že melodie byla nejprve nabídnuta Michaelovi Jaksonovi, ale teprve když odmítl, ujala se toho Madonna a napsala svůj text.

Přepis titulků

Como puede ser verdad. Poslední noci jsem snila o San Pedru, jejich píseň jsem znala, jako bych nikdy neodešla. Dívka s uhrančivýma očima, vše se to zdá jako nedávná minulost.. Tropický ostrovní vánek, divoká a nespoutaná příroda, sem prostě patřím. La Isla Bonita.

Když začala hrát samba, slunce viselo vysoko na obloze. Zněla mi v uších a štípala mě v očích, ta španělská ukolébavka. Zamilovala jsem si San Pedro, vábil mě teplý vítr od moře. Te dijo te amo. Modlila jsem se, aby čas neubíhal tak rychle. Tropický ostrovní vánek, divoká a nespoutaná příroda, sem prostě patřím.

La Isla Bonita. Když začala hrát samba, slunce viselo vysoko na obloze. Zněla mi v uších a štípala mě v očích, ta španělská ukolébavka. Chci být tam, kde slunce ohřívá nebe, když je čas na siestu, můžeš sledovat, jak se prochází. Nádherné tváře a žádné starosti, na místě, kde dívka miluje chlapce a chlapec... miluje dívku.

Poslední noci jsem snila o San Pedru, vše se to zdá jako nedávná minulost. Tropický ostrovní vánek, divoká a nespoutaná příroda, sem prostě patřím. La Isla Bonita. Když začala hrát samba, slunce viselo vysoko na obloze. Zněla mi v uších a štípala mě v očích, ta španělská ukolébavka. Tropický ostrovní vánek, divoká a nespoutaná příroda, sem prostě patřím.

La Isla Bonita. Když začala hrát samba, slunce viselo vysoko na obloze. Zněla mi v uších a štípala mě v očích, ta španělská ukolébavka. Te dijo te amo. El dijo que te ama. La Isla Bonita. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zajimava ze ta spina sni o Kube a pritom tam nezije :DD

07

Odpovědět

Ostrov San Pedro patří Belize

00

Odpovědět

těch pár španělských vět se taky mohlo přeložit ...

22

Odpovědět

jejich jazyky jsou omezené pouze na angličtinu ;)

11

Odpovědět

+nální kolíkasi tak nějak -_- sice tohle vubec neni složitý ...

02

Odpovědět

+asdfnojo bohužel tohle tu nikdy nepřeloží ale můžeš navštívit jeden nejmenovaný web kde jsou o něco profesionálnější a věrnější svým fanouškům

02

Odpovědět

by mě zajímalo proč je to video zrcadlově otočený :D

10

Odpovědět

proč asi ? :) myslíš že mají práva na to sdílet cizí video ? úprava je potřeba ;)

00

Odpovědět

Mnohem koukatelnější verze La isla bonita je od Alizee (https://www.youtube.com/watch?v=KyM7sw4lVSk)

41

Odpovědět

mnohem lepší hlavně že tam není madonna :D :D :D

32

Odpovědět

+Klára Klátilováco je na ní tak špatného!

10

Odpovědět

VČ překládají songy co dávají na ČRO :D

12

Odpovědět

Od Madonny mám pravda raději jiné písničky (třeba Take a Bow), ale jako letní osvěžení La Isla Bonita taky není špatné ;). A pokud můžu dát návrh na příští týden, tak by se mi líbilo něco od Pet Shop Boys (třeba It´s a Sin). Ti dva taky vytvořili hodně hudebních klenotů (a nejenom Go West, který tady zná asi většina už kvůli Pokondrům).

30

Odpovědět

Vzdávám to mocný admin mi právě smazal komentář,asi ho baví někoho utlačovat a brát mu svobodu slova ach jaká to lidská nenávist tu panuje a při tom to býval tak poklidný server plný rozumných lidí proč jen adminům stoupla moc do hlavy,ale chápu někdo má odlišný názor na věc a tak je umlčen a nebo zabanován je to smutné,ták moc smutné :( taková šikana ;-;

27

Odpovědět

nic si z toho nedělej asi ho opustila holka tak má mindráky a proto tě tu týrá ;-)

14

Odpovědět

+Carol Worlddíky ty si prostě vždycky optimistická a skvělá jako vždycky ! :-)

14

Odpovědět

Svoboda projevu znamená, že tě stát nemůže perzekuovat za tvoje projevy, ne že ti všichni (včetně majitelů soukromého webu) musí dovolit říkat si či psát co tě napadne.

81

Odpovědět

+Šriberz tebe by byl dobrej nácek s tímhle myšlením

08

Odpovědět

+Tvé jméno+Tvé jméno Nesděluji své myšlení, ale právní skutečnost.

