60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:8 243

Jsou muži líní a ženy vypočítavé od samého začátku? Kdo vlastně způsobil vyhnání z Ráje a žilo by se nám líp, kdybychom nevěděli, co je dobro a co zlo? To vše se dozvíte v následujícím krátkém španělském videu.

Přepis titulků

ZPOVĚDNICE - Promiňte, ale to bude nějaký omyl... - Adame, no konečně! - My se známe? - Je falešnej a hraje si na důležitýho, z toho šílím. Jasně že ne, hlupáčku. Stvořil mě Bůh. Myslel, že nepřežiješ to s tím... slepým střevem. Zkomplikovalo se to. Tomu nemůže věřit ani ona sama! Tahle jizva vede až k žebrům a mně určitě jedno chybí!

Možná i víc. Koukám, že už je ti mnohem lépe. Teď se můžeme podělit o zahradu, rozdělit si povinnosti. Někdo se o to starat musí, Adame. No, já ještě nejsem úplně zotavený... z toho zranění a myslím, že potřebuji chvíli odpočívat. Lenoch! Od prvního dne lenoch! - Tak já se jdu podívat po něčem k jídlu.

- Dobře. - A ještě něco, drž se dál od... - Stromu poznání, já vím. "Já vím, Adame." Aspoň dobře vypadá. ADAM A EVA POČÁTEK - STROM POZNÁNÍ - Nesahej na strom poznání a teď tu sázím sóju jak nějaká služka. Evo, Evo, Evo...

- Kdo jsi? - Jmenuji se Lucifer, ale ty mi říkej Luci. Luci? - Pro koho je všechno to jídlo? - Pro Adama. A proč nepřišel i on? Protože... pracuje v zahradě. No jasně. Co to sázíš? - Poslyš...

- Luci. Neměl bys otravovat spíš Boha? Přišel jsem se podívat, jak zraje ovoce na mém stromě. Na tvém stromě. Takže ten strom je tvůj? Ano, proč mi to nevěříš? Protože nám Bůh zakázal z něj jíst. A jestli to uděláme, všechno poděláme. Z mého stromu? To ne, panebože!

- Jen můžete pocítit nějaké vedlejší účinky. - Jako? Uvidíš, co je dobro a co zlo. Nic, s čím by se nedalo žít. Najednou, nevím proč, mi připadal víc... sexy. Poslyš, Luci… tak si tak říkám, nemohl bys mi obstarat nějaký to ovocíčko?

Nemohla jsem odolat, prostě to nešlo. Byla jsem hloupá, no. Tak jak? Už jsem si myslel, že ses odstěhovala. Myslíte, že to udělala? Bože, proč? Je to tak krásná zahrada. - Je ti dobře? - Jak by mohlo nebýt? S mým velkým... kamarádíčkem Adamem. Skočím pro trochu vody.

Ženská rada: Nikdy nenechávej chlapa o samotě s tvými věcmi. Přísahám, že podělá, co může. Adame, neeeee! - Co blázníš? - Co jsem říkala? - Adame! Pozřel jsi ovoce ze stromu poznání! - Cože? Ta... - Zbláznil ses? - Neuposlechl jsi a zasloužíš si trest. Vždyť jsem si jen trochu kousnul.

Navíc je to její vina, ona to přinesla! No není to bonzák? Moje vina? Já to dostala! - Bože, nevěř mu! - Evo, kdo ti to jablko dal? No... had, co se tam plazil. Prej had! Hadi přece nemluví. Jen jsem je poslouchal. Lžeš!

Za to budete žít do konce života v poušti. - Do prdele! - A za to "do prdele" budete žít 1000 let! - Naser si! - A za to "naser si" budeš žít 1000 let s ním. A za to odmlouvání budeš ty, Adame, plešatět a obědvat každou neděli s tchyní. A ty, Evo, budeš nosit podpatky, čůrat v sedě a až do 22. století nebudeš premiérkou. Bože, asi se ti to trochu vymklo z rukou, to močení v sedě už je moc.

