Přidat do sledovaných sérií 47
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:4 682

Shape of My Heart je píseň anglického skladatele Stinga z alba Ten Summoner's Tales (1993). Vypráví v ní příběh karetního hráče, který nehraje pro vítězství, ale aby něco objevil. Aby rozluštil tajemnou logiku štěstí, vědecký postup, či snad náboženský zákon. Singl zazněl během titulků filmu Léon v hlavní roli s Jeanem Reno a Natalie Portman.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Rozdávání karet je pro něj rozjímání, ale ti, které obehraje, nic netuší. Nehraje pro peníze, nehraje, aby získal respekt. Rozdává karty, aby našel odpověď, posvátnou geometrii náhody. Skryté pravidlo pravděpodobnosti, čísla před ním tančí. Vím, že piky jsou zbraně vojáka, vím, že kříže jsou válečné zbraně. Vím, že kára jsou odměnou za náš um, ale pro ně mé srdce nebije. Může zahrát kárového kluka, může vyložit pikovou královnu, v ruce může držet krále, zatímco vzpomínka na něj bledne.

Vím, že piky jsou zbraně vojáka, vím, že kříže jsou válečné zbraně. Vím, že kára jsou odměnou za náš um, ale pro ně mé srdce nebije. Ale pro ně... Pro ně mé srdce nebije. Kdybych ti vyznal lásku, myslela bys, že je něco špatně. Nejsem muž mnoha tváří, nosím stále stejnou masku. Ti, kdo mluví, nic nevědí a brzy poznají svou ztrátu. Stejně jako ti, kdo své štěstí prokleli na příliš mnoha místech.

A ti, kdo se bojí, jsou ztraceni. Vím, že piky jsou zbraně vojáka, vím, že kříže jsou válečné zbraně. Vím, že kára jsou odměnou za náš um, ale pro ně mé srdce nebije. Ale pro ně mé srdce nebije...

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Třeba se někomu bude líbit i toto: http://www.dailymotion.com/video/xbsk77 Hudba stejná, obraz magický.

00

Odpovědět

Je neskutočné, ako sa vie kvalitná hudba hrať s emóciami

62

Odpovědět

Tak před Stingem se tak nějak celkově uctivě uklonit a poslouchat. Posledních pár let mě už moc nebere, ale to co stvořil ve své historii je naprosto skvostné.

141

Odpovědět

Taky mám radši klasiku ještě od The Police a jeho stará alba. Ale nedávno jsem se dostala ke koncertnímu záznamu toho muzikálu o loděnici, co napsal, a docela se mi to líbilo. :) Sting When the Last Ship Sails 20131222 2350

30