85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 258
Počet zobrazení:14 975

V tomto zhyperbolizovaném "návodu", který nám dokládá zkreslená fakta z nejintimnější místnosti obou pohlaví (nepočítaje toaletu), se dozvíme jak se správně chovat, abychom splnili předpoklady našeho pokolení.

Přepis titulků

LEKCE JEDNA. JAK SE SPRCHOVAT JAKO ŽENA. Sundejte si oblečení. Umístěte ho do koše na prádlo... podle toho, jestli je světlé nebo tmavé. Jděte do koupelny oblečená v dlouhém županu. Pokud po cestě narazíte na manžela, zakryjte veškerá odhalená místa. Prohlédněte si svou postavu v zrcadle.

Řekněte si, že potřebujete dělat více sedů lehů, zdvižných cviků na nohy atd. Zvedněte svá prsa. Pusťte sprchu. Drhněte si obličej rozdrcenou meruňkovou obličejovou maskou po dobu deseti minut, dokud nezčervená. Použijte žíňku na obličej, žíňku na ruce, žíňku na nohy, dlouhou lufu, širokou lufu, pemzu. Vlasy si umyjte nejdříve okurkovým a šalvějovým šampónem se 43 přidanými vitamíny.

Poté si je umyjte znovu, abyste měla jistotu, že jsou čisté. Zjemněte si vlasy grapefruitovo-mátovým kondicionérem, posíleným pravou maracujou. Smyjte kondicionér z vlasů. Oholte si podpaží a nohy. Vylezte ze sprchy a stoupněte si přímo na předložku. Osušte se ručníkem o velikosti malého státu. Plesnivá místa postříkejte Cilitem. Otřete ve sprše všechna vlhká místa.

Vraťte se do ložnice oblečená v dlouhém županu a s ručníkem na hlavě. JAK SE SPRCHOVAT JAKO MUŽ Sundejte si oblečení vsedě na kraji postele... a hoďte ho na hromadu. Jděte do koupelny nahý. Pokud cestou narazíte na svou ženu, zatřeste před ní penisem... a řekněte "Eso peso." Obdivujte velikost svého penisu a poškrábejte se na zadku.

Prohlédněte si svou mužnou postavu v zrcadle. Pusťte sprchu. Omyjte si obličej. Nejvíc času věnujte mytí rozkroku. Vysmrkejte se do rukou a nechte vodu, aby to smyla. Prdněte si a smějte se, jak moc to bylo hlasité. Umyjte si hlavu. Udělejte si šampónové číro. Umyjte si zadek a chlupy ze zadku nechte na mýdle.

Vyčůrejte se. Opláchněte se a vylezte ze sprchy. Vyhněte se předložce. Osušte si pouze předloktí a zadek. Nakreslete na zrcadlo penis. Potom nakreslete prsa, abyste se cítil chlapácky. Zatřeste frantíkem a sledujte, jak z něj stříká voda. Pokud cestou narazíte na ženu, sundejte ručník, zatřeste před ní frantíkem... a opět řekněte: "Eso peso."

Překlad: Jandis Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (83)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sice je to už hodně starý překlad, ale u té ženy místo: Osušte se malým ručníkem má být Osušte se ručníkem o velikosti malého státu, což dává mnohem větší smysl.

00

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :) Je to už takový dědeček video, ale pořád dobré :D

10

Odpovědět

Myslel som si ze je to zvelicene dost. Ale ked citam tie komentare...

10

Odpovědět

Hele tak to je přesné nic nechybí hlavně bylo nejlepší eso peso :D

211

Odpovědět

Já jsem něco mezi 8D

191

Odpovědět

woo-woo
přeloženo:eso peso
:D:D:D

211

Odpovědět

nemaluji penis na zrcadlo!

224

Odpovědět

as

190

Odpovědět

jj, pravdivy, pokud neni zena doma, tak si jeste vyhonim pero..

243

Odpovědět

Trapný. Kdo si myslí že přesný mi je ho nebo jí docela líto.

2253

Odpovědět

Mohlo to mít nějaký konec. Jinak dobré

201

Odpovědět

přesný :)

215

Odpovědět

eso peso:D to musim vyskouset:-)

212

Odpovědět

Argh. Jak může někdo stoupat na tu podložku ? Člověk na to večer vleze a druhý den pak po tom mokrém šlape.

216

Odpovědět

xD U těch chlapů jsem se hodně pobavil..... je to hodně zveličené, ale nemá to chybu xD

212

Odpovědět

veľmi sa mi to páči, ako sa to dá stiahnuť

201

Další