Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:3 603

„Stop! In the Name of Love“ je song dívčího tria The Supremes z roku 1965, který vyšel pod hlavičkou legendárního vydavatelství Motown. Bez přerušení okupoval špici popové hitparády Billboard v USA od 27. března až do 3. dubna a v soulovém žebříčku se vyšplhal na druhé místo.

Přepis titulků

Pak prý že je wrestling strojený. Přivítejme nejlepší trio v zemi s písní, která je dostala na špici. Krásní mladí lidé s dlouhými vlasy, které jim sluší, protože jsou to dívky. The Supremes! Stůj! Ve jménu lásky, dřív než mi zlomíš srdce. Copak nezastavíš? Drahý, vím, kam míříš, když projdeš mými dveřmi. Sleduji, jak kráčíš ulicí, znám druhou lásku, se kterou se setkáš. Ale tentokrát, než za ní poběžíš, mě necháš opuštěnou a zraněnou.

Poté, co jsem na tebe byla hodná? Poté, co jsem na tebe byla milá? Stůj! Ve jménu lásky, dřív než mi zlomíš srdce. Stůj! Ve jménu lásky, dřív než mi zlomíš srdce. Rozmysli si to… Vím o tvých odloučených nocích. Možná jsem ji i párkrát viděla. Copak je její roztomilý výraz víc než má láska a náklonnost? Ale tentokrát, než opustíš mou náruč a poběžíš za jejím kouzlem… Copak jsem na tebe nebyla hodná?

Copak jsem na tebe nebyla milá? Stůj! Ve jménu lásky, dřív než mi zlomíš srdce. Stůj! Ve jménu lásky, dřív než mi zlomíš srdce. Rozmysli si to… Tak moc jsem se snažila být trpělivá, doufala, že odoláš tomu pobláznění. Ale pokaždé, když jste spolu, se bojím, že tě ztratím navždy. Stůj! Ve jménu lásky, dřív než mi zlomíš srdce. Stůj! Ve jménu lásky, dřív než mi zlomíš srdce… Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moderátor je ďábelskej džoukr. Píseň má příjemný melodický nápad. Černobílý obraz uměl udělat ze všech skoro stejnou rasu. To není rasismus, jen jeden z mých báječných postřehů.

56