Chcete, abych pokračoval? Tak se mi to líbí. A teď ven z Ráje! A oblečte se. Abyste věděli, že jsem štědrý. Nemohl jsi být na chvíli zticha? Aspoň na chvíli. Mělas vzít hrušky, tak nepruď. Překlad: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

aj keď to možno nebola úplná pecka to hodnotenie je až moc nízke

133

Odpovědět

dalsi klasicka (biblicka) pohadka o tisiciletem zivotu

napr. Metuzalem, ktery zplodil syna Lamecha ve veku 187 let, coz po prepocteni techto roku na sinodicke mesice, odpovida veku 15 let (no, proc ne) a zemrel ve veku let 969 let, coz zase odpovida 78 let, coz na svou dobu pusobi jako vecnost.
S Adamem to bylo podobne...
nevim, proc se tyto nesmysly jednou provzdy neprenesou do obecneho povedomi a nevznikaji uvahy typu, jak se vzdalujeme od "kousnuti v raji" apod., tak svet jde do haje...

71

Odpovědět

Tu myšlenku znám, ale Adamův syn Šét podle ní zplodil Énoše ve věku 9 let. Pravděpodobnější mi přijde, že si autoři prostě trochu vymýšleli.

71

Odpovědět

A to si jako Španělé myslí, že když budou 100x omílat ten samý příběh, tak jim někdo zaplatí už desítky let "budovaný" kostel Svaté rodiny?

14

Odpovědět

vlastně se staví více než 130 let, přeložil bych video o sagradě, ale nechce se mi číst v komentech, že je to blbej, ošklivej kostel v hnusnym španělsku :D :D :D

110

Odpovědět

no ženské co od nich jiného čekat :D

56

Odpovědět

Hrôza..

64

Odpovědět

Nic moc video, celou dobu jsem spíš jen cekal jak ten panic, jestli jí ty vlasy více neodhalý, a byl to vlastně jediný důvod, proč jsem to dokoukal.

173

Odpovědět

Je tam nějaká pointa?

68

Odpovědět

Takový technická.
Jak může Adam obědvat každou neděli s tchýní, když Adam s Evou neměli rodiče :-D.

415

Odpovědět

Mě spíš zajímá, jak do teď chodila Eva na záchod :D

590

Odpovědět

Na hranici s tebou, heretiku! :-D

70

Odpovědět

Plnej počet. Díky za překlad.

55

Odpovědět

Přesně strčte si to do p****e tydle sombréra a holky jsou blbý

519

Odpovědět

Přesně tak. Všichni neumí plyně anglicky (proto chtějí videa v ajině), ale jsou borci ve španělštině, takže nepotřebujou titulky u tak dobrého videa.

10

Odpovědět

+TichýZmrdKdyby to video bylo aspoň dobrý z***e...kdyby to video bylo aspoň dobrý.

00

Odpovědět

těm vašim španělským překladům nemůžu nějak přijít na chuť :/

2710

Odpovědět

vydrzel jsem to 2 minuty. Hnusnej jazyk, hnusny lidi a video je blbost^n.

1729

Odpovědět

Nevím jestli to mělo být vtipný, poučný nebo prostě jen blbý... ale je to blbost....

1811

Odpovědět

I v Bilbi je to jasně napsáno.Ženská může za to že nás,údajně,Bůh vyhnal.Proto je tohle všechno jejich vina

810

Odpovědět

Bibli psal očividně chlap...

357

Odpovědět

"Žilo by se nám líp, kdybychom nevěděli, co je dobro a co zlo?"
A mi to víme?

104

Odpovědět

Nevím nad čím filozofuješ, ale ano, víme! Pokud to nejsou retardovaní jedinci...

617

Odpovědět

+MysliCzPouze retardovaní jedinci vidí svět černobíle

284

Další