The Foundations – Build Me Up ButtercupHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 48
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:3 762

"Build Me Up Buttercup" do světa vypustila kapela The Foundations v roce 1968. Během roku 1969 singl okupoval špičky hitparád v USA i Británii a velmi rychle získal zlatou desku za milion prodaných kopií.
V roce 1995 jsme mohli slyšet coververzi od skupiny The Goops ve filmu Flákači a o tři roky později píseň zazněla v závěrečných titulcích filmu Něco na té Mary je.

Poznámka: Bohužel obraz úplně přesně nekoresponduje se zvukem, ale snad to tomuto klenotu odpustíte. Lepší verzi jsme bohužel na těch internetech nenašli.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Proč mě tak napínáš, květinko? Jen proto, abys mě zklamala a hrála si se mnou. A to nejhorší je, že nezavoláš, i když říkáš, že ano. A já tě přesto miluju. Potřebuju tě víc než kohokoli jiného, zlato. Věděla jsi to od začátku. Tak mě napínej, květinko, ale nezlom mi srdce. "Přijdu v deset," říkáš pořád dokola, ale chodíš pozdě a já čekám.

Už to nemůžu vydržet, jdu ke dveřím, ale ty za nimi nejsi, znovu jsi zklamala. Tak si, zlato, najdi čas, ať můžeš být má. Budu na tebe čekat doma u telefonu. Proč mě tak napínáš, květinko? Jen proto, abys mě zklamala a hrála si se mnou. A to nejhorší je, že nezavoláš, i když říkáš, že ano. A já tě přesto miluju. Potřebuju tě víc než kohokoli jiného, zlato. Věděla jsi to od začátku.

Tak mě napínej, květinko, ale nezlom mi srdce. Byla jsi má hračka, ale já můžu být chlapec, kterého miluješ, stačí jen říct. I když mě klameš, tím víc mě přitahuješ, proč tě tak potřebuju? Tak si, zlato, najdi čas, ať můžeš být má. Budu na tebe čekat doma u telefonu. Proč mě tak napínáš, květinko?

Jen proto, abys mě zklamala a hrála si se mnou. A to nejhorší je, že nezavoláš, i když říkáš, že ano. A já tě přesto miluju. Potřebuju tě víc než kohokoli jiného, zlato. Věděla jsi to od začátku. Tak mě napínej, květinko, ale nezlom mi srdce.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdá se mi to nebo hlas a zvuk je nepatrně posunutý?

24

Odpovědět

A ja si vzdycky myslel že to je od Valentines. Mimochodem prijde mi to uplne stejny, vcetne tech oblecku- jen Bon Scott mi tam chybí:-D

10