+tvoje máma je Od svého založení.

21

Odpovědět

+ŠriberKdby tohle byl soukromý web tak by bylo potřeba pro napsání komentáře do diskuze heslo ale jak vidíš stačí zadat adresu webu vyskočí na tebe ssácká připomínka aby sis vypnul adblock ty dáš vyřeším později a stejně si ho nikdy nevypneš a pak v klidu můžeš přidat příspěvek ;) uvědom si že vždycky tu lidé budou moci přizpívat do diskuze aniž by se museli přihlásit :) takhle to chodí a takhle to bude fungovat i do budoucna jen je škoda že když píšeš anonymně že za tebe může psát i více lidí proto je lepší se přihlásit ale rozhodně to není soukromý web ! snad jsem ti to aspon trochu vysvětlila

02

Odpovědět

+Klára KlátilováSoukromý web znamená, že ho vlastní soukromá osoba nebo osoby, ne že potřebuješ heslo k napsání komentáře. Vysvětlila jsi špatně.

20

Odpovědět

+Šriberod kdy je tohle soukromý web ?

15

Odpovědět

Bohužel k tomuto kroku budu muset aktuálně přistupovat. Připravujeme novou koncepci fungování komentářů, jak vše bude hotové a nasazené, pošleme vám detaily skrze aktualitu.

63

Odpovědět

+JohnSorrowNová koncepce fungování komentářů :D :D :D Proboha, co to je? Proč prostě jednoduše nenapíšeš slovo cenzura?

26

Odpovědět

+JohnSorrowNe, fakt... ukaž, že jsi frajer, co mluví narovinu a ne nějaký ajťácký ňouma... a napiš sem narovinu, že tady začnete tvrdě cenzurovat. Předem díky za projevenou upřímnost a odvahu ;)

25

Odpovědět

+LovecCour42Kdybych chtěl někoho cenzurovat, tak to udělám a s nikým se nebavím. Původně jsme na webu nechávali vše - když se Klára pod pěti různými nicky sama se sebou hádala pod videem, zůstalo to. Když někdo napsal patnáct řádků vykřičníků, zůstalo to. Atd. Toto je oblast, kterou budeme mazat. Primárně jde o zachování smysluplnosti diskuzí. Současně se pak snažíme o zachování zpětné vazby vás návštěvníků překladatelům, která byla takto absolutně devalvována. I nadále budete mít naprostou svobodu ve vyjadřování názorů - pokud tyto názory nenarazí na zákon, který je nutné dodržovat, případně na výše zmíněné (což by ale vlastně nebyl názor). Je to takhle jasnější?

122

Odpovědět

+JohnSorrowTak v tom případě naprosto chápu. Jen to trochu vyznělo, jako kdybyste chtěli mazat nehodící se politické názory nebo nekorektní a spostá slova (která prostě do českého slovníku patří, jakožto zdůrazňující prvky ve větách :D ). Ale pokud je to takto, tak naprosto souhlasím. Musím se přiznat, že mě dost pobavilo, že se Klára Klátilová hádá sama se sebou :D :D Na druhou stranu za multilevel trollování zaslouží i pochavalu :D

31

Odpovědět

+LovecCour42Několikrát tu psal někdo jinačí pod mým nickem a to dost vulgárně za to já nemohu a s těma vykřičníkama to bylo možná trochu přehnané ale kde v pravidlech se píše kolik vykřičníků je hodně a kolik je akorát ? trochu to vypadá že jsem urazila někomu jeho oblíbenou postavu ve videu a ted si zasedl zrovna na mně i když tu je o dost více jiných trollů co tu brutálně se navážejí do adminů a vulgárně urážejí ostatní,eh vypadá to že tu Lovec cour 42 budeš muset být sám já tu totiž už tu nechci ztrácet čas i když je jasný že i když odejdu tak tu někdo další !!! bude psát za mně !! jako se už několikrát stalo :-P

32

Odpovědět

+Klára KlátilováZ toho si nic nedělej. Trollové rozdmýchávájí debaty a to je přeci dobré. Spousta společností vyloženě platí (a štědře) lidi, aby rozdmýchávali a oživovali debaty a tím přidali nějaké službě na věhlasu a popularitě. Lidé se pak do diskuze více zapojí, tráví na oné službě tím pádem i více času a nalákají další uživatele. A tady na videacesky nejsou vůbec hloupí a proto si tohleto určitě moc dobře uvědomují. Zvlášť, když tuhle namáhavou práci vykonáváš zadarmo. Co víc může každá služba chtít. Prostě jen vynech multilevel trollování a vykřičníky, to je nesportovní. Takže co na závěr, snad jen hodně zdaru do dalšího trollingu ;)

21

Odpovědět

+JohnSorrowty posiluješ ? :-P

00

Odpovědět